Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš UK į Lietuvą, info, kontaktai

QUOTE(zemuogiu_pievele @ 2012 02 08, 15:42)
Jei leisite įsiterpti į Jūsų temutę, galiu parekomenduot tikrai patikimus vežėjus, kažkaip nė karto dar nenuvylė smile.gif Čia jų puslapis: http://www.vezame-i-anglija.lt/. Svarbiausia, kad visada siuntinuką paima iš namų ir nuveža iki namų, o ir neplėšia kosminių kainų thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(aurikyte @ 2012 03 05, 16:46)
Merginos,
Gal kuri galit kokią patikimą firmelę ar vežėją  parekomenduot?? Man reikia iš Vokietijos (Bochumo) parvežti siuntinuką. Anksčiau visada bendraudavom su www.cv-trans.lt  Bet  seniai jau reikėjo ką nors perduoti ar atvežti.  Dabar kiek dienų skambinu - vis nekelia  verysad.gif



Pasinaudojau zemuogiu pieveles pasiūlyta firma. Tikrai likau labai patenkinta. Laikosi savo žodžio. Kada pasakė paims - tada ir paėmė, kada žadėjo atvežt - tada ir atvezė. Tik kadangi į patį Kauną nevažiavo, tai privežė siuntinuką prie Megos, o iš ten jau teko pasiimti. Dedu pliusiuką šiai firmai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurikyte @ 2012 03 13, 12:44)
Papildyta:
Pasinaudojau zemuogiu pieveles pasiūlyta firma. Tikrai likau labai patenkinta. Laikosi savo žodžio. Kada pasakė paims - tada ir paėmė, kada žadėjo atvežt - tada ir atvezė. Tik kadangi į patį Kauną nevažiavo, tai privežė siuntinuką prie Megos, o iš ten jau teko pasiimti. Dedu pliusiuką šiai firmai  smile.gif

Labai malonu, kad padėjau 4u.gif O svarbiausia, kad likote patenkinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zemuogiu_pievele @ 2012 03 13, 14:54)
Labai malonu, kad padėjau 4u.gif O svarbiausia, kad likote patenkinti bigsmile.gif

Sesuo sakė, kad dėl siuntinio paėmimo tarėsi su vienu vežėju, o paėmė kitas vežėjas, nes tas su kuriuo susitarus buvo susirgo. Bet dėl to jokių kėblumų nebuvo. Tai iš to sprendžiu, kad vaikinukai tikrai atsakingi smile.gif Kitą kartą vėl kreipsimės į juos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 03 13, 09:29)
Sakykit, o jusu manymu, koks butu vezeju tikslas, islupti ta jusu stipriai pripakuota dali, ir ja numesti salia?  g.gif

As tai manyciau, gal muitinej nulupo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2012 03 14, 01:18)
As tai manyciau, gal muitinej nulupo cool.gif


Jeigu is LT i UK, - tai logiska. Jie labai laupo ir lauzo, ir pleso. Be gailescio. Su kojom lipa, minda labai unsure.gif
Ramiai perpjauna tase, paskui savo juosta uzklijuoja, bet, kad pvz. kol jie ja krato, laisvai koks mazesnis daiktas gali iskristi.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 03 13, 11:29)
Sakykit, o jusu manymu, koks butu vezeju tikslas, islupti ta jusu stipriai pripakuota dali, ir ja numesti salia?  g.gif



mano manymu tikslas toks:
kadangi, ta dalis buvo kazkiek issikisusi uz viso siuntinio bendro ploto, jiems tikriausiai kliude, trukde padeti i kazkokia vieta pagal save.. jiems taip tiesiog buvo patogiau.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2012 03 14, 09:17)
Jeigu is LT i UK, - tai logiska. Jie labai laupo ir lauzo, ir pleso. Be gailescio. Su kojom lipa, minda labai  unsure.gif
Ramiai perpjauna tase, paskui savo juosta uzklijuoja, bet, kad pvz. kol jie ja krato, laisvai koks mazesnis daiktas gali iskristi.

cia buvo is uk i lt, siuntinys ne nepaliestas, kaip sudejom viska taip ir gavo, nepjauta, neplesta, netikrinta... koks tikslas 2 suklijuotus siuntinukus atplesti viena nuo kito muitinej, net netikrinant ju... as nezinau, man svarbiausia kad gavo
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turite kontaktus, kas ima ne tik is Londono, man reikia, kad parveztu duris is Essex. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2012 03 24, 10:12)
Sveikos, gal kuri turite kontaktus, kas ima ne tik is Londono, man reikia, kad parveztu duris is Essex.  unsure.gif

Sveiki,
Šitie vyrukai ima beveik iš visur siuntinius: http://www.vezame-i-anglija.lt/ Pabandykit užklaust mirksiukas.gif Aš jų paslaugomis visada naudojuosi, tad drąsiai parekomenduot galiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zemuogiu_pievele @ 2012 03 24, 11:23)
Sveiki,
Šitie vyrukai ima beveik iš visur siuntinius: http://www.vezame-i-anglija.lt/ Pabandykit užklaust mirksiukas.gif Aš jų paslaugomis visada naudojuosi, tad drąsiai parekomenduot galiu thumbup.gif

Ačiū smile.gif Jau susisiekiau per skype. Ir kaina neišgasdino, reikia parvežti nemažą daiktą smile.gif Žiūrėsiu kaip klostysis toliau 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(indregu @ 2012 03 24, 22:01)
Ačiū smile.gif Jau susisiekiau per skype. Ir kaina neišgasdino, reikia parvežti nemažą daiktą smile.gif Žiūrėsiu kaip klostysis toliau  4u.gif



o kiek paprase, jei nepaslaptis 4u.gif
Atsakyti
Na surizikavau vel su siuntos.co.uk - nepavede, viskas tvarkingai buvo.
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2012 03 24, 21:01)
Ačiū smile.gif Jau susisiekiau per skype. Ir kaina neišgasdino, reikia parvežti nemažą daiktą smile.gif Žiūrėsiu kaip klostysis toliau  4u.gif

Dar nėra už ką mirksiukas.gif Tikiuosi, viskas slandžiai bus 4u.gif
Atsakyti