Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš UK į Lietuvą, info, kontaktai

QUOTE(Terapankė @ 2012 01 25, 17:17)
O NW  Londone kur butu daiktu pasiemimo vieta?Ar reiketu i rytus vaziuoti?


Is ten laisvai galim paimti, daznai ten bunam mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi ieskausi patikimu vezeju, kurie Londone paimtu is vietos ir Lietuvoje atveztu i reikiama miesta. Taip pat pritarciau, jeigu butu bent preliminarus kainynas, nes siuo metu man reikia pargabenti dviguli ciuzini, tai kaina svyruoja nuo 45 svaru iki 70. Manau, tai didelis kainu suolis...
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2012 01 25, 17:24)
Sveikos, as irgi ieskausi patikimu vezeju, kurie Londone paimtu is vietos ir Lietuvoje atveztu i reikiama miesta. Taip pat pritarciau, jeigu butu bent preliminarus kainynas, nes siuo metu man reikia pargabenti dviguli ciuzini, tai kaina svyruoja nuo 45 svaru iki 70. Manau, tai didelis kainu suolis...


Niu matot: jums irgi reiktu preliminariai pasakyti kuri Londono vieta ir kuri Lietuvos vieta.
O, kaina gali svyruoti manyciau ir del to, kad vieni veza pagal svori/turi, kiti tik pagal turi, kiti tik pagal kg. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 01 25, 17:28)
Niu matot: jums irgi reiktu preliminariai pasakyti kuri Londono vieta ir kuri Lietuvos vieta.
O, kaina gali svyruoti manyciau ir del to, kad vieni veza pagal svori/turi, kiti tik pagal turi, kiti tik pagal kg.  4u.gif

Turejau pastoviai viena vezeja, kuriam visiskai buvo nesvarbu is kurios Londone vietos paimti ir kur Lietuvoje atvezti, man tai budavo labai patogu, nes galedavau nezuvarzytai pirkti per e-bayju, tiesiog paziuredama zemelapyje ar daikto vieta neiseina is M25 ziedo. Taciau paskutiniu metu labai pradejo nepatikti, kai pradejo "ziauriai" kelti kainas, nors ir pastovi kliente buvau 3 metus. Siaip mano dabartinis daiktas yra Uxbridge, o atvezti reiketu i Anykscius.
Atsakyti
Nu, matot benzino/dyzelio kainos, tai kyla mirksiukas.gif gal del to, vezejas kaina kelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2012 01 25, 17:24)
Sveikos, as irgi ieskausi patikimu vezeju, kurie Londone paimtu is vietos ir Lietuvoje atveztu i reikiama miesta. Taip pat pritarciau, jeigu butu bent preliminarus kainynas, nes siuo metu man reikia pargabenti dviguli ciuzini, tai kaina svyruoja nuo 45 svaru iki 70. Manau, tai didelis kainu suolis...


sveika smile.gif viena karta as ir ciuzini veziau is UK i LT,tai mokejau 30 svaru.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 01 25, 14:20)
Is ten laisvai galim paimti, daznai ten bunam  mirksiukas.gif

Galima nr i AZ? Siuo metu nereikia, bet gerai turet kontaktus geru zmoniu is kart prie saves.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 01 25, 17:57)
Nu, matot benzino/dyzelio kainos, tai kyla  mirksiukas.gif gal del to, vezejas kaina kelia  g.gif

Tą suprantu, bet, kad labai jau dažnai jam ten kyla ta kaina degalų. Nesvarbu - ieškausi naujų patikimų vežėjų - nebranginykų mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cheeky-monkey @ 2012 01 08, 01:05)


Mes nukentejome per juo, drauge su dukrele kelesi pas mane gyventi.
Nuostolis 3000lt.
Gal dar kas nukentejo? burkymes mergynos !!!
Atsakyti
Sveikos smile.gif O kaip pvz. butu su daiktu pervezimu i LT? Na, jei reik visko daug iskraustyt: lovos, telikai, spintos ir panasiai doh.gif Gal kuri kraustetes atgal i Lietuva, kokiu budu gabenot daiktus? Idomu ir kainos butu g.gif
Gal ka parekomenduotumet? Dekui smile.gif
Atsakyti
Laba diena, man skubiai reiketu pasisakymu mamytems susidurusioms su keliauk-UK
http://www.keliauk-uk.lt/
Susitariau kad vakare paimtu siuntini, bet daar pradejau galvoti ar patikimi zmones? Buciau labai dekinga uz pasiakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Sunku su tais vezimais ir vis norisi, kad saugiai pristatytu ir nebutu kainos aukstos. Mes pries pat Kucias idejom vieniems siuntini, kad parvestu i Lietuva. Tai atvaziavo nuo duru paeme ir iki duru nuveze. Labai greitai siuntinys parvyko i Lietuva, nes norejome, kad Kucioms butu tase Lietuvoje, taigi vyrai pasistenge. Manau tikrai naudosimes ju paslaugomis, nes nenuvyle. As juos radau per pazystamus facebook'e. Jeigu ka domins galiu pasidalinti kontaktais.. smile.gif
Atsakyti