Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(solo @ 2007 03 19, 21:34)
Teip, būna ir tokių atvejų. Būna ir kad demonstratyviai dar net neįpusėjus apšilimui išeina iš salės  biggrin.gif



Tai tokioms iškart pasakyčiau, kad iš viso treniruotės nepradėtų - juk aišku, kad moteriškė, kuri dėl tik jai vienai suprantamų priežasčių, išeina iš pusė treniruotės, savo elgesiu nori aiškiai parodyti "TU MAN NEPATINKI".

Kažkaip pastebėjau, kad taip dažniausiai elgiasi 'fifos" arba turtingų vyrų išlaikytinės. Ko gero, tokiu elgesiu tiesiog nori parodyti, kad kažkur ( ne namuose) ir jos gali būti svarbios. Bet, kaip sako išmintis - duok durniui kelią - lai eina, o aš dar pridėčiau - ir tegul nesugrįžta. thumbup.gif
Atsakyti
man kazkaip kvailai atrodo tokios paneles kurios taip rodo savo nuotaikas, cia ne nuotaikos o kulturos nebuvimas. tai geriau visai neiti .
as negaliu atsigauti po pirmadienio "bokso" treniruotes biggrin.gif ,super pasportavau, aisku vede AGNETA super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes! va jau menuo kaip sportuoju APELSINO treniruokliu salej.. ir noriu paklaust kaip jums treneriai?? siaip as nemazai klaipedos sporto klubu perejus esu, bet cia pasigendu treneriu demesio, palaikymo kazkokio. turiu omeny, jog prieitu, pasakytu, ka gal darai ne taip, gal kvepuoji ne taip, kaip galima padaryt pratima efektyvesni ir pan.. o dabar tai tik atejus parode, ir viskas smile.gif
dar va yra treneris vaikinukas, tai jis labai malonus, sypsosi visada bigsmile.gif tai bent nuotaika pakyla ir man thumbup.gif o va trenere tai tokia visad susiraukus, tai atrodo, jei dar prieisi ka paklaust tai isvis svaidyt ugnim prades blink.gif
tiesa, maciau jau lyg ir dar viena nauja trenere atsirado g.gif

o siaip, kaip su tom pirtelem, tai as taip ir nesupratau.. yra ji debrecene ar ne? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 03 23, 09:53)
Sveikutes! va jau menuo kaip sportuoju APELSINO treniruokliu salej.. ir noriu paklaust kaip jums treneriai?? siaip as nemazai klaipedos sporto klubu perejus esu, bet cia pasigendu treneriu demesio, palaikymo kazkokio. turiu omeny, jog prieitu, pasakytu, ka gal darai ne taip, gal kvepuoji ne taip, kaip galima padaryt pratima efektyvesni ir pan.. o dabar tai tik atejus parode, ir viskas smile.gif
dar va yra treneris vaikinukas, tai jis labai malonus, sypsosi visada  bigsmile.gif tai bent nuotaika pakyla ir man  thumbup.gif  o va trenere tai tokia visad susiraukus, tai atrodo, jei dar prieisi ka paklaust tai isvis svaidyt ugnim prades  blink.gif
tiesa, maciau jau lyg ir dar viena nauja trenere atsirado  g.gif

o siaip, kaip su tom pirtelem, tai as taip ir nesupratau.. yra ji debrecene ar ne?  g.gif  unsure.gif


Na,as apelsine nuo atidarymo sportuoju. Turiu pripažinti, kad anksčiau treneriai daugiau dėmesio skyrė... labai dėmesingas buvo Mindaugas, dabar Aretas..na, kaip čia pasakius.. jis negali visko sužiūrėti kas ką ne taip daro. Tiesiog reikia eiti, klausti, aš visada pati prieinu. Moteris (ilgais plaukais šviesi) tai pakankamai maloni, tiesa, pas ją pagalbos niekada neprireikė klausti, dabar apskritai jau nebereikia pagalbos biggrin.gif O naujoji tai.. nu tokia šustra atrodo, labai jau didelę sportininkę vaizduoja,nežinau, gal tokia ir yra biggrin.gif man jos veido mimika nelabai patinka... Tiesiog eik ir klausk, tikrai padės.

