Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(solo @ 2008 01 09, 15:16)
Man rods mačiau jumi, jei 7h val buvot  biggrin.gif  Jop, Rūta faina trenerė  thumbup.gif  O kad nespėji dėl žingsnių, tai nieko baisaus.Visoms pradžioj taip pat būna, ypač jei anksčiau niekur nesportavo. Na, džiugu, kad nedingo entuziazmas, šaunuolė  thumbup.gif


Na aš irgi taip manau, kad niekas negimsta mokėdamas aerobikos tongue.gif , nieko baisaus išmoksiu ax.gif
Taip mes buvom 19 val., tai trenerė tikrai faina labai.
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2008 01 09, 13:19)
Na aš irgi taip manau, kad niekas negimsta mokėdamas aerobikos tongue.gif , nieko baisaus išmoksiu ax.gif
Taip mes buvom 19 val., tai trenerė tikrai faina labai.



man ir vakar patiko smile.gif nespejau i ritma tai velniai nemate biggrin.gif kai ismoksiu oi kaip soksiu biggrin.gif viskas ciki piki smile.gif po vakar sokiu tik ranku pirstai neskauda biggrin.gif:D:D:D
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2008 01 09, 13:16)
Man rods mačiau jumi, jei 7h val buvot  biggrin.gif  Jop, Rūta faina trenerė  thumbup.gif  O kad nespėji dėl žingsnių, tai nieko baisaus.Visoms pradžioj taip pat būna, ypač jei anksčiau niekur nesportavo. Na, džiugu, kad nedingo entuziazmas, šaunuolė  thumbup.gif


nagi nagi ir kuri tu is sokeju ten buvai a? biggrin.gif greit prisipazink biggrin.gif
Atsakyti
Tuoj primoksit, busit apelsines tikros smile.gif

ČIČI, aš irgi dabar negaliu is namu istrukti - mociute namo parsivezem priziuret, tai nosies niekur apart darbo neiskisu verysad.gif ............
Atsakyti
na siandien dar kai siek tiek gyvybe atsigavo mano, tai i fitnesa nunesiau savo mesas biggrin.gif tai visai ir neblogai ten. tik kad kaip pirma karta, tai treniruotes tos nezianu dar, tai sekiojau paskui treneri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2008 01 09, 22:00)

ČIČI, aš irgi dabar negaliu is namu istrukti - mociute namo parsivezem priziuret, tai nosies niekur apart darbo neiskisu  verysad.gif ............


verysad.gif Tai ir tau liūdna. Kažko įtariu, kad vėl nugarą ištiesti reikėtų (kokia tai priklausomybė tapo - kaip narkotikas) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 01 09, 17:22)
nagi nagi ir kuri tu is sokeju ten buvai a? biggrin.gif greit prisipazink biggrin.gif

solo atvaizdas jos avatare yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo organizatore: 10 sausio 2008 - 13:05
QUOTE(organizatore @ 2008 01 10, 12:04)
solo atvaizdas jos avatare yra  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



tai kad kazkaip nieko panasaus neuzmaciau g.gif matyt uzsimaskavus buvo gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2008 01 10, 13:04)
solo atvaizdas jos avatare yra  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

išdavike tu cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Eglucius @ 2008 01 10, 14:15)
tai kad kazkaip nieko panasaus neuzmaciau  g.gif  matyt uzsimaskavus buvo gerai  ax.gif

nes sunku kasdien užsifotošopint lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ot tos moteriškos gudrybės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 01 10, 13:32)
išdavike tu  cool.gif
Papildyta:

nes sunku kasdien užsifotošopint  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


na nieko biggrin.gif busi susekta ir uzfiksuota biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 01 10, 23:23)
na nieko biggrin.gif busi susekta ir uzfiksuota biggrin.gif mirksiukas.gif

seklys morka lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos turiu keletą klausimukų, galvoju eiti į Apelsiną, ar man geriau tiktų treniruokliai ar aerobika: esu iš tų smulkesnių ir norėčiau sustangrinti pilvuką, kojytes, na raumenukų pasiauginti blush2.gif ir dar o ten vaikų kambariukas yra g.gif
Atsakyti