Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(Bransha @ 2008 02 05, 00:16)
6 val?  pries tai buvo Agneta ir Ruta. o siandien kita, tokia ilgais plaukais... tokia idomi treniruote buvo smile.gif

Juodais plaukais ir su trumpute maikute? Tuomet Dalia, ji ne nauja, tik lb retai pasirodanti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 02 05, 01:17)
Juodais plaukais ir su trumpute maikute? Tuomet Dalia, ji ne nauja, tik lb retai pasirodanti  smile.gif

aga, tokia strygt pastrygt smile.gif bet is treniruotes vedimo pasirode kad naujoke smile.gif kazkaip nelabai ji man. tiksliau - visiskai schmoll.gif ji is debreceno gal?
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2008 02 05, 00:23)
aga, tokia strygt pastrygt smile.gif bet is treniruotes vedimo pasirode kad naujoke smile.gif kazkaip nelabai ji man. tiksliau - visiskai  schmoll.gif  ji is debreceno gal?

je je, ir man nelabai, nesuprantu ritmo kartais, judesiai keisti. nemanau, kad ji iš debreceno schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 02 05, 01:26)
je je, ir man nelabai, nesuprantu ritmo kartais, judesiai keisti. nemanau, kad ji iš debreceno  schmoll.gif

butent lotuliukas.gif niuz galvojau cia man vienai ji taip pasirode kad be ritmo ir be tikslo treniruote net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2008 02 05, 00:28)
butent  lotuliukas.gif  niuz galvojau cia man vienai ji taip pasirode  kad be ritmo ir be tikslo treniruote net doh.gif

tik mąstau, kaip ten 6 sutilpot jūs, aš tai rytais stengiuos nueit, o aną sav buvau 6 vakare, tai žmonių šakės blink.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 02 05, 01:35)
tik mąstau, kaip ten 6 sutilpot jūs, aš tai rytais stengiuos nueit, o aną sav buvau 6 vakare, tai žmonių šakės  blink.gif

juo, zmoniu marios, net nefaijna jau, bet ka padarysi. o rytais tai man asmeniskai ner galimybes eit, su mielu noru siaip! rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites, gal zinot kokia dabar kalanetikos treniruociu (8) kaina?
Atsakyti
QUOTE(Pukutė @ 2008 02 18, 20:03)
Mergaites, gal zinot kokia dabar kalanetikos treniruociu (8) kaina?



Skambinau i Apelsina Debrecene, sake 85 lt, treniruotes 1 ir 3 - 20.00, 2 ir 4 - 18.00
Atsakyti
sveikutes, na ir kur visos dingusios?
labuks Gitka, as jau busiu on line smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 02 25, 23:15)
sveikutes, na ir kur visos dingusios?
labuks Gitka, as jau busiu on line smile.gif



Labukas mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
priaugau svorio daug....ant liemens lasiakai...pilvas atsikises......pasiziurejau i sena foto, sakau reik atsiprintint ir pasidet pries akis kad neapimtu vel tingulys ryztis pradet sportuoti bigsmile.gif
del figuros esu nemegeja dirbti...gal galetumet patarti, ka geriau rinktis, kad efektyviau numest svorio? bet koks sportas atrodo kancia, o lieknos figuros labai norisi blush2.gif
antra vertuis sporto klube niekad nebandzius sportuoti....gal ir patiks doh.gif
galop kokia apranga geriau isigyti, kad butu patogu?
ir dar vienas klausimas. kai abonenta nusiperki, pvz, i aerobika ir ten nurodytos dienos tarkim pirmadieni ir treciadieni, antradieni ir ketvirtadieni.. negalima maisyt belekaip? ta prasme galeciau nueit pirmadieni ir ketvirtadieni, o kita savaite tik antradieni ir treciadieni?
p.s aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesele: 07 kovo 2008 - 00:16
QUOTE(sesele @ 2008 03 07, 00:15)
sveikutes 4u.gif
priaugau svorio daug....ant liemens lasiakai...pilvas atsikises......pasiziurejau i sena foto, sakau reik atsiprintint ir pasidet pries akis kad neapimtu vel tingulys ryztis pradet sportuoti  bigsmile.gif
del figuros esu nemegeja dirbti...gal galetumet patarti, ka geriau rinktis, kad efektyviau numest svorio? bet koks sportas atrodo kancia, o lieknos figuros labai norisi  blush2.gif
antra vertuis sporto klube niekad nebandzius sportuoti....gal ir patiks  doh.gif
galop kokia apranga geriau isigyti, kad butu patogu?
ir dar vienas klausimas. kai abonenta nusiperki, pvz, i aerobika ir ten nurodytos dienos tarkim pirmadieni ir treciadieni, antradieni ir ketvirtadieni.. negalima maisyt belekaip? ta prasme galeciau nueit pirmadieni ir ketvirtadieni, o kita savaite tik antradieni ir treciadieni?
p.s aciu uz atsakymus  4u.gif




tik vienas yra budas numest svorio neinant i sporto kluba, reikia keltis kasantra diena apie 5 ryto ir minti su dviraciu apie 30 min,nes organizmas dar buna neatsibudes o jam duodi apkrovos,tada riebalai ir angliavandeniai pradeda garuot su prakaitu.
Atsakyti