Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš UK į Lietuvą, info, kontaktai

QUOTE(Revla @ 2015 01 06, 00:19)
O gal kas patars kas galetu nusipirkti daikta Kingstone ir pristatyti man i Vilniu?
Radau per Uk skelbimus norima daikta, bet deje i LT nesiuncia nes daiktas nemazas...sad.gif


aš naudojuos paslaugimis Tukis.uk (SM narė Limcamca), kiti naudojasi Pirk Anglijoje
Atsakyti
Šiukštu neprasidėkit su šita įmone www.vežikas lt . Pažadėjo nuvežti nuo durų iki durų.....MELAVO. Mūsų daiktus paėmė kitas vežėjas, tada atidavė jau Londone dar kitam vežėjui......galų gale teko važiuoti pasiimti už šimto km savo daiktų už kurių pristatymą sumokėta sutarta suma .
Daiktai pasiekė tikslą , bet kokia kaina .........prisinervinom kiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2015 03 08, 15:30)
Šiukštu neprasidėkit su šita įmone www.vežikas lt . Pažadėjo nuvežti nuo durų iki durų.....MELAVO. Mūsų daiktus paėmė kitas vežėjas, tada atidavė jau Londone dar kitam vežėjui......galų gale teko važiuoti pasiimti už šimto km savo daiktų už kurių pristatymą sumokėta sutarta suma .
Daiktai pasiekė tikslą , bet kokia kaina .........prisinervinom kiek  doh.gif

o mes gruodžio mėn prieš kalėdas vežem šuniuką,jokių problemų nebuvo,daveže iki durų,tik reikia iš anksto kalbėtis,daug kas į vakarus nenori važiuoti
Papildyta:
QUOTE(dincce @ 2015 03 08, 15:35)
o mes gruodžio mėn prieš kalėdas vežem šuniuką,jokių problemų nebuvo,daveže iki durų,tik reikia iš anksto kalbėtis,daug kas į vakarus nenori važiuoti

Kai pagalvoji laimes dalykas,nors siuntinius perduodam ne per juos o per kitus
Atsakyti
QUOTE(dincce @ 2015 03 08, 15:35)
o mes gruodžio mėn prieš kalėdas vežem šuniuką,jokių problemų nebuvo,daveže iki durų,tik reikia iš anksto kalbėtis,daug kas į vakarus nenori važiuoti

Klebėjom , patikėkit kalbėjo, derinom iš anksto. Viską suderinom. Vakare skambina kažkokia moteris ir sako jums reik 6 ryto nuvežti ten ir ten tašę........mes tarėmės , kad daiktus paims iš namų. Na paderinom pasiėmimą, pasirodo ji iš visai kitos įmonės. Tada jiperdavė dar kitiems, konkrečiau žemaitisveža. Tašę perdavė tik Londone, penktadienį. Ir sekmadienį jie sako, kad va jei reik jos atvažiuokit ir pasiimkit.
Na nuvažiavo..........bet........
Sumokėta už paslaugą nuodurų iki durų.
Ir vakar dar kalbėjau su vežikas .lt nurodytu numeriu, tai melavo- davė net kontaktinį numerį kažkokį kuris neva važiuoja , bet gal neryšio zonoj, mes skambinam ir vakar , ir naktį, ir ryte......bet kaip neryšio, taip ne ryšio.......
Pasiskambinau tai moteriškei kuri paėmė tašę, tada viskas ir paaiškėjo.
Kad vežikas .lt jokio sąlyčio su mūsų daiktais neturi, tiesiog perpardavė krovinį ir tiek.....Bet kam meluoti?
Papildyta:
--------
Ne laimės, o sąžinės!!!! Šitaip verslo sėkmingo nesukursi schmoll.gif
Ir net telefono nekėlė jau ryte, bailys šmikis.
Esu tiek pikta doh.gif sumalčiau į miltus . cool.gif
Atsakyti
Mes siuntas jau 5 metai perdavinėjam iš kauno,tai tik pas jų įdomiai kainos svyruoja,už tašę tokią pat ima skirtingai tai 25 ar 30 ,kartais net pikta,bet kitąsyk va bulvių didžiulį 5o kg maišą paskutinį sykį 25 tik paėmė,kaip kuriam užplaukia,betbent jau būna neišnarstyta ,ir visada laiku
Atsakyti
QUOTE(dincce @ 2015 03 08, 15:49)
Mes siuntas jau 5 metai perdavinėjam iš kauno,tai tik pas jų įdomiai kainos svyruoja,už tašę tokią pat ima skirtingai tai 25 ar 30 ,kartais net pikta,bet kitąsyk va bulvių didžiulį 5o kg maišą paskutinį sykį 25 tik paėmė,kaip kuriam užplaukia,betbent jau būna neišnarstyta ,ir visada laiku

Per vežikas.lt?
Atsakyti
Sveikos,
Gal žinote, kas važiuoja iš UK į LT jau šį penktadienį? Susitariau su anglija-lt, o paskui pamačiau, kad pilnas internetas neigiamų atsiliepimų. Help!
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2015 04 07, 18:55)
Sveikos,
Gal žinote, kas važiuoja iš UK į LT jau šį penktadienį? Susitariau su anglija-lt, o paskui pamačiau, kad pilnas internetas neigiamų atsiliepimų. Help!

Paskambinkit 868179331
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2015 04 07, 18:48)
Paskambinkit 868179331

Ačiū, bet jie skelbiasi, kad išvyksta iš UK sekmadienį, o man reikia penktadienį.
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2015 04 07, 21:09)
Ačiū, bet jie skelbiasi, kad išvyksta iš UK sekmadienį, o man reikia penktadienį.

Nu jo. Bet gal ką parekomenduotų.
Atsakyti
Na va, tariausi su 3 vežėjais, atvažiavo vienas. Ir nors jam irgi nemažai priekaištų, bet jeigu bučiau paitikėjusi Anglija-lt ar marbusu, būtų tekę man stotyje nakvot ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 13 balandžio 2015 - 07:25
QUOTE(Tuoj @ 2015 04 13, 08:24)
Na va, tariausi su 3 vežėjais, atvažiavo vienas. Ir nors jam irgi nemažai priekaištų, bet jeigu bučiau paitikėjusi Anglija-lt ar marbusu, būtų tekę man stotyje nakvot ph34r.gif

O kuris atvažiavo?
Atsakyti