Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(Eglucius @ 2008 01 03, 23:48)
aga.. istikro tai iki to apelsino einu jau puse metu smile.gif praeinu pro sali eidama i IKI, sazine pagrauzia smile.gif ir vel praeinu smile.gif o ten naujokiu daug ateina? o tai grybausiu ten viena biggrin.gif


Aha čia kaip ir aš pusę metų ruošiuos eiti ir niekaip neprisiruošiu blush2.gif . Pirmadienį tikrai reik susiimti save į rankas ir nueiti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2008 01 05, 18:59)
Aha čia kaip ir aš pusę metų ruošiuos eiti ir niekaip neprisiruošiu blush2.gif . Pirmadienį tikrai reik susiimti save į rankas ir nueiti. ax.gif



jau pirmad tikrai ateisiu bent abonementa nusipirkt, tai tikrai biggrin.gif
Papildyta:
nagi einam pirmad kartu smile.gif nebuk tinginys niu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 01 05, 21:26)
jau pirmad tikrai ateisiu bent abonementa nusipirkt, tai tikrai biggrin.gif
Papildyta:
nagi einam pirmad kartu smile.gif nebuk tinginys niu smile.gif


Varom friends.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2008 01 05, 19:51)



niu bet as rimtai cia smile.gif
pirmad nusiperku abonimenta, apsiziuriu kur kas smile.gif o jau antrad eiciau. tik dar nzn ar tik i treniruoklius ae aerobika+ treniruokliai... g.gif
na o ka tu kolega manai? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 01 06, 00:15)
niu bet as rimtai cia smile.gif
pirmad nusiperku abonimenta, apsiziuriu kur kas smile.gif o jau antrad eiciau. tik dar nzn ar tik i treniruoklius ae aerobika+ treniruokliai... g.gif 
na o ka tu kolega manai?  drinks_cheers.gif



nu aš irgi rimtai, bet aš tai tik į aerobiką eisiu, nes su treniruokliais aš žinau kad svorio tikrai ne ką numesiu. Ir aš į aerobiką galėsiu vaikščiot tik vakare 18, 19 val.. O tu?
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2008 01 06, 14:13)
nu aš irgi rimtai, bet aš tai tik į aerobiką eisiu, nes su treniruokliais aš žinau kad svorio tikrai ne ką numesiu. Ir aš į aerobiką galėsiu vaikščiot tik vakare 18, 19 val.. O tu?



as ir tik vakare , nes diena nebus kam maziaus palikti. nu tai tada ryt einam apsisniukstinet ten viska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 01 06, 18:53)
as ir tik vakare , nes diena nebus kam maziaus palikti. nu tai tada ryt einam apsisniukstinet ten viska smile.gif

teisingai panos darot,kad kooperuojates. man jau geda cia kisht nosi, nes man tik liftu nusileist ir as jau beveik apelsine lotuliukas.gif bet vis delsiu pradet lankyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2008 01 06, 16:18)
teisingai panos darot,kad kooperuojates.  man jau geda cia kisht nosi, nes man tik liftu nusileist ir as jau beveik apelsine  lotuliukas.gif  bet vis delsiu pradet lankyt  cool.gif



na viskas, ir tu eini su mumis smile.gif uzteks cia tinginio liga sirgti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2008 01 06, 18:18)
teisingai panos darot,kad kooperuojates.  man jau geda cia kisht nosi, nes man tik liftu nusileist ir as jau beveik apelsine  lotuliukas.gif  bet vis delsiu pradet lankyt  cool.gif


nu tai einam ryt visos trys mirksiukas.gif , prisijungi prie mūsų?
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2008 01 06, 14:13)
nu aš irgi rimtai, bet aš tai tik į aerobiką eisiu, nes su treniruokliais aš žinau kad svorio tikrai ne ką numesiu. Ir aš į aerobiką galėsiu vaikščiot tik vakare 18, 19 val.. O tu?


o tai kada mes einam? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 01 06, 18:29)
o tai kada mes einam? g.gif



Parašiau į AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2008 01 06, 16:18)
teisingai panos darot,kad kooperuojates.  man jau geda cia kisht nosi, nes man tik liftu nusileist ir as jau beveik apelsine  lotuliukas.gif  bet vis delsiu pradet lankyt  cool.gif



na ar jungies prie musu? rolleyes.gif
Atsakyti