Dėl pirčių, nėra nei vienam nei kitam, kodėl - neaišku....tuo labiau, už ją vistiek reiktų mokėt atskirai...
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 03 23, 11:38)
Na,as apelsine nuo atidarymo sportuoju. Turiu pripažinti, kad anksčiau treneriai daugiau dėmesio skyrė... labai dėmesingas buvo Mindaugas, dabar Aretas..na, kaip čia pasakius.. jis negali visko sužiūrėti kas ką ne taip daro. Tiesiog reikia eiti, klausti, aš visada pati prieinu. Moteris (ilgais plaukais šviesi) tai pakankamai maloni, tiesa, pas ją pagalbos niekada neprireikė klausti, dabar apskritai jau nebereikia pagalbos  biggrin.gif  O naujoji tai.. nu tokia šustra atrodo, labai jau didelę sportininkę vaizduoja,nežinau, gal tokia ir yra  biggrin.gif  man jos veido mimika nelabai patinka... Tiesiog eik ir klausk, tikrai padės.

Dėl pirčių, nėra nei vienam nei kitam, kodėl - neaišku....tuo labiau, už ją vistiek reiktų  mokėt  atskirai...


taip taip, vaikinukas ARETAS (o as niekaip negalejau atsimint jo vardo.. blush2.gif )
jis labai malonus.
o nauja man net malonesne pasirode uz senaja trenere.. Indre berods smile.gif
na aisq as nemanau kad treneris turi istisai prie taves stovet ir kontroliuot, bet tiesiog kartais prieit jei mato kad blogai daro ir pan.. o siaip as manau kad treneriai tam ir yra, kad jie dalyvautu kiekvieno is sportuojancio treniruotej, kaip pvz tai gali daryti aerobikos treneres.. rolleyes.gif
as kartais pati jau, kuriuos pratimus puikiai zinau, nors toli grazu man iki profesonales, ir matau kad blogai daro, ypac jaunos paneles kur, tai noris prieit ir pasakyt graziai doh.gif
Atsakyti
tiesa, kaip jums naujieji treneriai treniruokliu salej Apelsine, m? 4u.gif
vaikinukas tai labai malonus, stengiasi, pataria.. smile.gif o mergina tai tik karta maciau, dar nepsejau susidaryti nuomones.. smile.gif
tik ruosiuosi prasyti naujos programos, tik nezinau daba i kuri cia geriausia kreiptis butu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 03 30, 08:53)
tiesa, kaip jums naujieji treneriai treniruokliu salej Apelsine, m?  4u.gif
vaikinukas tai labai malonus, stengiasi, pataria.. smile.gif o mergina tai tik karta maciau, dar nepsejau susidaryti nuomones.. smile.gif
tik ruosiuosi prasyti naujos programos, tik nezinau daba i kuri cia geriausia kreiptis butu...  g.gif


Aš taip ir nesupratau dėl tos programos sudarymo.. priėjau prie trenerės, sako šią savaitę labai daug užsakymų yra kitą savaitę prieikit. Kitą savaitę tos trenerės neužtaikiau, tai priėjau prie kitos ir sakau norėčiau programos,paklausė mano vardo, ir jin duoda man programą(jau padarytą blink.gif ). A tai ką, visiems programos vienodos? žiūriu daug pratimų bicepsui, kojom, ir visai turbūt nesvarbu, kad turiu stuburo išvaržą, kad bicepsą ir taip užsikačialinus esu, o problematiškiausios kūno vietos visai kitos... g.gif eisiu aiškintis...
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 03 30, 10:37)
Aš taip ir nesupratau dėl tos programos sudarymo.. priėjau prie trenerės, sako šią savaitę labai daug užsakymų yra kitą savaitę prieikit. Kitą savaitę tos trenerės neužtaikiau, tai priėjau prie kitos ir sakau norėčiau programos,paklausė mano vardo, ir jin duoda man programą(jau padarytą blink.gif ). A tai ką, visiems programos vienodos? žiūriu daug pratimų bicepsui, kojom, ir visai turbūt nesvarbu, kad turiu stuburo išvaržą, kad bicepsą ir taip užsikačialinus esu, o problematiškiausios kūno vietos visai kitos...  g.gif  eisiu aiškintis...

