Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(sesele @ 2008 03 07, 01:15)
ir dar vienas klausimas. kai abonenta nusiperki, pvz, i aerobika ir ten nurodytos dienos tarkim pirmadieni ir treciadieni, antradieni ir ketvirtadieni.. negalima maisyt belekaip? ta prasme galeciau nueit pirmadieni ir ketvirtadieni, o kita savaite tik antradieni ir treciadieni?
p.s aciu uz atsakymus  4u.gif


Del to kreipkis i administratore g.gif man atrodo yra ir tokie abonentai, kai nenurodytos dienos (tik gal jie brangesni)
Atsakyti
QUOTE(VERADONA @ 2008 03 07, 02:11)
tik vienas yra budas numest svorio neinant i sporto kluba, reikia keltis kasantra diena apie 5 ryto ir minti su dviraciu apie 30 min,nes organizmas dar buna neatsibudes o jam duodi apkrovos,tada riebalai ir angliavandeniai pradeda garuot su prakaitu.


Aga ir sirdis prades makaluotis jei tokia apkrova duosi dar neatsibudus lotuliukas.gif 6 ryto nebetinka? lotuliukas.gif Cia juokai aisku drinks_cheers.gif Nesupyk

As irgi noriu pradet apelsina lankyt. Tik dar nezinau kuri...man i abu vienodas kelias. o vaiku kambarys abiejuose yra? Lankstinuke parasyta pirtis...ar yra?Ir gal galit treniruokliu kainas parasyt. Man seip aerobika labiau prie sirdies, bet po 2 gimdymo isvarza stuburo turiu...uzdraude sokineti verysad.gif
Atsakyti
Kai domėjausi Vingio apelsine,tai vaikų kambarys ten g.gif Televizorius,na gal keli žaislai.Jos vaikų neprižiūri schmoll.gif ,tai mažiukų nenusivesi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mama2004 @ 2008 03 13, 11:03)
Aga ir sirdis prades makaluotis jei tokia apkrova duosi dar neatsibudus  lotuliukas.gif  6 ryto nebetinka?  lotuliukas.gif  Cia juokai aisku  drinks_cheers.gif Nesupyk

As irgi noriu pradet apelsina lankyt. Tik dar nezinau kuri...man i abu vienodas kelias. o vaiku kambarys abiejuose yra? Lankstinuke parasyta pirtis...ar yra?Ir gal galit treniruokliu kainas parasyt. Man seip aerobika labiau prie sirdies, bet po 2 gimdymo isvarza stuburo turiu...uzdraude sokineti  verysad.gif

galiu papasakoti smile.gif vingio apelsine yra infra sauna, o debrecene bendra sauna, kuri ieina i abonemento kaina. treniruokliu neribotas menesiui kainuoja 130. 4u.gif
vaiku kambariai yra abiejuose apelsinuose, bet kaip ir minejo vaikuciai patys buna ten, aukliu tikrai nera.
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2008 03 14, 22:52)
galiu papasakoti  smile.gif  vingio apelsine yra infra sauna, o debrecene bendra sauna, kuri ieina i abonemento kaina. treniruokliu neribotas menesiui kainuoja 130.  4u.gif
vaiku kambariai yra abiejuose apelsinuose, bet kaip ir minejo vaikuciai patys buna ten, aukliu tikrai nera.


Tai truputi liudna tada del vaku kambario. mano dickiui 4. Galvojau teti su mazium palikt, o pati dicki pasiimti, kad nenublustu tetukas su dviem tongue.gif . Jam dideles prieziuros nereikia, bet kadangi yra labai judrus, tai viena akis priziurai vistiek turi but doh.gif
O yra abonentas vakarinis kokius 3 kartus i savaite. gal pigesnis?
Nu jau labai nekaip jie cia save rodo, kad net internete puslapio negali pasidaryt schmoll.gif Kazin kaip kitonija palyginus su tuo. Gal kuri lanke ir ta ir ta. Mane apelsinas pagrinde trauke del vaiku kambario verysad.gif g.gif

P.S. tika kitonijos internetiniame puslapyje (!!!!!) perskaiciau, kad ten irgi yra vaiku kambarys thumbup.gif Reikes pravaziuot pro abu ir palygint paciai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama2004: 15 kovo 2008 - 09:08
QUOTE(mama2004 @ 2008 03 15, 09:50)
Kazin kaip kitonija palyginus su tuo. Gal kuri lanke ir ta ir ta.


