Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš UK į Lietuvą, info, kontaktai

QUOTE(*liu @ 2012 02 09, 19:16)
Uoj, papildau melodramą. Paėmė visgi šiandien siuntą, bet vistiek ne sutartu laiku ir dabar jau man net baisu kokiu būdu ją pristatys į Lietuvą...


g.gif nu kaip jie cia taip pasikiaulino si karta... as kaip tik galvoju su jais tartis del dideles siuntos.
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2012 02 09, 19:21)
g.gif  nu kaip jie cia taip pasikiaulino si karta... as kaip tik galvoju su jais tartis del dideles siuntos.

Pas mane irgi nemaža, tai dabar labai kažkaip nejauku laukti kas bus toliau, bet na vistiek naiviai kažkaip tikiuosi, kad pristatys..
Atsakyti
sveiki, gal kas galit parekomenduoti patikimus vezejus, kurie paimtu siuntinuka is Peterborough ir veztu i Vilniu? g.gif nes dauguma perziuretu ima tik is Londono ax.gif
Atsakyti
Aš naudojuosi šitų vežėjų paslaugomis jau ne vieni metai, niekada nenuvylė:
07588482984 (lyg tai jie šilutiškiai,bet ir Anglijoje ir Lietuvoje veža visur)
07595642940 ( atrodo,kad iš Klaipėdos, bet irgi veža į visus miestus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -ELI-: 16 vasario 2012 - 22:32
Sveikutes, ash irgi galiu parekomenduoti gerus vezhejus - kainos normalios, paima ish bet kurios Londono vietos, pristato taip pat i bet kuria Lietuvoje vietele,vyksta keikviena savaite. Na zhodzhiu problemu niekada nebuvo man kile su jais smile.gif
O jei dar pasakysite, kad numeriuka gavote per supermama puslapiuka, tai gal ir nuolaidele padarys smile.gif Na, bent jau man padare, nes pasiuliau ir kelioms draugems juos, tai kaip sakant geram geru atsimoka smile.gif
Kontaktai : +37068799266, +447751340366, +447834702062, +447533686167.
Tikiuosi pagelbesiu tam, kas neturi patikimu pervezheju smile.gif Kaip sakant naudokites i sveikata wink.gif
Atsakyti
mamukai ar esate naudojesiu siu vezeju paslaugomis ?

http://www.*infected...va-8579303.html

ziuriu ir skundas yra, o as jau uzsisakiau paslauga pas juos, dabar pradesiu bijot

http://www.skundai.lt/?id=21525
Atsakyti
as tai uzsisakiau GO bus, lyg ir puslapis tokiu pat pavadinimu
Angliškas numeriukas +447564378096, lietuviškas +37065912333


parasysiu veliau atsiliepimus,
man patiko, kad kaina pas juos nedidele 4u.gif

1 tašės kaina - 25 svarai. Jei butu 2-4 tašės tada nuolaida - 20 nuveža,
jei 5 ir daugiau po 15 svarų skaičiuoja.
Minimali tašės kaina yra 25 svarai, išskyrus Londono rytinę dalį, kur būna nemažai siuntų, ten kainos svyruoja nuo 15-20 svarų.
Atsakyti
QUOTE(EgiptoKate @ 2012 03 04, 22:19)
as tai uzsisakiau GO bus, lyg ir puslapis tokiu pat pavadinimu
Angliškas numeriukas +447564378096, lietuviškas +37065912333
parasysiu veliau atsiliepimus,
man patiko, kad kaina pas juos nedidele 4u.gif

1 tašės kaina - 25 svarai. Jei butu 2-4 tašės tada nuolaida - 20 nuveža,
jei 5 ir daugiau po 15 svarų skaičiuoja.
Minimali tašės kaina yra 25 svarai, išskyrus Londono rytinę dalį, kur būna nemažai siuntų, ten kainos svyruoja nuo 15-20 svarų.


o ar priklauso tases dydis? ar bet kokio dydzio tase kainuos 25?
Atsakyti
QUOTE(mama_simona @ 2012 03 04, 23:23)
o ar priklauso tases dydis? ar bet kokio dydzio tase kainuos 25?



del dydzio man NIEKO nesake 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EgiptoKate @ 2012 03 04, 22:27)
del dydzio man NIEKO nesake 4u.gif

siaubas visa sirdi sudejau i siuntinuka, taip noriu kad saugiai nukeliautu, rytoj turetu paimti, bet jau kai kalbejau telefonu, tai su tokiom tylos pauzem nu jo nuvesim i namus, kai pasakiau miesta nutilo, paskui sako nu jo nuvesim... o gal as per daug panikuoju, nes ir as tariausi de 25 svaru....... unsure.gif
Atsakyti
Na mes susidurem su melagiais,vaikinukai is Taurages skelbiasi vezantys siuntinius is visu Lietuvos miesteliu visoje UK.Paeme siuntiny is LT ir po valandos mums paskambino kad jiems neapsimoka vezt musu siuntinio blink.gif pasakem kad atvaziuojam pasiimt atgal,tai pareiske kad pora buteliu alaus kainuos blink.gif vazineja su 3 Golf,reikes MB pasiklausti ju tel.no
Atsakyti
QUOTE(mama_simona @ 2012 03 04, 23:30)
siaubas visa sirdi sudejau i siuntinuka, taip noriu kad saugiai nukeliautu, rytoj turetu paimti, bet jau kai kalbejau telefonu, tai su tokiom tylos pauzem nu jo nuvesim i namus, kai pasakiau miesta nutilo, paskui sako nu jo nuvesim... o gal as per daug panikuoju, nes ir as tariausi de 25 svaru.......  unsure.gif


parasykit, kaip ten su jais sekesi 4u.gif
Atsakyti