Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(Delta @ 2007 02 11, 22:55)
as kai lankiau vingio gatvej ,tai buvo pries metus, tai tikejausi irgi tos individualios programos, nes taip bent sake administratore, bet paaiskejo kad is pradziu reikia pasportuoti menesi pagal "stampofke" o tik po to tau GAL ir sudarys individualia programa... blink.gif  tai tas reikalas irgi nuvyle. dabar ruosiuos vel pradet sportuot ,bet niekaip neprisiverciu doh.gif

ir man nieks nesudare apelsine individualios programos kaip buvo zadeta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatarin @ 2007 02 13, 15:15)
ir man nieks nesudare apelsine individualios programos kaip buvo zadeta schmoll.gif

bet siaip man tai ten visai neblogao buvo ,kai as lankiau tai dar dirbo treneris Mindaugas jei neklystu. tai jis sauniai parode ka ir kaip daryti.
dabar ruosiuos (vis dar tik ruosiuos) vel pradeti , tik idomu kokie dabar treneriai dirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Delta @ 2007 02 13, 18:27)
bet siaip man tai ten visai neblogao buvo ,kai as lankiau tai dar dirbo treneris Mindaugas jei neklystu. tai jis sauniai parode ka ir kaip daryti.
dabar ruosiuos (vis dar tik ruosiuos) vel pradeti , tik idomu kokie dabar treneriai dirba g.gif

mindaugas ir man patiko
Atsakyti
vakarykščio trenerio vardo nepamenu, bet jis labiau patiko nei kuris buvo per pirmą mano treniruotę. dabar kai esisiu sportuoti, tai vis galvosiu kuris kada dirba doh.gif taip nebesinori ant pirmojo užsirauti ax.gif

o ir vakar trenerio paklausiau, tai sakė individualią programą sudarys po mėnesio, kai kūnas jau bus prie krūvio prirpratęs.

ech , fainiai sportuoti thumbup.gif
Atsakyti
sveikos sportuojancios "apelsinuose" argirdejot rytoj valentininis vakarelis smile.gif debreceno " apelsine" bigsmile.gif ateisit???
Atsakyti
mačiau skelbimą kabantį, bet negi ne šiandien g.gif
Atsakyti
susipainiojau - šiandien vakaruška biggrin.gif ir Minedas bus lotuliukas.gif

kaži kiek ten tų trenerių yra? trečia dieną sportavau ir vis naujas treneris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 02 15, 19:51)
susipainiojau - šiandien vakaruška  biggrin.gif ir Minedas bus  lotuliukas.gif

kaži kiek ten tų trenerių yra? trečia dieną sportavau ir vis naujas treneris  ax.gif


trys treneriai, o kuris nefainas? man tai visi nieko,o labaius patinka srunas ( ilgaplaukis, toks nedidukas) thumbup.gif sudare ir ind programa, po 2 men ax.gif nes tik dabar teprasiau doh.gif
dar yra andrius - blondinas toks, ir toks didelis - vardo nepamenu, tamsus vaikinas tongue.gif
Atsakyti
vadinasi buvau prie visų trijų jau. tai tada galiu ir pasakyti, bet po vienos savaitės kažin ar gerai susidariau nuomonę:

aukštas - man apšilimą paskyrė 10 minučių. padarius apšilimą daugiau nieko nebenorėjau. jau galvojau kitą sykį prašyisuos 5 minučių. pasirodo 5 minutes ir reikia apšilimą daryti. kai paprašiau mažesnio krūvio, tai tada tik kelis pratimus padariau, net Vyras nusistebėjo ko taip greitai namo grįžau.

andrius - man patiko. parodė kaip pratimus daryti. jei neteisingai ką darydavau, parodydavo, t.y. prisiliesdavo.

šarūnas - toks jausmas, neduok dieve, prisilies. parodo pratimą, o kaip tu atsisėdai, kaip išsitiesei ir t.t. net nežiūrėdavo.

tai va, gal po antros savitės gal pakeisiu nuomonę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 02 16, 10:43)
vadinasi buvau prie visų trijų jau. tai tada galiu ir pasakyti, bet po vienos savaitės kažin ar gerai susidariau nuomonę:

aukštas - man apšilimą paskyrė 10 minučių. padarius apšilimą daugiau nieko nebenorėjau. jau galvojau kitą sykį prašyisuos 5 minučių. pasirodo 5 minutes ir reikia apšilimą daryti. kai paprašiau mažesnio krūvio, tai tada tik kelis pratimus padariau, net Vyras nusistebėjo ko taip greitai namo grįžau.

andrius - man patiko. parodė kaip pratimus daryti. jei neteisingai ką darydavau, parodydavo, t.y. prisiliesdavo.

šarūnas - toks jausmas, neduok dieve, prisilies. parodo pratimą, o kaip tu atsisėdai, kaip išsitiesei ir t.t. net nežiūrėdavo.

tai va, gal po antros savitės gal pakeisiu nuomonę  ax.gif

o kokiam aplesine sportuoji? ir ar treneriai dirba tie patys abiejuose apelsinuose g.gif
Atsakyti
sportuoju debreceno apelsine. apie vingio apelsiną - nieko nežinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 02 16, 21:55)
sportuoju debreceno apelsine. apie vingio apelsiną - nieko nežinau  schmoll.gif

aisku, teks paciai patikrinti smile.gif
Atsakyti