Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(Larissa @ 2008 04 02, 12:03)
Vingio Apelsine pirmadienį,trečiadienį - 19.10 val.,  penktadienį- 17.10 val.
dar yra rytais 9 val.,bet nežinau kokiomis dienomis,nes kap dirbančiai neaktualu man  g.gif


Aciu bigsmile.gif ryte ir man neaktualu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2008 04 02, 18:43)
Aciu  bigsmile.gif  ryte ir man neaktualu  mirksiukas.gif


tai prašom jungtis prie mūsų drinks_cheers.gif tik vat nežinau,ar naujus abonementus kalanetikai dalina g.gif nes baisiai daug žmonų kartais būna doh.gif vos į salę telpam blink.gif kai aš prieš porą mėn. vėl norėjau pradėti,tai vos abonementą gavau doh.gif ir tai davė tik todėl,kad ėmiau kalanetika+fitnesas ir pareiškiau,kad į kalanetiką eisiu tik kartais rolleyes.gif nors iš tikrųjų pagrinde tik ją ir lankau,į salę tik vieną-kitą kartą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 04 02, 21:42)
tai prašom jungtis prie mūsų  drinks_cheers.gif tik vat nežinau,ar naujus abonementus kalanetikai dalina  g.gif nes baisiai daug žmonų kartais būna  doh.gif vos į salę telpam  blink.gif kai aš prieš porą mėn. vėl norėjau pradėti,tai vos abonementą gavau  doh.gif ir tai davė tik todėl,kad ėmiau kalanetika+fitnesas ir pareiškiau,kad į kalanetiką eisiu tik kartais  rolleyes.gif nors iš tikrųjų pagrinde tik ją ir lankau,į salę tik vieną-kitą kartą  lotuliukas.gif


blyn, vel bumas uzejo doh.gif Taip buvo ir pernai, bet po keliu menesiu praejo, kazin kada dabar praeis?
Atsakyti
čia pavasariop turbūt, atšilus orams papildomų kilogramų nebesinori, tai mergičkos patraukia sportuoti. paskui kai pradeda pabosti arba kitų kliūčių atsiranda (nors sportui tokių neturėtų būti - čia ne apie mane smile.gif ) dalis nubyra.
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2008 04 05, 17:41)
čia pavasariop turbūt, atšilus orams papildomų kilogramų nebesinori, tai mergičkos patraukia sportuoti. paskui kai pradeda pabosti arba kitų kliūčių atsiranda (nors sportui tokių neturėtų būti - čia ne apie mane smile.gif ) dalis nubyra.


4u.gif O, labas, "seniai matyta" hi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 07 balandžio 2008 - 14:58
Pradejau lankyt debreceno apelsino treniruoklius tik labai jau vienai liudna. Gal kas nori vakarais jungtis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2008 04 07, 15:55)
4u.gif  O, labas, "seniai matyta"  hi.gif



Sveikute, jo, geda, as toji prie nubyrejusiu ax.gif bet uztat sportuoju namie - kaip nekeista, prisiverciu. kaip tau sekasi, ar vis dar lankaisi Apelsine? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2008 04 13, 13:33)
Sveikute, jo, geda, as toji prie nubyrejusiu  ax.gif  bet uztat sportuoju namie - kaip nekeista, prisiverciu. kaip tau sekasi, ar vis dar lankaisi Apelsine?  4u.gif


Saunuole thumbup.gif as tai nei namie sportuoju, nei i Apelsina einu doh.gif Vis zadu eiti, bet va nugasdino, kad gali nepriimti, tai vis delsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2008 04 14, 16:06)
Saunuole  thumbup.gif  as tai nei namie sportuoju, nei i Apelsina einu  doh.gif  Vis zadu eiti, bet va nugasdino, kad gali nepriimti, tai vis delsiu  lotuliukas.gif


o tu tiesiog nueik-gal ir priims mirksiukas.gif nors vakar vakare vos į salę tilpom doh.gif pirmadieniais visada labai daug žmonių būna-savatgalio griekus atidirbinėja lotuliukas.gif o penktadienį 17.10 visada mažiau žmonių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 04 15, 12:55)
o tu tiesiog nueik-gal ir priims  mirksiukas.gif nors vakar vakare vos į salę tilpom  doh.gif pirmadieniais visada labai daug žmonių būna-savatgalio griekus atidirbinėja  lotuliukas.gif o penktadienį 17.10 visada mažiau žmonių  thumbup.gif


Penktadienio treniruotes vienu momentu buvo ir visai panaikine... Reikia nueti, sakysiu, kad lankysiu penktadieniais lotuliukas.gif
Atsakyti
Būsi penktadienių pradininkė. Sąžiningai pasakius, man 5tadieniais sunkiausia būdavo prisiverst ateiti ....... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2008 04 15, 20:37)
Būsi penktadienių pradininkė. Sąžiningai pasakius, man 5tadieniais sunkiausia būdavo prisiverst ateiti .......  blush2.gif


lotuliukas.gif na, zinai pasportuoji pries iseigines ir gali visa savaitgali guleti
Atsakyti