mm... o as galvojau kad "asmenines programos" todel ir vadinas "asmenines" nes kiekvienam individualiai sudaro pagal poreikius ir problemas..
Solo, o pas kuria trenere prasei?
parasyk kaip sekes issiaiskint wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 03 30, 10:54)
mm... o as galvojau kad "asmenines programos" todel ir vadinas "asmenines" nes kiekvienam individualiai sudaro pagal poreikius ir problemas..
Solo, o pas kuria trenere prasei?
parasyk kaip sekes issiaiskint wink.gif


tai va, jau išsiaiškinau... ogis nuėjau pas kitą trenerę-Indrę (ne tą, kuri sudarė programą), tai maždaug pasakiau, kad atidavė programą, bet ji manęs netenkina, nes turiu išvaržą ir t.t. žiūri ji į tą programą ir sako:"nu šito negali daryti...to irgi geriau nedaryt,o šitas apskritai draudžiama.... ir apskritai, kažkokia lieva ta programa" lotuliukas.gif Na tai sakė kitą syk man prieiti, tai naują padarys. šiaip faina trenerė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 04 05, 17:39)
tai va, jau išsiaiškinau...  ogis nuėjau pas kitą trenerę-Indrę (ne tą, kuri sudarė programą), tai maždaug pasakiau, kad atidavė programą, bet ji manęs netenkina, nes turiu išvaržą ir t.t. žiūri ji į tą programą ir sako:"nu šito negali daryti...to irgi geriau nedaryt,o šitas apskritai draudžiama.... ir apskritai, kažkokia lieva ta programa"  lotuliukas.gif  Na tai sakė kitą syk man prieiti, tai naują padarys. šiaip faina trenerė  smile.gif


Tai va šiandie sužinojau, kad Indrė nebedirbs apelsine... šiandie jau nebebuvo, tai ką, ėjau pas vaikinuką naują... nu mielas labai biggrin.gif bandžiau pasakyt, ką noriu "pakoreguot", o tas rodo į viena užsipompinusį bičą ir sako "nu kaip pas tą vyruką, ania?" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 04 06, 20:21)
Tai va šiandie sužinojau, kad Indrė nebedirbs apelsine... šiandie jau nebebuvo, tai ką, ėjau pas vaikinuką naują... nu mielas labai  biggrin.gif  bandžiau pasakyt, ką noriu "pakoreguot", o tas rodo į viena užsipompinusį bičą ir sako "nu kaip pas tą vyruką, ania?"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


niu va, Indre kaip trenere galbut ir nieko, ji man kaip zmogus ne prie dusios kazkaip buvo, nors gaudziau ja irgi del programosk, bet musu laikas nesutapdavo vis..
tai kita trenere (turbut ta pati kur ir tau) sudare programa, ir as jau sau dziaugsmingai - visa savaite plusu, ir mintimis jau dziaugiuosi savo nudailinta nugaryte, krutine ir pilvo presiuku biggrin.gif
o vaikinukas treneris man taktiskai priejes ir sako, mazdaug, ka tu cia darai?? doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif zodziu negerai darai.. rolleyes.gif tai kas beliko... as vel savim baisiausiai nusivyliau verysad.gif
zodziu man nepasisekimas kazkoks doh.gif blink.gif
dabar tikiuosi is trecio karto gausiu as ta nelemta programa, ir mano nelemtiem riebaliukam - kurie neapaleidzia niekaip mano stangraus pilvuko - bus galas! thumbup.gif

o siaip, toks komentaras.. as su pertraukom jau antras menuo APELSINE, ir kolkas tai vienas geriausiu sporto klubu, kuriuose man teko lankytis thumbup.gif
Atsakyti
tau reik dar programos?
ar jau padare kas nors,zana ar tomas?
Atsakyti