Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš UK į Lietuvą, info, kontaktai

QUOTE(Kuzia @ 2014 11 18, 13:59)
Na, jau senokai, pries keleta metu. Man paciai teko bendraut ir su vairuotojais, ir su valdzia, tai isvarte taip, kad alia mano vyras apskritai lagamino nesiveze ir niekas nieko nepasigedo doh.gif . Po to valdzia man skambinejo, nes ne vienintelis daiktu dingimas buvo stambiu mastu, taciau ne tik kad nejo kalba apie nuostoliu kompensavma, bet ir ATSIPRASAU neisstenejo.
Taigi, gerai, kai viskas gerai. Bet jei kazkokie nesklandumai, tai ju nuomone, pats durnas, kad juos renkiesi.

o aš vis pagalvodavau, kodėl jie taip staiga sugalvojo tą siuntinių registraciją su pavardėm ir parašais. Matyt, po tokių dalykų... Jo... gerai, kol gerai... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Gal galite kas duoti kontaktus vairuotoju ar surikimo vieta. Londonas-klaipeda. siuntinys net nesveria 3 kg, dauguma praso 25 svarus, man tai per brangu. gal zinot, kas uz protinga kaina gali atvezti
Atsakyti
Gal yra siuntusių Vilnius - Derby (UK)? Gal kažkas galėtų parekomenduoti ką nors? 4u.gif Pirmą kartą taip siųstume, tai noris, kad pirmas blynas nebūtų prisvilęs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aviniuke_m @ 2014 11 26, 11:44)
Gal yra siuntusių Vilnius - Derby (UK)? Gal kažkas galėtų parekomenduoti ką nors?  4u.gif  Pirmą kartą taip siųstume, tai noris, kad pirmas blynas nebūtų prisvilęs  ax.gif


Man patiko, pora kartu naudojausi ju paslaugomis:

http://www.transpaule.lt/lt/kontaktai
Atsakyti
4u.gif Labas vakaras...
O kokį vežėją patartumėt Vilnius-londonas siuntą nuvežti.Kad būtų normalus ir nebrangus.
Iš anksto Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Labas ,mergytes ir as noriu rekomenduot gerus vezejus ,, Tolimos Mylios,, facebooke. Maloniai bendrauja ir niekada nenuvilia. +447938880667 arba +370 60380917
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogiuke: 29 lapkričio 2014 - 22:54
QUOTE(Žiedė @ 2014 01 30, 20:00)
As taip pat esu is klp. ir siuo metu siuntinio laukiu 4 diena, nes lietuviai nenori vezti iki klaipedos. mano tasytes eina is ranku i rankas. stai siu zmoniu numeriai, kuriais esu labai nusivylusi ir pykta,
07741984123 TAI PIRMO VEZEJO
862178187 CIA ANTRO
865557722 CIA TRECIO

O KETVIRTO NUMERIO NERA, BET PAS JUOS DABAR randasi mano tases. pateikiau visus numerius pas ka buvo tases ir kaip vienas kitam jie mete
ir dar kas idomiausia siuntinio kaina vis kyla doh.gif


Jei i Klaipeda, tai Tolimos Mylios nuves,nes jie is ten biggrin.gif Numeriukai + 447938880667 arba + 37060380917 ir nereiks per kelis vezejus siust biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitadan @ 2014 10 22, 13:48)
Labas visiems galiu ir as parekomenduoti vezejus, paeme mano siuntinuka is Vilniaus ketvirtadieni o skotijoj siunta pasieke adresa jau sestadieni,niekas nebuvo isdraskyta viskas buvo savo vietoje, keik zinau jie dirba visoj anglijoj, likau patenkinta greitu pristatymu. feisbuke radau ju puslapi : darius transport   cia ju kontaktai:

KELEIVIŲ, SIUNTINIŲ, GYVŪNŲ, AUTOMOBILIŲ IR MOTOCIKLŲ PERVEŽIMAI

LIETUVA - ANGLIJA - SKOTIJA - LIETUVA

+37063080200 +37067500120
+447873931973 +447833721741

PATOGIU, NAUJU MIKROAUTOBUSU (DVD,ATLENKIAMOS MINKSTOS SEDYNES) VYKSTAME KIEKVIENĄ SAVAITGALĮ: PENKTADIENĮ IŠ LIETUVOS, SEKMADIENĮ IŠ ANGLIJOS. SIUNTINIUS PAIMAME JŪSŲ NURODYTU ADRESU IR PRISTATOME Į VIETĄ (pagal adresą).
dabar pas juos akcija siunciant 2 tase iki 30 kg kaina perpus mazesne

http://www.anglija.l...h...sc&start=15 neatrodo kad jie šventi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dincce: 04 gruodžio 2014 - 23:05
QUOTE(dincce @ 2014 12 05, 00:05)


cia matyt paimta nuotrauka tiktai,veze jie mano siuntinuka ne karta ir tikrai niekur niekas nedingo ir visada laiku buvo pristatyta,vairuotojai tikrai malonus ir paslaugus sunkesne tase man net i namus inese,tikrai negaliu nieko blogo apie juos pasakyti.
Atsakyti
Naudojausi Lietuva Anglija +37063886255 07563180366 paslaugomis per šias kalėdas. Siunčiau 2 tašes į Klaipėda. Pristatė greitai ir saugiai
Atsakyti
na išsirinkom šį https://www.facebook...130154410480287, šuniuką nuvežė sėkmingai.
Papildyta:
bet tašes ir visa kitą perdavinėjam jau daug metų per kitus,niekad nieko neiškraustė,nepradingo
Atsakyti
O gal kas patars kas galetu nusipirkti daikta Kingstone ir pristatyti man i Vilniu?
Radau per Uk skelbimus norima daikta, bet deje i LT nesiuncia nes daiktas nemazas...sad.gif
Atsakyti