Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

Merginos, ar Kalanetikos lankytoju neapmazejo g.gif
Atsakyti
Ar tik nereiketu atvirksciai klausti?
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2008 04 20, 12:56)
Merginos, ar Kalanetikos lankytoju neapmazejo  g.gif


nemanau doh.gif dabar pimadieniais ir trečiadieniais einu į treniruoklių salę,o penktadieniais iškart po darbo į kalanetiką thumbup.gif nes tą dieną visada daug mažiau žmonių.o pirmadieniais provalas bet kur doh.gif ir salėje,ir aerobikoje,ir kalanetikoje blink.gif visis,matyt,savaitgalio šašlus atidirbinėja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 04 22, 10:36)
nemanau  doh.gif dabar pimadieniais ir trečiadieniais einu į treniruoklių salę,o penktadieniais iškart po darbo į kalanetiką  thumbup.gif nes tą dieną visada daug mažiau žmonių.o pirmadieniais provalas bet kur  doh.gif  ir salėje,ir aerobikoje,ir kalanetikoje  blink.gif visis,matyt,savaitgalio šašlus atidirbinėja  lotuliukas.gif


Jooo, vadinasi man dar teks palaukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2008 04 22, 11:19)
Jooo, vadinasi man dar teks palaukti  doh.gif



as karta 6tadieni buvau uzsukusi pirkti naujo abonemento, tai ziuriu - treniruokliu sale beveik tuscia. malonumas tam, kas tokiu metu sportuoja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2008 04 22, 17:06)
as karta 6tadieni buvau uzsukusi pirkti naujo abonemento, tai ziuriu - treniruokliu sale beveik tuscia. malonumas tam, kas tokiu metu sportuoja  drinks_cheers.gif


o aš 7.30 į darbą pro Apelsiną žingsniuoju,tai ir tokiu laiku yra sportuojančių blink.gif negalėčiau jaučiu net rankos pakelti doh.gif man geriau vakare thumbup.gif o savaitgalį visada mažai žmonių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 04 23, 12:15)
o aš 7.30 į darbą pro Apelsiną žingsniuoju,tai ir tokiu laiku yra sportuojančių  blink.gif negalėčiau jaučiu net rankos pakelti  doh.gif man geriau vakare  thumbup.gif o savaitgalį visada mažai žmonių  bigsmile.gif


Ryte negaliu, nes i darba begu... Savaitgalis, kaip ir seimai skirtas g.gif
Atsakyti
ČIČI, a tu lankai kalanetiką? esu buvus vienintelį kartą gyvenime joje pabandymui biggrin.gif Mane domina jos poveikis svoriui ir apimtims 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 05 06, 12:03)
ČIČI, a tu lankai kalanetiką? esu buvus vienintelį kartą gyvenime joje pabandymui  biggrin.gif  Mane domina jos poveikis svoriui ir apimtims  4u.gif


Lankiau ax.gif
Jei manai, kad greitai viskas pasikeis, tai neverta ir pradeti. Tiesa, pasakius, net nezinau koks poveikis svoriui ir apimtims g.gif Zinau tik tiek, kad savijauta liuksiskai pagereja, nugara issitiesia, tvirteja raumenukai... Na, kai raumenukai tvirteja, manau ir apimtys "grazeja", svoris man net padidejo, bet nesimate (tai gal cia kaip sako, kad raumenys daugiau sveria negu lasinukai) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 05 06, 12:03)
ČIČI, a tu lankai kalanetiką? esu buvus vienintelį kartą gyvenime joje pabandymui  biggrin.gif  Mane domina jos poveikis svoriui ir apimtims  4u.gif

jei tau reikia greito poveikio,tai netinka schmoll.gif nes nuo kalanetikos pasikeitimai matosi po poros mėnesių (bet teigiamas poveikis savijautai,lakysenai jaučiasi daug ankščiau mirksiukas.gif )
jei nori greičiau sulieknėti,patarčiau reguliuoti mytibą (tik ne badauti nono.gif ) - mažiau gyvulinės kilmės riebalų,daugiau baltymų+daržovių,vaisius tik iki pietų
ir paimk abonementą kalanetika+fitnesas (5 savaitėm,12 treniruočių,110 Lt)
2 kartus per savaitę į fitnesą (būtinai treniruotės gale 15-20 minučių bėgimo takelyje arba kitame kardiotreniruoklyje tokiu tempu,kad pulsas būtų 220-tavo amžius x 0,65 (pvz.30-metei optimalu 124) ir 1 į kalanetiką (raumenų tempimui,nes treniruoti bet "netampyti" raumenys sutrumpėja ir negražiai atrodo schmoll.gif ) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 14 gegužės 2008 - 09:43
QUOTE(Larissa @ 2008 05 14, 09:35)
jei tau reikia greito poveikio,tai netinka  schmoll.gif nes nuo kalanetikos pasikeitimai matosi po poros mėnesių (bet teigiamas poveikis savijautai,lakysenai jaučiasi daug ankščiau  mirksiukas.gif )
jei nori greičiau sulieknėti,patarčiau reguliuoti mytibą (tik ne badauti  nono.gif ) -  mažiau gyvulinės kilmės riebalų,daugiau baltymų+daržovių,vaisius tik iki pietų
ir paimk abonementą kalanetika+fitnesas (5 savaitėm,12 treniruočių,110 Lt)
2 kartus per savaitę į fitnesą (būtinai treniruotės gale 15-20 minučių bėgimo takelyje arba kitame kardiotreniruoklyje tokiu tempu,kad pulsas būtų 220-tavo amžius x 0,65 (pvz.30-metei optimalu 124) ir 1 į kalanetiką (raumenų tempimui,nes treniruoti bet "netampyti" raumenys sutrumpėja ir negražiai atrodo  schmoll.gifmirksiukas.gif

na, ačiū už pasiūlymą, bet treniruoklių aš kratausi, aš nelieknėju nuo jų. o šiaip greito rezultato ir nenoriu, tiesiog turbūt bodyflexas šiuo atveju naudingesnis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 05 14, 23:30)
na, ačiū už pasiūlymą, bet treniruoklių aš kratausi, aš nelieknėju nuo jų. o šiaip greito rezultato ir nenoriu, tiesiog turbūt bodyflexas šiuo atveju naudingesnis  rolleyes.gif


Bet Apelsine jo nera ax.gif
Atsakyti