Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(**SM** @ 2008 01 11, 15:53)
sveikos turiu keletą klausimukų, galvoju eiti į Apelsiną, ar man geriau tiktų treniruokliai ar aerobika: esu iš tų smulkesnių ir norėčiau sustangrinti pilvuką, kojytes, na raumenukų pasiauginti  blush2.gif  ir dar o ten vaikų kambariukas yra  g.gif

Jei esi kūdutė, siūlyčiau treniruoklius. Bet kitas klausimas - ar tau jie patiks smile.gif Pvz aš treniruoklių nemėgstu, man reikia taip gerai išsikraut judant. Sporte turi pasirinkti tokią šaką, kuri būtų ne tik efektyvi, bet ir teiktų tau didžiulį malonumą 4u.gif

Vaikų kambarys yra, ten yr žaislų ir rodo multikus. Kambariukas administratorėms matomoje vietoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 11 sausio 2008 - 16:39
QUOTE(solo @ 2008 01 11, 16:38)
Jei esi kūdutė, siūlyčiau treniruoklius. Bet kitas klausimas - ar tau jie patiks  smile.gif  Pvz aš treniruoklių nemėgstu, man reikia taip gerai išsikraut judant.  Sporte turi pasirinkti tokią šaką, kuri būtų ne tik efektyvi, bet ir teiktų tau didžiulį malonumą  4u.gif

Vaikų kambarys yra, ten yr žaislų ir rodo multikus. Kambariukas administratorėms matomoje vietoje.


kažkada buvau kūdutė wub.gif db ir lašinukų po gimdymo yra cool.gif tai esu tokia niu vidutiniška gal biggrin.gif
vnž neapsisprendžiu schmoll.gif man čia būtų patogiausia vieta, nes lb jau šalia namučių, bet kaina biškutuką kanda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2008 01 11, 18:02)
kažkada buvau kūdutė  wub.gif  db ir lašinukų po gimdymo yra  cool.gif tai esu tokia niu vidutiniška gal  biggrin.gif
vnž neapsisprendžiu  schmoll.gif man čia būtų patogiausia vieta, nes lb jau šalia namučių, bet kaina biškutuką kanda  blush2.gif


Aš kažkodėl abejoju, ar rasi kur ka pigiau. Siaip rasi, nes as seniau ejau butent i tokia vieta, tai ka as tau galiu pasakyti - ogi jau geriau net nemeginti. Apelsino kainos, mano nuomone, yra pats tas, labai normalios.
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2008 01 11, 18:24)
Aš kažkodėl abejoju, ar rasi kur ka pigiau. Siaip rasi, nes as seniau ejau butent i tokia vieta, tai ka as tau galiu pasakyti - ogi jau geriau net nemeginti. Apelsino kainos, mano nuomone, yra pats tas, labai normalios.


aš jau labai gundausi blush2.gif gal apytiksles kainas gali pasakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 01 10, 23:40)
seklys morka  lotuliukas.gif



taip taip smile.gif busi stebima dabar yu.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ar cia apie ta apelsina kalbat,kur prie iki pasazo? as irgi noreciau tenai,nes man visai salia,per gatve pereit tik reikia biggrin.gif Greiciausiai imsiu treniruoklius,nes reikia,oi reikia pilvukui buvusi tonusa grazinti verysad.gif Gal galit kas kainas parasyt? blush2.gif
Dar taip staigiai nebegsiu ten,nes pirma pas gydytoja reik nueiti,kazkas nugarai man blogai... gal visai uzdraus i tokio tipo treniruotes eiti,tadum jamsiu baseina...
Atsakyti
aš tai noriu į aerobiką, bet vis svarstau ar eiti į apelsiną ar kitur rinktis, gal kas žinot nors apytikslę kainą g.gif
Atsakyti
Paskutini karta uz neribojama aerobikos abonementa mokejau 110 lt. O kiek yra dabar, pasakyti negaliu, tu abonementu rusiu keletas yra. Pyktis ima, kad nesutvarkoma Apelsino internetine svetaine, apsiviestu zmones normaliai. Siaip galite paskambinti, visada administratores maloniai informuoja: tel 322 522.
Atsakyti
as uz aerobika + fitness laisva lankyma mokejau 140...
Atsakyti
as lankau fitnesa apelsine, prie trobos, labai liuks, sportuoji kiek nori ir kaip tau reikia. labai faini treneriai, ypac moteris. smile.gif
Atsakyti
Labas.O Debreceno "Apelsine" yra aerobika? Ar tik treniruokliai? Jei yra aerobika,tai ar tos pačios trenerės,kaip Vingyje ar ne? Dabar sportuoju kitur,bet greitu laiku užsidaro mano mėgiamas klubas,tai reikia kažko kito ieškotis.Bandysiu eiti į apelsiną,tik nežinau į kurį biggrin.gif
Atsakyti
taip, yra aerobika, bet nemanau, kad tos pacios treneres kaip vingyje, kada jos suspetu lakstyti
Atsakyti