Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(Adult @ 2006 04 06, 07:32)

manau kad tau nebeapsimoka uzsukt ten,susirankat ir pletkinat visokias nesamonias,jauciu namie ner ka veikt ir cia bamdot issiliet,arba vyras neduoda lotuliukas.gif

Jei tu nesugebi duot, tai nereiškia, kad ir kiti taip daro tongue.gif
Atsakyti
Adult,gal tu zinai ar ruta jau vel veda treniruotes?nu plyz atsakykit kas nors.
Atsakyti
jau veda trenkes ji.
Atsakyti
norėčiau gauti į až arba el. paštą visą kainininką. nu gal ne visą doh.gif bet kas liečia treniruoklius. darbo dienom po darbo kada atlaisvėja žmonių?
Atsakyti
ten kaininkuose neparasyta kada atlaisveja zmoniu ir kada ju buna daugiau. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
gyvu dar yra? thumbup.gif
Atsakyti
visą aną uždarytą temą varė kad jis ten lankosi, o dabar man ir patarti nebegali unsure.gif dabar aišku ko tamsta vienas šioje temoje hihihi.gif
Atsakyti
kol kas dar ne vienas,nuo kitos savaites tai tikrai liksiu vienas. lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
Sveiki unsure.gif
Siandien su mama nuejome i Apelsina ir as nusprendziau ten lankyti aerobika. Pasikalbejome su trenere, sake, kad viskas gerai, galiu eiti i suaugusiu grupe (man 13 metu), kad man nebus toks didelis kruvis.. Siaip tai as labai noriu pasiploninti, nes jauciu kompleks , bet kazkaip bijau ten eiti... blush2.gif Tarp suaugusiu nejauku taip... blush2.gif Ir siaip nieko as ten nezinau, nemokesiu... blush2.gif Gal galit pasakyt, kaip ten viskas vyksta? 4u.gif Ir kaip geriausia apsirengti? smile.gif Aciu is anksto unsure.gif smile.gif
Atsakyti
Sportuot yra gerai.Bet pasiplonint 13 metų? Juk dar nė nepradėjai normaliai formuotis,kur ten plonintis? Tik neįsisuk į tų negerovių ratą. Tegu trenerė pasako ar tau reik plonintis ar ne. O tu jos paklausk,nesidrovėk,kokias vietas plonint,kokias storint.Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Nu siaip reiketu biski pasiploninti... blush2.gif Ir mama pritaria... smile.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
sandrute jei nori galiu palaikyt kompanija,seip vaikinai ten nelanko bet noriu pabandyt,pirmas kartas jauciu man butu koma,gryba pjauciau i visas puses.Kaip sakoma visada buna pirmas kartas box.gif fitness3.gif help.gif assa.gif
Atsakyti