Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(ČIČI @ 2007 03 10, 11:24)
O tas abonementas i aerobika? Ar ne vardinis, galima kitam eiti?  blush2.gif

vardinis ir su nuotrauka, bet as nezinau kaip jie ten keicia juos, administratore sake kad galima pakeist ir viskas. o abonementas tik i treniruoklius, aerobika atskirai.

KAM REIK TIKSLIU KAINU SUSIRASKIT MANE PER KSYPE LEILUTE3288 ATSIUSIU KAININKA, CIA DAUG RASYT REIKIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leilla: 12 kovo 2007 - 09:59
Lankiau apelsina sausio menesi, vaiksciojau i aerobikos treniruotes. Viskas buvo super, kol nepasikeite trenere - fantastiskai judedavom su Ruta, o kai atejo Sgneta - nors uzmusk, nebepatinka schmoll.gif kazkaip man jos ritmas, bendravimas su sportuojanciom nelabai patinka unsure.gif Netrukus žadu keliauti i treniruokliu sale Apelsine - prisiskaiciau nuomoniu ivairiausiu, dabar reiks paciai isitikint biggrin.gif
Papildyta:
Sorry, t.y. Agneta doh.gif
Atsakyti
kazko i treniruoklius nenoriu blink.gif
Atsakyti
Man didesnis poveikis su treniruokliais dirbant. Praėjusiais metais ilgai lankiau treniruokliu sale (bet ne apelsine), po naujuju perejau prie aerobikos. Bet 'neissikraunu' pasokinejus, truksta man apkrovimo. Aisku, cia kaip kam - kiekvienam skirtingai blink.gif
Atsakyti
O'Hara, tai atėjus Agnetai Rūta gi niekur nedingo, galėjai gi sportuot biggrin.gif Reikia daryt kaip aš-pirmadienį pasiklausiu administratorės terenerių tvarkaščių kada kas veda ir pirmyn drinks_cheers.gif Rūta superinė trenerė, tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 03 12, 20:56)
O'Hara, tai atėjus Agnetai Rūta gi niekur nedingo, galėjai gi sportuot  biggrin.gif  Reikia daryt kaip aš-pirmadienį pasiklausiu administratorės terenerių tvarkaščių kada kas veda ir pirmyn  drinks_cheers.gif  Rūta superinė trenerė, tikrai  thumbup.gif

kiek as klausiau tai adiministratore niekada nieko nezino.... schmoll.gif as kaip tik taikau kada pas Agneta treniruotes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Delta @ 2007 03 13, 13:31)
kiek as klausiau tai adiministratore niekada nieko nezino.... schmoll.gif  as kaip tik taikau kada pas Agneta treniruotes tongue.gif


Kiek merginu - tiek nuomonių. Pavyzdžiui aš, pas Agnetą dar Kitonijoj sportavau - be galo puiki, profesionali trenerė. Tikrai žinau, jog dirba iš pašaukimo. Nesuprantu, kodėl ji gali kam nors neįtikti - ir tempas ir krūvis ir bendravimas yra superinis. Be to, šios trenerės žinios aerobikoje taip pat puikios - dalyvavusi kone šimtuose seminarų. Žodžiu, man ji patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(japoska @ 2007 03 13, 16:20)
Kiek merginu - tiek nuomonių. Pavyzdžiui aš, pas Agnetą dar Kitonijoj sportavau - be galo puiki, profesionali trenerė. Tikrai žinau, jog dirba iš pašaukimo. Nesuprantu, kodėl ji gali kam nors neįtikti - ir tempas ir krūvis ir bendravimas yra superinis. Be to, šios trenerės žinios aerobikoje taip pat puikios - dalyvavusi kone šimtuose seminarų. Žodžiu, man ji patinka thumbup.gif


Nieks nieko ir nesako,tiesiog pas ruta ir agneta yra savitos treniruotes. Sutinku,kad pas Agneta greiciausiai ir kruvis didesnis,ypac kai dirbama su priemonem,bet asmeniskai man ruta pirmoje vietoje del savo sokiu subegejimu,butent,kai aerobikos treniruote ji pavercia vos ne gera sokiu pamoka thumbup.gif Ir apskritai,man trenere turi tureti sarmo. agneta miela,faina,draugiska trenere, nu bet zinokit ruta vistiek turi kazka savo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 03 14, 17:49)
Nieks nieko ir nesako,tiesiog pas ruta ir agneta yra savitos treniruotes. Sutinku,kad pas Agneta greiciausiai ir kruvis didesnis,ypac kai dirbama su priemonem,bet asmeniskai man ruta pirmoje vietoje del savo sokiu subegejimu,butent,kai aerobikos treniruote ji pavercia vos ne gera sokiu pamoka  thumbup.gif  Ir apskritai,man trenere turi tureti sarmo. agneta miela,faina,draugiska trenere, nu bet zinokit ruta vistiek turi kazka savo  thumbup.gif

Aš pati labai seniai sportuoju ir savo subjektyviu vertinimu galiu pasakyti tik tiek, kad visada eidavau į sporto klubus daryti gera sau - savo kūnui, nuotaikai ir laiko praleidimui. Kadangi mano pagr. tikslas buvo ir yra sportas, tai niekada neskirsčiau trenerių į blogas , geras, patinkančias arba nemėgiamas.

Žinoma, jokiu būdu nesmerkiu kitaip manančiu. Sportavau įvairiuose klubuose, trenerių įvairių mačiau - visos savaip buvo šaunios, nors esu pastebėjusi klienčių, kurios viešai ir tyčia demonstruodavo savo emocijas tuomet, kada dirbdavo jų neitin mėgiama trenerė. Manau, kad toks elgesys rodo, jog moteriškė ne sportuoti eidavo, o išsilieti ne namuose - man atrodo, kad tai kvaila ir laabai moteriška ( blogaja prasme) smile.gif
Atsakyti
sveiki:)
skubiai parduodu treniruoklius..
rasykite i e-maila: zavutte@xxx.lt
Atsakyti
QUOTE(japoska @ 2007 03 19, 15:03)
Sportavau įvairiuose klubuose, trenerių įvairių mačiau - visos savaip buvo šaunios, nors esu pastebėjusi klienčių, kurios viešai ir tyčia demonstruodavo savo emocijas tuomet, kada dirbdavo jų neitin mėgiama trenerė. Manau, kad toks elgesys rodo, jog moteriškė ne sportuoti eidavo, o išsilieti ne namuose - man atrodo, kad tai kvaila ir laabai moteriška ( blogaja prasme) smile.gif


Teip, būna ir tokių atvejų. Būna ir kad demonstratyviai dar net neįpusėjus apšilimui išeina iš salės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Delta @ 2007 03 13, 14:31)
kiek as klausiau tai adiministratore niekada nieko nezino.... schmoll.gif  as kaip tik taikau kada pas Agneta treniruotes tongue.gif


Man irgi labai patinka Agnetos vedamos treniruotes,apsidziaugiu,kai pataikau i jos vedamus uzsiemimus.Ji visada sugeba pakelti nuotaika.Ir dabar kai zmoniu priimta tiek,kad salej vos imanoma sutilpt(idomu,ka galvoja klubo savininkai?).ir nebeuztenka ne tik kad stepu bet dargi stangeliu ar gumu,ji sugeba pravesti treniruote normaliai.Zodziu,Agneta saunuole !:4u:
Atsakyti