Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

Sveikos, norėčiau lankyti Apelsiną, norėčiau į aerobiką, ar ten būda treniruotės apie 18.00 ar 19.00 val., ar šiuo metu neperpildytos salės g.gif ir dar norėjau paklausti pas kurią trenerę geriausiai papulti?
Jau seniai ruošiuosi lankyti, bet vis nedrystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2007 12 04, 14:59)
Sveikos, norėčiau lankyti Apelsiną, norėčiau į aerobiką, ar ten būda treniruotės apie 18.00 ar 19.00 val., ar šiuo metu neperpildytos salės g.gif  ir dar norėjau paklausti pas kurią trenerę geriausiai papulti?
Jau seniai ruošiuosi lankyti, bet vis nedrystu blush2.gif


Vingyje I ir III buna 18 ir 20 val, o II ir IV 19 val. (jei neklystu)
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 12 04, 14:09)
Vingyje I ir III buna 18 ir 20 val, o II ir IV 19 val. (jei neklystu)


I-III-V - 9h, 18h ir 20h (5dieniais tik 18h būna)

II - IV - 19h, 20h.

VI - 10h.

Yra trys trenerės, labiausiai patinka Rūta ir Agneta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 04 gruodžio 2007 - 19:34
Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Hm .... apelsinės apmirė g.gif
Atsakyti
vacation4.gif
Atsakyti
ČIČI, kur jau atostogauji bambą išvertusi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2007 12 24, 22:54)
ČIČI, kur jau atostogauji bambą išvertusi?  bigsmile.gif


Svajoju lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes, jau po nauju ateisiu i apelsina sportuoti, jau patyrusiu noreciau paklausti, per kiek mazdaug laiko prisiziurint , sportuojant su treniruokliais butu imanoma numesti 10 kg? ax.gif ar ten treneriai geri? ir visa kita? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2007 12 31, 12:38)
sveikutes, jau po nauju ateisiu i apelsina sportuoti, jau patyrusiu noreciau paklausti, per kiek mazdaug laiko prisiziurint , sportuojant su treniruokliais butu imanoma numesti 10 kg?  ax.gif  ar ten treneriai geri? ir visa kita?  rolleyes.gif

Kiekvieno organizmas skirtingai reaguoja į gaunamą krūvį. Jei niekur anksčiau nesportavai ar sportavai labai seniai, tuomet tikrai labai prisižiūrint MITYBĄ 10 kg numesi per 3-4 mėn. Vėlgi, mano subjektyvia nuomone, treniruokliai nėra pati tinkamiausia priemonė svorio metimui, bet čia jau kiekvieno reikalas smile.gif
Dėl trenerių - žinai, man jie visuose klubuose vienodi. Turiu omeny, jie puikiai atlieka savo darbą - parodo, kaip tinkamai daryti pratimus, bet paklausus, ką daryti, norint suplonint tą ar tą vietą - iš dviejų trenerių gausi 2 skirtingus atsakymus, ir savaime aišku, pasimesi doh.gif
Man apelsinas labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 12 31, 20:11)
Kiekvieno organizmas skirtingai reaguoja į gaunamą krūvį. Jei niekur anksčiau nesportavai ar sportavai labai seniai, tuomet tikrai labai prisižiūrint MITYBĄ  10 kg numesi per 3-4 mėn. Vėlgi, mano subjektyvia nuomone, treniruokliai nėra pati tinkamiausia priemonė svorio metimui, bet čia jau kiekvieno reikalas  smile.gif
Dėl trenerių - žinai, man jie visuose klubuose vienodi. Turiu omeny, jie puikiai atlieka savo darbą - parodo, kaip tinkamai daryti pratimus, bet paklausus, ką daryti, norint suplonint tą ar tą vietą - iš dviejų trenerių gausi 2 skirtingus atsakymus, ir savaime aišku, pasimesi  doh.gif
Man apelsinas labai patinka  smile.gif



eiciau as i aerobika..bet kad ten treniruotes numatytos jau tam tikru laiku, neateisiu jau belekada... nes cia jau derinuosi prie vyro, kada vaikiuka galiu palikti...ir isbegt valandelei... o aerobika tai niekaip neiseina schmoll.gif
tik treniruokliai belieka... ka jau darysi... teks jau skaudancia sirdim atsisakyti snikeriuku ir sokoladuku biggrin.gif ko tik nepadarysi del grozio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglucius @ 2008 01 02, 22:54)
eiciau as i aerobika..bet kad ten treniruotes numatytos jau tam tikru laiku, neateisiu jau belekada... nes cia jau derinuosi prie vyro, kada vaikiuka galiu palikti...ir isbegt valandelei... o aerobika tai niekaip neiseina schmoll.gif
tik treniruokliai belieka... ka jau darysi... teks jau skaudancia sirdim atsisakyti snikeriuku ir sokoladuku biggrin.gif ko tik nepadarysi del grozio  doh.gif

nežinau, ar dar bebėra laiko, ir išvis, kiek lt gali sau leisti sportui. Bet puikiausias derinys būtų aerobika+fitnesas, dabar kaina, berods, yra 125 lt. Taigi, turi laisvo laiko vakare - eini į aerobiką, jei ne - treniruokliai. Aerobikos valandos yra rytais 9h ir vakarais 18,19,20h, priklausomai nuo dienos. Tu nueik i apelsiną ir pažiūrėk, gal tikrai rasi sau tinkamą variantą ir pati pasportuosi, ir vyrui bus gerai smile.gif
Atsakyti