Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(Sandrute @ 2006 04 11, 23:52)
Sveiki  unsure.gif
Siandien su mama nuejome i Apelsina ir as nusprendziau ten lankyti aerobika. Pasikalbejome su trenere, sake, kad viskas gerai, galiu eiti i suaugusiu grupe (man 13 metu), kad man nebus toks didelis kruvis.. Siaip tai as labai noriu pasiploninti, nes jauciu kompleks , bet kazkaip bijau ten eiti...  blush2.gif Tarp suaugusiu nejauku taip...  blush2.gif Ir siaip nieko as ten nezinau, nemokesiu...  blush2.gif  Gal galit pasakyt, kaip ten viskas vyksta?  4u.gif  Ir kaip geriausia apsirengti?  smile.gif  Aciu is anksto  unsure.gif  smile.gif


na "sandrute", kruvis tai gali buti tau nemazas,tik pati turetum visko nedaryti kai jauti, kad per sunku ir nepersistengti, o rengiuosi per aerobika as su sportinem kelnem ir kokia nors maikute, svarbu gera avalyne. sekmes , susitiksim gal kada per aerobika tongue.gif
Atsakyti
Em... Niu as irgi nelabai moku, bet manau trenere viska parodys kaip turi but ax.gif Florida, gal ir susitiksim smile.gif Nes as jau siandien einu astunta valanda (pirma diena) Tikiuosi patiks man ax.gif happy.gif Laimes pilnos kelnes
Atsakyti
QUOTE(Sandrute @ 2006 04 12, 16:35)
Em... Niu as irgi nelabai moku, bet manau trenere viska parodys kaip turi but  ax.gif Florida, gal ir susitiksim  smile.gif  Nes as jau siandien einu astunta valanda (pirma diena) Tikiuosi patiks man  ax.gif  happy.gif Laimes pilnos kelnes

sveiki visi... mirksiukas.gif norejau paklauti kokios dabar kainos aerobikos abonento? gal yra kokios velykines nuolaidos ir panasiai? unsure.gif
Atsakyti
Manau geriausia nuvaziuot i pati sporto kluba ir pasiklaust wink.gif
Atsakyti
Niu va siandien buvau ten, katik gryzau ax.gif Labai patiko!!! Butinai eisiu! wub.gif Ir trenere labai faina! ax.gif happy.gif smile.gif
Atsakyti
Labas.Manau,kad reiktų keisti temos pavadinimą g.gif .PVZ.Vyrai treneriai aerobikoje.
Šiandien ėjau sportuoti ir treniruotę vedė treneris vyrukas thumbup.gif .Tai visos sportavo dvigubai ,nei anksčiau biggrin.gif .Ir tik lialia,lialia.Visos linksmos,net ir po treniruotės thumbup.gif
Atsakyti
Syvakar sportavau pas trenere Agneta .
Patiko labai.
Gal man i AEROBIKA visam pereiti g.gif g.gif g.gif
Noriu isbandyti AEROBIKA pas visas treneres, tik nezinau kiek ju ten Apelsine isviso yra ???
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Adult , o kada ten Kristina ves treniruote ?
Atsakyti
QUOTE(Sandrute @ 2006 04 12, 20:17)
Manau geriausia nuvaziuot i pati sporto kluba ir pasiklaust wink.gif



o as manau , jog nera cia kazko baisaus g.gif jei pasakysit... kadangi dirbu neturiu kada nulekt iki kluba!!!!! schmoll.gif tai pasakysit? kiek aerobikos abonento kaina...ir ar yra velykiu nuolaidu unsure.gif
Atsakyti
as pirkau abonimenta neseniai, tai man kainavo 12 treniruociu I II III 90lt. Kita diena prasidejo velykines nuolaidos, tai toks pat abonimentas kainavo 85 lt. Apie kitus abonimentus tikslios informacijos negaliu pasakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Venecija @ 2006 04 13, 18:23)
as pirkau abonimenta neseniai, tai man kainavo 12 treniruociu I II III  90lt. Kita diena prasidejo velykines nuolaidos, tai toks pat abonimentas kainavo 85 lt. Apie kitus abonimentus tikslios informacijos negaliu pasakyti mirksiukas.gif

aciu rolleyes.gif o tu cia i aerobika pirkai?
Atsakyti
taip mirksiukas.gif
Atsakyti
panos neliudekit,uz 2 men susimatysim,ryt laukia ilga kelione tad jei lektuvas nukris visos gausit abonimetus nemokamus menesiui thumbup.gif lotuliukas.gif cool.gif
Atsakyti