Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

Arbūzą geriau vietoj pyragų. Nors antra vertus, tada Apelsino treneriams darbo bus daugiau blink.gif
Atsakyti
biggrin.gif jo rudeni bus ka veikti lotuliukas.gif
Atsakyti
ČIČI, tu gal kalanetiką ten lankei?
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2007 08 02, 12:20)
ČIČI, tu gal kalanetiką ten lankei?


aga thumbup.gif jauciu zinau kas tu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 08 02, 13:12)
aga  thumbup.gif  jauciu zinau kas tu  bigsmile.gif



Aš galvoju, gal ir aš žinau, kas tu smile.gif Čia biški ne į temą, bet gal tau magnio trūksta? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 08 01, 17:04)
Ar visi atostogauja? Kas naujo apelsine? Senokai nebuvau  doh.gif


Aš ištikima apelsinui ir vasarą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2007 08 02, 16:12)
Aš galvoju, gal ir aš žinau, kas tu smile.gif Čia biški ne į temą, bet gal tau magnio trūksta?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


gal ir i tema lotuliukas.gif taip ir maniau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ot kaime gyvenam bigsmile.gif jeigu ne ten bendraujam, tai čia rolleyes.gif Kodėl nebesilankai Apelsine?
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2007 08 02, 18:55)
Ot kaime gyvenam  bigsmile.gif  jeigu ne ten bendraujam, tai čia  rolleyes.gif  Kodėl nebesilankai Apelsine?


Net ir Juros sventeje nepasislepsi doh.gif lotuliukas.gif nesilankau, nes truputi laiko pritrukau, o paskui lyg ir aptingau doh.gif bet greitai vel pradesiu, pazadu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 08 03, 11:14)
Net ir Juros sventeje nepasislepsi  doh.gif  lotuliukas.gif  nesilankau, nes truputi laiko pritrukau, o paskui lyg ir aptingau  doh.gif  bet greitai vel pradesiu, pazadu  ax.gif


Nu žiūrėk mirksiukas.gif aš kitą savaitę irgi grįžtu, pamatysim, ar tavo tingulys bus dingęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2007 08 04, 09:35)
Nu žiūrėk  mirksiukas.gif  aš kitą savaitę irgi grįžtu, pamatysim, ar tavo tingulys bus dingęs  biggrin.gif


Kai kitam prisizadi lengviau prisiverst lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 08 04, 10:33)
Kai kitam prisizadi lengviau prisiverst  lotuliukas.gif


Į kalanetiką grįši ar stipriau čiupsi?
Atsakyti