Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(LhooQ @ 2006 08 08, 11:55)
Nu nežinau, kai man davė tvarkaraštį aerobikos, tai išbraukė beveik viską...  blink.gif Nieko nesupratau xD
blush2.gif

sveika, administratorės išbraukia tvarkaraštyje tas treniruotes į kurias negalima eiti su nusipirktu abonentu, pvz jei lankai aerobiką tai tik į ją ir eini, o į jogą negalima smile.gif pvz
Atsakyti
Mergaitis, lb, kur randasi sitas klubas, ir kiek kainoja abonementas menesiui (treneroklems). Irgi planoju pasportot. smile.gif Thanks 4u.gif
Atsakyti
sveikos, noriu suzinoti kainas Apelsino, ir kur jis randasi?
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 09 07, 10:29)
sveikos, noriu suzinoti kainas Apelsino, ir kur jis randasi?

sveikos merginos, klubas apelsinas yra vingio g. tiksliau vingio prekybos centre, antram aukste. jei zinot tai anksciau ten buvo "tomas fhilips" parduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2006 09 07, 11:50)
sveikos merginos, klubas apelsinas yra vingio g. tiksliau vingio prekybos centre, antram aukste. jei zinot tai anksciau ten buvo "tomas fhilips" parduotuve  4u.gif

o kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 09 07, 11:21)
o kokia kaina? 4u.gif

labas lora++, va prisedau paskaitinet ir tave prisiminiau smile.gif tai va dabar kaip minejau kainos dar tokios. aerobikos 12 tr. 75lt 8tr.- 60lt o jei kartu su treiruokliais aerobika lankyti, tai menesiui neribotas 110lt. as einu i aerobika, man patinka "apelsinas" good.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2006 09 13, 23:10)
labas lora++, va prisedau paskaitinet ir tave prisiminiau  smile.gif  tai va dabar kaip minejau kainos dar tokios. aerobikos 12 tr. 75lt 8tr.- 60lt o jei kartu su treiruokliais aerobika lankyti, tai menesiui neribotas 110lt. as einu i aerobika, man patinka "apelsinas"  good.gif

labai esu susidomejusi, nes arti namu. o ten kokia pirtele gal yra? kaip trenerei? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 09 15, 10:39)
labai esu susidomejusi, nes arti namu. o ten kokia pirtele gal yra? kaip trenerei? 4u.gif

sveika smile.gif pirtele dar neveikia, bet yra. pirtis infraraudonuju spinduliu thumbup.gif
o treneriai tai visi man faini group.gif na kai ka gal susimatysim per treniruotes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2006 09 15, 12:26)
sveika  smile.gif  pirtele dar neveikia, bet yra. pirtis infraraudonuju spinduliu  thumbup.gif
o treneriai tai visi man faini  group.gif na kai ka gal susimatysim per treniruotes  4u.gif

o treniruotes kokiom valandom vyksta?
g.gif
Papildyta:
QUOTE(lora++ @ 2006 09 15, 12:55)
o treniruotes kokiom valandom vyksta?
g.gif

dar klausimelis 4u.gif , o ten daug lankanciu group.gif
nres kai eidavau i kitonija, nen budavo sale perpildyta ir man labai nepatiko, schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 09 15, 13:02)
o treniruotes kokiom valandom vyksta?
g.gif
Papildyta:

dar klausimelis 4u.gif , o ten daug lankanciu group.gif
nres kai eidavau i kitonija, nen budavo sale perpildyta ir man labai nepatiko,  schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2006 09 15, 12:23)

na lankanciu normaliai, kaip ir visur. buna maziau, buna daugiau. o treniruotes vyksta I III V 9v 18v 19v II IV 20v. 4u.gif
Atsakyti
Ar jau atsidarė Apelsinas debrecene?
Atsakyti