Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

Nesupratau... ;o kaip nemokamai...? blush2.gif
Atsakyti
ot vėlykinės nuolaidos doh.gif netgi visu 10 lt pigiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 04 13, 21:50)
ot vėlykinės nuolaidos  doh.gif netgi visu 10 lt pigiau  blink.gif



Krika,cia tavo mergyte? nu nigaliu,superine,koks grozis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Grazuoleee @ 2006 04 12, 23:00)
Syvakar sportavau pas trenere Agneta .
Patiko labai.
Gal man i AEROBIKA visam pereiti g.gif  g.gif  g.gif
Noriu isbandyti AEROBIKA pas visas treneres, tik nezinau kiek ju ten Apelsine isviso yra ???
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Adult , o kada ten Kristina ves treniruote ?



Kada veda treniruotes viena ar kita trenere gali suzinoti pasiklausus administratores biggrin.gif as asmeniskai stengiuos visad papult pas Ruta:)
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2006 04 14, 18:09)
Krika,cia tavo mergyte? nu nigaliu,superine,koks grozis  bigsmile.gif

ačiū blush2.gif
taip, čia mano dukružė ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Kur visos prapuolete ?
Sandra , mačiau Tave šiandiena treniruoklių salėje rolleyes.gif .
Labai norėjau pašnekėti, bet po šiandieninio STEPO visa bordava išlėkiau namo. Junkis prie mūsų su Laima, savaitgaliais ateik pasportuoti į aerobiką. Stenkis papulti pas KRISTINĄ, Tau tikrai patiks.
Žinau kad esi internautė, tad čia apsilankiusi būtinai man pasuk , nes nebeturiu tavo mob. nr.
Ate visom, susimatysim Apelsine !
Gal padarykim kokį meetą kada nors.
Atsakyti
sveikos mergaites, thumbup.gif ,kas cia pas jus naujo?
Atsakyti
QUOTE(Grazuoleee @ 2006 05 02, 00:51)
Sveikos mergaitės. Kur visos prapuolete ?
Sandra , mačiau Tave šiandiena treniruoklių salėje rolleyes.gif  .
Labai norėjau pašnekėti, bet po šiandieninio STEPO visa bordava išlėkiau namo. Junkis prie mūsų su Laima, savaitgaliais ateik pasportuoti į aerobiką. Stenkis papulti pas KRISTINĄ, Tau tikrai patiks.
Žinau kad esi internautė, tad čia apsilankiusi būtinai man pasuk , nes nebeturiu tavo mob. nr.
Ate visom, susimatysim Apelsine !
Gal padarykim kokį meetą kada nors.

Tu čia mane matei, ar ką kitą? 4u.gif unsure.gif
Atsakyti
Mano pažįstamos dukra norėtu lankyti tą klubą.Jai 14 metų, tai ar nebus ten balta varna?:]]
Atsakyti
Na, nemanau smile.gif Man 13 metų ir aš taip pat einu į Apelsiną ax.gif Pirmiausia nedrąsu buvo, bet po to apsipratau smile.gif Gal ir susidraugautumėm, jei ji eitų tuo pačiu metu kaip ir aš 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Mama nesenai nupirko dvirati, ir as norejau juo vaziuoti i treniruotes, bet, deja ten nera kur pastatyti... schmoll.gif Gal kas nors perskaitys is Apelsino... unsure.gif unsure.gif unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LhooQ @ 2006 06 16, 10:45)
Mama nesenai nupirko dvirati, ir as norejau juo vaziuoti i treniruotes, bet, deja ten nera kur pastatyti... schmoll.gif Gal kas nors perskaitys is Apelsino...  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  blush2.gif

As anksciau buvau klaususi del dviracio tai sakė kad bus galimybė pasistatyti, nes man irgi aktualu. Is toliau važiuočiau. Gal rasim koki komprpmisą dėl dviračių parkavimo? ax.gif
Atsakyti
Nu gal.. Bet šiaip aš jau radau vietą, kur galima pasistatyt dviratį blush2.gif ax.gif smile.gif
Atsakyti