Jeigu žadi eiti į treniruoklių salę, verčiau jau rinkis Apelsiną showoff.gif Kitonijoj treniruokliai jau yra seni, nutrinti, dalis ju sulaužyti, girgžda, kliba. Be to, salė labai maža, treniruoklius ant pirštų suskaičiuoti galima. Ir trenerė būna tik kelias valandas per dieną. Apelsine treneriai visada salėj, gali bet ko paklausti, jei nežinai, o ir patys jie prižiūri, kad kiti teisingai treniruokliais naudotųsi ir sau nepakenktų. Saugumo sumetimais tikrai geriau Apelsine. Tačiau ir žmonių ten daugiau. Kitonijoj lankosi tik moterys, o Apelsine ir vyrų nemažai. Dušai, sauna, persirengimo kambariai yra ir ten ir ten, tik Apelsine viskas dar nauja ir gražu smile.gif Be to, kaip supratau, gyveni pietinėje miesto dalyje, tai ar norėsi važinėtis į kitą miesto galą? Kai klubas yra netoli namų, žymiai lengviau prisiversti nueiti pasportuoti. Nes kai reikia toli važiuoti, o už lango, tarkim, visą dieną lyja, tai labai paprasta numoti ranka ir atidėti treniruotę "rytojui". Žo.. manau vienintėlis dalykas, kuris šiuo atveju galėtų moteriai sukelti abejonių - vyrai. Kai kurios iš principo, dėl tam tikrų kompleksų ar dar kokiais sumetimais nesilanko klubuose, kur lankosi vyrai. Bet į sporto salę gi einam ne į kitus dairytis, ar ne? ax.gif
Reziumė - aš balsuoju už Apelsiną mirksiukas.gif
Atsakyti
As gyvenu per pati viduriuka Klaipedos tongue.gif tai man vienodas atstumas. seip irgi link apelsino linkstu. Dar metaus tarp kalanetikos ir treniruokliu. galvoju pabandyt viena kalanetikos treniruote ir jei patiks...tada im,siu abonenta...vyru nebijau seip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama2004 @ 2008 03 17, 09:54)
As gyvenu per pati viduriuka Klaipedos  tongue.gif  tai man vienodas atstumas

Ir man vienodai į abu galus, įtariu kažkur netoliese gyvenam g.gif Vasarą eidavau į Kitoniją, nes būdavo pakeliui link kelto, o dabar galima ir į aną galą pavažiuoti.
O dėl kalanetikos, deja, nieko nežinau.. Jei turi galimybę, tai geriausias variantas būtų, kaip ir minėjai, nueiti išbandyti ir ten ir ten po vieną kartą, nes čia jau svarbiausia, kad trenerė patiktų, o ne salė rolleyes.gif
Bet kokiu atveju linkiu kuo greičiau apsispręsti ir pradėti sportuoti - pavasaris gi jau įsibėgėja mirksiukas.gif
Atsakyti
Ai, jau apsisprendziau nebandzius tongue.gif Eisiu i vingio apelsina. Kalanetika + treniuokliai 12 kartu 5 savaitem 110lt. Siadien vaziuosiu kedus nusipirkti, nes senieji jau "mire" cool.gif ir nuo 3dienio pradesiu manau. Keluios drauges norejo kartu eit, bet itariu tas noras taip ir liks "noru" lotuliukas.gif nieko - eisiu ir viena drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mama2004 @ 2008 03 17, 17:04)
Ai, jau apsisprendziau nebandzius  tongue.gif Eisiu i vingio apelsina. Kalanetika + treniuokliai  12 kartu  5 savaitem  110lt. Siadien vaziuosiu kedus nusipirkti, nes senieji jau "mire"  cool.gif ir nuo 3dienio pradesiu manau. Keluios drauges norejo kartu eit, bet itariu tas noras taip ir liks "noru"  lotuliukas.gif nieko - eisiu ir viena  drinks_cheers.gif

laba diena, kaip sekasi sportuoti? kaip treniruotes jums, patinka? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
na, man irgi reikia vel pradeti sportuoti ax.gif Ar kalanetikos grafikas nepasikeite?
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2008 03 30, 12:47)
Sveikos,
na, man irgi reikia vel pradeti sportuoti  ax.gif  Ar kalanetikos grafikas nepasikeite?

Vingio Apelsine pirmadienį,trečiadienį - 19.10 val., penktadienį- 17.10 val.
dar yra rytais 9 val.,bet nežinau kokiomis dienomis,nes kap dirbančiai neaktualu man g.gif
Atsakyti