Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

nu ka turiu as jau abonimenta i naujaji, bet dar net nebuvau kojos i kelus net nzn kas ten per treniruokliai
Atsakyti
sveikos sportininkes smile.gif na tai kaip jums tame naujam "apelsine" sekasi?
Atsakyti
kokios kainos tenai??? gal nuolaidos kokios g.gif
Atsakyti
Kažką mama užsiminė, kad neribotas abonimentas į treniruoklius 80 lt... Bet nežinau, ar čia nuolaidos, ar taip ir seniau buvo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LhooQ @ 2006 12 23, 22:29)
Kažką mama užsiminė, kad neribotas abonimentas į treniruoklius 80 lt... Bet nežinau, ar čia nuolaidos, ar taip ir seniau buvo.. unsure.gif


cia nuolaida tokia dabaar thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif fitness4.gif
Labai patiko man tame Debreceno Apelsine. Tiesiog NEREALUS demesys sportuojant treniruokliu saleje. Kazin ar ilgai taip istems treneriai tongue.gif
Siaip tikrai uzsukite,- nesigailesite
Atsakyti
sveiki,
ar kas zino ar dar dirba senajame Apelsine trenere Agneta? nes ji man labiausiai patiko, toks geras tempas pas ja super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .busiu dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delta @ 2007 02 06, 16:10)
sveiki,
ar kas zino ar dar dirba senajame Apelsine trenere Agneta? nes ji man labiausiai patiko, toks geras tempas pas ja super thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .busiu dekinga uz info 4u.gif


Man ji labiausiai nepatiko,bet pasiskambink 322522 ir paklausk smile.gif
Atsakyti
kiekvienam pagal skoni mirksiukas.gif po Agnetos treniruotes jautiesi tikraja to zodzio prasme pasportaves, o ne tik apsiles.
aciu uz info. sekmes aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazuoleee @ 2007 01 18, 23:09)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  fitness4.gif
Labai patiko man tame Debreceno Apelsine. Tiesiog NEREALUS demesys sportuojant treniruokliu saleje. Kazin ar ilgai taip istems treneriai  tongue.gif

pradėjau ir aš lankytis Debreceno Apelsine. ir spėju, kad jau treneriai nebeištvėrė g.gif
o gal čia aš naivi tokia... kai Mb pirko abonimentą tai sakė, kad bus sudarytas individualus treniruoklių sąrašas problematiškom vietom ir t.t. žiūrint ko tu nori. o atėjau doh.gif pirmą kartą gyvenime pradėjau sportuoti ir ant elipsinio treniruoklio man 10 min "uždėjo" - jau po 3 min akys ant kaktos lipo doh.gif bet nieko - juk noriu pakeisti kūno linijas...
kiek pastebėjau, aš tokia viena buvau reikalaujanti trenerių dėmesio, bet turėjau lįsti į akis, prašytis, štai aš jau padariau.... ant sienos pastebėjau treniruoklių tvarkaraštį ir supratau kad aš sportuoju pagal "štampofkę" - tai kurgi ta sudaryta individuali programa? niekas nepasisiūlė ją sudaryti, niekas nepaklausė ar man reikia blauzdom pratimus daryti ar biški sumažinti pilvuką...

vienžo, kitą kartą kai eisiu - tai išsiaiškinsiu kas man priklauso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 02 11, 22:16)
pradėjau ir aš lankytis Debreceno Apelsine. ir spėju, kad jau treneriai nebeištvėrė  g.gif
o gal čia aš naivi tokia... kai Mb pirko abonimentą tai sakė, kad bus sudarytas individualus treniruoklių sąrašas problematiškom vietom ir t.t. žiūrint ko tu nori. o atėjau  doh.gif pirmą kartą gyvenime pradėjau sportuoti ir ant elipsinio treniruoklio man 10 min "uždėjo" - jau po 3 min akys ant kaktos lipo  doh.gif bet nieko - juk noriu pakeisti kūno linijas...
kiek pastebėjau, aš tokia viena buvau reikalaujanti trenerių dėmesio, bet turėjau lįsti į akis, prašytis, štai aš jau padariau.... ant sienos pastebėjau treniruoklių tvarkaraštį ir supratau kad aš sportuoju pagal "štampofkę" - tai kurgi ta sudaryta individuali programa? niekas nepasisiūlė ją sudaryti, niekas nepaklausė ar man reikia blauzdom pratimus daryti ar biški sumažinti pilvuką...

vienžo, kitą kartą kai eisiu - tai išsiaiškinsiu kas man priklauso  unsure.gif

as kai lankiau vingio gatvej ,tai buvo pries metus, tai tikejausi irgi tos individualios programos, nes taip bent sake administratore, bet paaiskejo kad is pradziu reikia pasportuoti menesi pagal "stampofke" o tik po to tau GAL ir sudarys individualia programa... blink.gif tai tas reikalas irgi nuvyle. dabar ruosiuos vel pradet sportuot ,bet niekaip neprisiverciu doh.gif
Atsakyti
a matai kaip g.gif
Atsakyti