Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

[quote=ČIČI,2007 09 14, 12:29]
Ten daug kainu, manau niekas tiksliai nepasakys. Geriau paskambinti administratorei
sveikos norincos pradeti sportuoti 4u.gif ateikit bus linksmiau, o ir noriu pasakyti, kad isnaudotumet proga: si savaite paskutine tokiu kainu, kita savaite kainos jau bus rudenines sake, didesnes mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau, ju ir man pats laikas grizti. Ko gero, kita savaite pasimatysim cool.gif
Atsakyti
Beje, merginos, vakar man Apelsino administratorė sakė, kad nuo ateinančios savaitės keisis kalanetikos užsiėmimų laikas. Ar Agneta ką nors minėjo? Nusipirkau abonentą ir nežinau, kaip laiką susiplanuoti g.gif
Atsakyti
Tai, ar pasikeite grafikas? kas zino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 09 20, 09:03)
Tai, ar pasikeite grafikas? kas zino?  g.gif

pasikeite mirksiukas.gif
kalanetikos klausi? dabar yra I, III, IV 19.10 ir rytaip yra 9.00 tik nepamenu dienu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 09 20, 09:27)
pasikeite  mirksiukas.gif
kalanetikos klausi? dabar yra I, III, IV 19.10 ir rytaip yra 9.00 tik nepamenu dienu  ax.gif




Aciu aciuks.gif Ryte negaleciau lankytis, tai nesvarbu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 09 20, 12:56)
Aciu  aciuks.gif  Ryte negaleciau lankytis, tai nesvarbu  cool.gif

nesumaisykit, keiciasi viskas nuo kitos savaites, o sia dar taip pat grafikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2007 09 20, 13:59)
nesumaisykit, keiciasi viskas nuo kitos savaites, o sia dar taip pat grafikas  4u.gif

kalanetika anksciau buvo II ir IV, o nuo rugsejo 24, I, III ir V mirksiukas.gif

oij daba pamaciau, buvau parasius kad I, III, IV, soriuks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 20 rugsėjo 2007 - 14:37
Jo jo, as kai pirkausi abonenta administratore buvo pati pasmetus, nezinojo, kada keisis, tik zinojo, kad apskritai keisis laikas. Tad ir neberizikavau sia sav.
Atsakyti
sveikutes, na va, pabuvau pirmoje treniruoteje, visai smagiai thumbup.gif labai jauku, prisisokau, buvau aerobikoje, turiu grafikeli, tai jei domina ka, parasysiu blush2.gif
Atsakyti
Jo, smagu ten būna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2007 09 24, 21:29)
Jo, smagu ten būna  thumbup.gif



Tai grizai i Vingi? thumbup.gif
Atsakyti