Įkraunama...
Įkraunama...

"Apelsingym"

QUOTE(etsia @ 2006 10 26, 17:31)
nagi kada atsidarys apelsinas debrecene  unsure.gif


kiek is treneres Rutos nugirdau,tai lapkricio 6.....
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2006 10 27, 10:51)
kiek is treneres Rutos nugirdau,tai lapkricio 6.....


nu tai fainiai bigsmile.gif laukism, nuolaidos bus tikraius atidarymo progai g.gif
Atsakyti
kas dar nezinot, tai jau atsidare Apelsinas debrecene:)
Atsakyti
QUOTE(LhooQ @ 2006 11 03, 13:37)
kas dar nezinot, tai jau atsidare Apelsinas debrecene:)


geras, ejau pro sali ir nepastebejau doh.gif
o kokios kainos??? yra nuolaidu kokiu tai g.gif kiek treniruoklaiia vakarais arba neribotu abonentu kainuoja g.gif
kas tokie treneriai g.gif
Atsakyti
QUOTE(LhooQ @ 2006 11 03, 13:37)
kas dar nezinot, tai jau atsidare Apelsinas debrecene:)

o as skambinaus i ankstesni apelsina, ir man pasake, kad dar neaisku kada atidarys, tik zada lapkricio menesi.o skambinau sia savaite.tai negi jie ten nieko nezino g.gif
Atsakyti
Na, nežinau.. Mano mamos bendradarbė ten sutiko savo ir mano mamos buvusią bendradarbę, tai pasakė, kad ji dirba naujam Apelsine. Tai kaip supratom mes, kad jau atsidarė.. O dėl kainų tai nieko nežinau.. Bet manau, tokios pačios, nebent nuolaida kokie 5-10lt, nes ten didesnių ir nebūdavo.. smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif naujasis apelsinas dar neatsidare, planuoja kita savaite, taip kad dar laukiam ok.gif
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2006 11 09, 11:07)
sveikos merginos  smile.gif  naujasis apelsinas dar neatsidare, planuoja kita savaite, taip kad dar laukiam  ok.gif


Merginos prasau pasakykit kai tiksliai zinosit,kad atsidare jau naujasis apelsinas.aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2006 11 14, 19:57)
Merginos prasau pasakykit kai tiksliai zinosit,kad atsidare jau naujasis apelsinas.aciu  4u.gif


sveikos visos sportuojančios merginos, fitness3.gif na tai va naujasis "apelsinas" jau atsidarė vakar.
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2006 11 28, 10:59)
sveikos visos sportuojančios merginos,  fitness3.gif na tai va naujasis "apelsinas" jau atsidarė vakar.


Tai laukiam atsiliepimu apie aerobikos treneres ir visa kita smile.gif
Atsakyti
Valioo jau atsidare Apelsinas Debrecene !
Labai geros kainos ten , gaila kad Vingio Apelsine nuolaidu nera
Naujojo Apelsino telef. 345454
Buvau nuejusi paziureti ,- labai jauku ir grazu. Pamaciau savo sena Simpatija fitnio treneri Šarūną , visoms jį rekomenduoju Aš jį mačiau RELAXE per 2004 metų Kitonijos kalėdino vakarėlio Show metu.
Jis labai dėmesingas ir stiliovas bičiukas, tikras savo srities specas.
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Administratorių klausiau, kas ves AEROBIKĄ ? tai sakė , kad kažkokios naujos Kitonijos trenerės , apie kurias nieko nebuvau girdėjusi schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Na , bet Kitonija tikrai turi savąjį Aerobikos treniruočių kokybės ženklą. Manau , kad bus liuks. bigsmile.gif
Atsakyti
ir as buvau naujam Apelsine biggrin.gif
neatsimenu trenerio vardo, bet man jis patiko blush2.gif

mano zvilgsniu - minusai:
1. ner kur masinos statyt.
2. nuo sekancios savaites bus zavalas, nes prasides reklama ir tada jau kaip silkes backoj doh.gif
3. nera begimo takelio, o taip noreciau ax.gif
Atsakyti