Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš UK į Lietuvą, info, kontaktai

Sveikos mamos,

gal kuriai teko susidurti su automobilio gabenimu is anglijos i Lietuva?
Kokia firma patikimiau ir kokia kaina.? Viena skelbima radau, tai kaina 400 svaru, atrodo siek tiek daugoka. 4u.gif

Aciu.


Atsakyti
QUOTE(Rimtautas @ 2012 01 31, 00:52)
Kaina siaip visai noormali. Tokia paslauga kainuoja 400 - 450 svaru, Priklausomai nuo atstumu ir miestu. Jeigu reikes Zinau patikimus vezejus is Vakaru Lietuvos




Papildyta:
QUOTE(**Laura** @ 2012 01 30, 23:23)
Sveikos mamos,

gal kuriai teko susidurti su automobilio gabenimu is anglijos i Lietuva?
Kokia firma patikimiau ir kokia kaina.? Viena skelbima radau, tai kaina 400 svaru, atrodo siek tiek daugoka.  4u.gif

Aciu.



Sveika smile.gif
As pati siunciausi savo masiniuka tik kad is LT i UK smile.gif Man kainavo berods 300 svaru,kiek pamenu,cia buvo birzelio menesi.Pristate laiku ir viskas ok,problemu su vezejais neturejau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikoreta: 01 vasario 2012 - 14:01
QUOTE(nikoreta @ 2012 02 01, 15:01)
Papildyta:
Sveika  smile.gif
As pati siunciausi savo masiniuka tik kad is LT i UK smile.gif Man kainavo berods 300 svaru,kiek pamenu,cia buvo birzelio menesi.Pristate laiku ir viskas ok,problemu su vezejais neturejau  4u.gif



Laba,

aciu uz info. o kokia kompanija? gal kontaktus gali duoti? Aciu
Atsakyti
Sveikos,

Kiek zinau, tai is LT i UK yra pigiau automobili atgabenti, nei is UK i LT.
Mano tetis sia vasara prase, kad atvestu jo automobili is LT i UK, tai tiek teko girdet apie kanu skirtuma.
O kiek dabar zinau, tai 400 svaru eina kaina is UK i LT automobilio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss Cherie @ 2012 01 30, 20:33)
Sveikos,

Sunku su tais vezimais ir vis norisi, kad saugiai pristatytu ir nebutu kainos aukstos. Mes pries pat Kucias idejom vieniems siuntini, kad parvestu i Lietuva. Tai atvaziavo nuo duru paeme ir iki duru nuveze. Labai greitai siuntinys parvyko i Lietuva, nes norejome, kad Kucioms butu tase Lietuvoje, taigi vyrai pasistenge. Manau tikrai naudosimes ju paslaugomis, nes nenuvyle. As juos radau per pazystamus facebook'e. Jeigu ka domins galiu pasidalinti kontaktais..  smile.gif


Labai prašyčiau šių kontaktų. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif mes gyvenam pietvakariuose KT4 noreciau issiusti siuntini -didele tase,ir viena tase su ratukais(tokia kaip i parduotuves vaziuot lotuliukas.gif ) pagrindia visi vezejai is namu paima tik rytuose doh.gif mum iki rytu gera 1,5val vaziuot doh.gif doh.gif reiktu pristatyt i Kauna,taip pat iki namu.gal kas galit perekomenduot kokius vezejus,kad nlb brangiai kainuotu ir paimtu is namu ir nuveztu i vieta.Aciu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stelute88 @ 2012 02 06, 12:29)
sveikos 4u.gif mes gyvenam pietvakariuose KT4 noreciau issiusti siuntini -didele tase,ir viena tase su ratukais(tokia kaip i parduotuves vaziuot lotuliukas.gif ) pagrindia visi vezejai is namu paima tik rytuose doh.gif mum iki rytu gera 1,5val vaziuot doh.gif  doh.gif reiktu pristatyt i Kauna,taip pat iki namu.gal kas galit perekomenduot kokius vezejus,kad nlb brangiai kainuotu ir paimtu is namu ir nuveztu i vieta.Aciu  4u.gif  ax.gif

Labu,
Jus cia kalbate apie Londona? O kada norite siuntinuka siusti?
Atsakyti
QUOTE(**Laura** @ 2012 02 01, 17:58)
Laba,

aciu uz info. o kokia kompanija? gal kontaktus gali duoti? Aciu


sveika smile.gif paeasiau tau A.Z. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NiuniaX @ 2012 02 07, 14:21)
Labu,
Jus cia kalbate apie Londona? O kada norite siuntinuka siusti?


Taip apie Londona ax.gif sia arba kita savaite smile.gif
Atsakyti
Jei leisite įsiterpti į Jūsų temutę, galiu parekomenduot tikrai patikimus vežėjus, kažkaip nė karto dar nenuvylė smile.gif Čia jų puslapis: http://www.vezame-i-anglija.lt/. Svarbiausia, kad visada siuntinuką paima iš namų ir nuveža iki namų, o ir neplėšia kosminių kainų thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

O aš siuntos.co.uk daugiau NIEKADA gyvenime nesinaudosiu. Žiauriai pavedė ir net negalėjo paaiškint. Sutarėm, kad paims siuntą iš Anglijos antradienį(būtinai) tai nepaėmė, o kai paskambinau paklaust kodėl nepaėmė, net negalėjo pasakyt konkrečiai kodėl : "dėl kažkokių priežasčių", ok sutarėm, kad tada šiandien ketvirtadienį būtinai paimtų, jo jo pažadėjo, dar ten kažkam paskambino, jo tikrai paims. Tai va, nepaėmė. Skambinau, klausiau kodėl, sakė tuoj paskambins išsiaiškins ir man perskambins, tai maža to kad neperskambino, tai net paskui ir nekėlė, kai aš atgal skambinau.
Manau, kad žiauriai nerimta firma. Tikrai nerekomenduoju. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*liu @ 2012 02 09, 18:55)
Sveikos,

O aš siuntos.co.uk daugiau NIEKADA gyvenime nesinaudosiu. Žiauriai pavedė ir net negalėjo paaiškint. Sutarėm, kad paims siuntą iš Anglijos antradienį(būtinai) tai nepaėmė, o kai paskambinau paklaust kodėl nepaėmė, net negalėjo pasakyt konkrečiai kodėl : "dėl kažkokių priežasčių", ok sutarėm, kad tada šiandien ketvirtadienį būtinai paimtų, jo jo pažadėjo, dar ten kažkam paskambino, jo tikrai paims. Tai va, nepaėmė. Skambinau, klausiau kodėl, sakė tuoj paskambins išsiaiškins ir man perskambins, tai maža to kad neperskambino, tai net paskui ir nekėlė, kai aš atgal skambinau.
Manau, kad žiauriai nerimta firma. Tikrai nerekomenduoju. schmoll.gif



Uoj, papildau melodramą. Paėmė visgi šiandien siuntą, bet vistiek ne sutartu laiku ir dabar jau man net baisu kokiu būdu ją pristatys į Lietuvą...
Atsakyti