Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(florida @ 2007 06 02, 13:48)
fitneso salej kondicionieriai visada buvo  smile.gif  tik dabar pajautei?

tik dabar vartot pradejo gal lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 06 02, 13:34)
tik kazkaip noretusi dar treniruokliu salej merginos treneres, bo vyrukai yra vyrukai  4u.gif



Pritariu. Man ir norėtųsi merginos. Pažystama sakė, kad rudenį dirbo mergina. Buvo visai šauni. Gal išėjo?
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2007 06 02, 12:48)
fitneso salej kondicionieriai visada buvo  smile.gif  tik dabar pajautei?

Kai prasidėjo karščiai, nėjau į apelsiną, tai greičiausiai todėl ir nejaučiau, nors ką aš žinau, atsistojau po vienu, tai net šalta pasidarė, gal juos sutvarkė, pakeitė ar dar ką nors padarė? smile.gif

Dėl trenerių... patinka man Kęstas atrodo, tik va klaiku žiūrėt į naujai atėjusias sportuot panas, kurios akivaizdžiai gadina sau sveikatą neteisingai darydamos pratimus. Mano gal ribotu suvokimu, treneris pradžioj turi vos ne stovėti prie klientėsir prižiūrėt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 02 birželio 2007 - 17:36
Aš vėl lankausi Vingio Apelsine - sumaniau išmėgint kalanetiką. Esu labai patenkinta. Ir kas svarbiausia, labai patinka, kai užsiėmimus veda Agneta, nors prisipažinsiu, atvirai sakiau, jog jos vedama aerobika nelabai patiko. Bet dabar fantastika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 06 02, 18:34)
Kai prasidėjo karščiai, nėjau į apelsiną, tai greičiausiai todėl ir nejaučiau, nors ką aš žinau, atsistojau po vienu, tai net šalta pasidarė, gal juos sutvarkė, pakeitė ar dar ką nors padarė?  smile.gif

Dėl trenerių... patinka man Kęstas atrodo, tik va klaiku žiūrėt į naujai atėjusias sportuot panas, kurios akivaizdžiai gadina sau sveikatą neteisingai darydamos pratimus. Mano gal ribotu suvokimu, treneris pradžioj turi vos ne stovėti prie klientėsir prižiūrėt..

o mano supratimu, treneris ne tik pradzioj, bet ir veliau turi prizvelgt, ir kai reikia, spirt uzpakalin, uz neteisingai daromus pratimus doh.gif nes bun uzsisvajoji arba pamirsti kur ten ka atsukt, padet, laikyt, isikibt ir fiksuot dar, ir pradedi makaluot belenkaip lotuliukas.gif ir kaip smagu, kai kazkas tavim pasirupina mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2007 06 02, 18:34)
Kai prasidėjo karščiai, nėjau į apelsiną, tai greičiausiai todėl ir nejaučiau, nors ką aš žinau, atsistojau po vienu, tai net šalta pasidarė, gal juos sutvarkė, pakeitė ar dar ką nors padarė?  smile.gif

Dėl trenerių... patinka man Kęstas atrodo, tik va klaiku žiūrėt į naujai atėjusias sportuot panas, kurios akivaizdžiai gadina sau sveikatą neteisingai darydamos pratimus. Mano gal ribotu suvokimu, treneris pradžioj turi vos ne stovėti prie klientėsir prižiūrėt..

tai kai as atejau kovo men dar buvo dvi merginos.. bet abi isnyko kaip niekur nieko.. unsure.gif kazkaip sunkiai cia su tais treneriais.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 06 03, 20:45)
tai kai as atejau kovo men dar buvo dvi merginos.. bet abi isnyko kaip niekur nieko..  unsure.gif  kazkaip sunkiai cia su tais treneriais..  blink.gif


Man tai nebūtinos trenerės merginos... ir Kęstas ir Tomas (jei bedirba jis) puikiai pratimus parodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 06 04, 11:16)
Man tai nebūtinos trenerės merginos... ir Kęstas ir Tomas (jei bedirba jis) puikiai pratimus parodo  biggrin.gif

o blink.gif tai gal ir Tomas zada iseiti, kad taip pasakei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2007 06 04, 21:49)
blink.gif  tai gal ir Tomas zada iseiti, kad taip pasakei?  g.gif


Na, šiandie mačiau jį, tad gal dar ir nesiruošia išeit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2007 06 02, 21:25)
Aš vėl lankausi Vingio Apelsine - sumaniau išmėgint kalanetiką. Esu labai patenkinta. Ir kas svarbiausia, labai patinka, kai užsiėmimus veda Agneta, nors prisipažinsiu, atvirai sakiau, jog jos vedama aerobika nelabai patiko. Bet dabar fantastika  thumbup.gif


thumbup.gif As irgi lankau Kalanetika ir labai patinka kai veda Agnete thumbup.gif
Atsakyti
As sportuoju Apelsine Taikos pr. Tikrai labai liuks. Visom rekomenduoju apsilankyti pas treneri Saruna. thumbup.gif Super treneris ir labai demesingas. clap.gif O apie Klaipedos viesbuti tai geriau patyliu...
Nieko ten gero ir labai brangu. Reiks kada ir i Vingi nulekti, nes tas pats abonementas galioja visur. Iki mamkos
Atsakyti
kas buvo is jusu jogoi,ka galetumete papasakoti,reiks kokia diena nueit idomumo delei. ax.gif
Papildyta:
jei as neklystu bet man atrodo kad tomas su diana kaska rezga,arba jie draugauja o gal as klystu g.gif ,svarbu kad viskas butu ok doh.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adult @ 2007 06 19, 12:53)
kas buvo is jusu jogoi,ka galetumete papasakoti,reiks kokia diena nueit idomumo delei. ax.gif
Papildyta:
jei as neklystu bet man atrodo kad tomas su diana kaska rezga,arba jie draugauja o gal as klystu g.gif ,svarbu kad viskas butu ok doh.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif


Adult, nu kokie tau čia sentimentai užėjo? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti