Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(Delta @ 2007 02 16, 23:06)
aisku, teks paciai patikrinti smile.gif

vingio apelsine fitnese dirba kiti treneriai, dvi paneles ir vienas vaikinukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2007 02 20, 11:00)
vingio apelsine fitnese dirba kiti treneriai, dvi paneles ir vienas vaikinukas  smile.gif


o kaip tas vingio vaikinukas? ar kairtais ne toks Aretas doh.gif
Atsakyti
kai as sportavau tai jau tada dirbo Aretas. jis treniruokiliu saleje dirbo,bet man jis nekoki ispudu paliko, bet kazko ten labai daznai treneriai keiciasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Delta @ 2007 02 21, 21:56)
kai as sportavau tai jau tada dirbo Aretas. jis treniruokiliu saleje dirbo,bet man jis nekoki ispudu paliko, bet kazko ten labai daznai treneriai keiciasi g.gif

aga vaikinukas tai Aretas, bet mano muomone apie ji tik thumbup.gif jis tikrai profesionalus treneris, o kuom jis jums nepatiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2007 02 21, 23:39)
aga vaikinukas tai Aretas, bet mano muomone apie ji tik  thumbup.gif  jis tikrai profesionalus treneris, o kuom jis jums nepatiko?  g.gif

atsiprasau, gal per stipriai isireiskiau blush2.gif tiesiog man jis nelabai patiko ir tiek, bet siaip jei visa moki ant treniruokliu, kaip jais naudotis, tai treneriu kaip ir nereikia, nebent jei jie sudarunetu individualia programa. cool.gif
Atsakyti
ax.gif atsiprasau, as gal truputi ne i tema (as neblondine), bet noreciau suzinoti kokios kainos apelsine ir kada treniruotes vyksta? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes na ziuriu tu klausimeliu turit apie vingio apelsina, tai va as ten sportuoju beveik metai jei kas neaisku klauskit, atsakysiu ax.gif pazystu ir trenerius visus ir t.t......... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leilla: 08 kovo 2007 - 14:43
QUOTE(Leilla @ 2007 03 08, 15:42)
Sveikutes na ziuriu tu klausimeliu turit apie vingio apelsina, tai va as ten sportuoju beveik metai jei kas neaisku klauskit, atsakysiu  ax.gif  pazystu ir trenerius visus ir t.t.........  4u.gif



Tai va, as ir klausiu kuo ten galima uzsiimti blush2.gif ir kiek tai kainuoja? taip pat idomu kokiu laiku viskas vyksta, nes ju tinklapis vis dar neatsidaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2007 03 08, 19:33)
Tai va, as ir klausiu kuo ten galima uzsiimti  blush2.gif  ir kiek tai kainuoja? taip pat idomu kokiu laiku viskas vyksta, nes ju tinklapis vis dar neatsidaro  doh.gif

ten vyksta aerobikos uzsiemimai, kalanetikos, jogos, na zinoma ir treniruokliai, yra soliariumas, tiesa sauna neveikia vis dar kazkodel. Kainos kaitaliojasi, daznokai kokias akcijas pritaiko. Vasara pvz pirkom su sese pusmetini abonementa tai kainavo 800lt, kiekvienai po 400lt su neribotu laiku. Dabar menesiui su neribotu laiku kainuoja 110lt lygtai jei nepakeite kainu nes kelias savaites nebevaikstau ten. Siaip visos kainos priklauso nuo pasirinkto laiko, pigiausias kainuoja lyg 70lt 12val.-16val kiekvienai dienai.
Gal kas noresit galiu parduoti seses abonementa like 5men - 330lt (neribotas laikas), jinai laukiasi,gimdys tik birzeli kada gales eiti neaisku,nes isvis issikele i kita rajona. Jei ka domina man i az rasykit.
galiu vingio apelsino skaipa parasyt galesit per ten pasidomet kainas, jei ka sakykit
Atsakyti
Deja, ne visi treniruoklių salės treneriai (ne tik Apelsine)mato,KAIP vieną ar kitą pratimą daro žmonės... Man tai kai kurioms panelėms ir moterims noris kartais prieit ir pasakyt "ką jūs darote su savo nugara"... žiauru,kai panos kilnoja 3-4kg svarmenis atsistojusios tiesia(!) nugara ar su štanga daro įtupstus. Tokie pratimai panoms apskritai yra nerekomenduotini ir tai priveda prie juosmens išvaržų ar traumų... Kadangi pati turiu juosmens išvaržą,dabar žinau ką ir kaip daryt,kad nebūtų blogiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 09 kovo 2007 - 18:54
QUOTE(Leilla @ 2007 03 09, 14:51)
ten vyksta aerobikos uzsiemimai, kalanetikos, jogos, na zinoma ir treniruokliai, yra soliariumas, tiesa sauna neveikia vis dar kazkodel. Kainos kaitaliojasi, daznokai kokias akcijas pritaiko. Vasara pvz pirkom su sese pusmetini abonementa tai kainavo 800lt, kiekvienai po 400lt su neribotu laiku. Dabar menesiui su neribotu laiku kainuoja 110lt lygtai jei nepakeite kainu nes kelias savaites nebevaikstau ten. Siaip visos kainos priklauso nuo pasirinkto laiko, pigiausias kainuoja lyg 70lt 12val.-16val kiekvienai dienai.
Gal kas noresit galiu parduoti seses abonementa like 5men - 330lt (neribotas laikas), jinai laukiasi,gimdys tik birzeli kada gales eiti neaisku,nes isvis issikele i kita rajona. Jei ka domina man i az rasykit.
galiu vingio apelsino skaipa parasyt galesit per ten pasidomet kainas, jei ka sakykit


O tas abonementas i aerobika? Ar ne vardinis, galima kitam eiti? blush2.gif
Atsakyti
Nuo kitos savaites noreciau pradet lankyt treniruoklius debreceno "Apelsine".
Gal kas galit pasakyt kokia kaina menesiui neribotam laikui?
smile.gif
Atsakyti