Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš UK į Lietuvą, info, kontaktai

QUOTE(Žiedė @ 2014 01 31, 14:54)
vienu zodziu per abi tases buvo 20 kg, nurove nuo manes 250 litu. siaubas, esu dideliame soke doh.gif veliau imesiu foto, kokio didumo tases buvo.
Beje as taip pat uzsakineju viska anglijoje ir siunciuos i lt, bet dabar tokiamminuse, kad net verkt norisi. Maksimum visalaik mokejau 120 lt ir tai buvo sunki didele turgine tase. vienu zodziu eisiu tema skaityt is naujo ir rinktis numerius

o tik ne is silutes buvo? jie dazniausiai veza iki bigo1, jie man ziauriai nepatiko, brangininkai!!!!
paskutini karta kai siunciau 15min ant lietaus londone snekejau kol nusiderejau iki 40svaru uz tase turgine kur su kitais 20-30svaru moku. Nepatariu kur Londone "nykstukas" surinkineja labai nemandagus ir sneka naglai!!! Daugiau su jeis nesiusiu niekada!!!! ir kitiem nepatariu!!!
uk numeris 07780675075


Va pries savaite kazkur siunciau su TORAS LT super patiko, moteris priima uzsakymus, atsiuncia zinute su siunt numeriuku, atvaziuja vairuotojas paima ir gali sekt kaip tavo siuntinukas keliauja, nes masynoje yra sekio cipas. o kaip pristate iskart gavau zinute, kad: JUSU UZSAKYMAS IVYKDYTAS, aciu kad naudojates musu paslaugomis...!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi teko ne per seniausiai siųsti per TORAS.lt. labai sklandžiai ten viskas, patvirtinimo žinutes gauna tiek siuntėjas tiek gavėjas, nėra super brangu, siuntiniai pasiekia vietą kaip ir žadėta. pagyros.
Atsakyti
Labas visiems galiu ir as parekomenduoti vezejus, paeme mano siuntinuka is Vilniaus ketvirtadieni o skotijoj siunta pasieke adresa jau sestadieni,niekas nebuvo isdraskyta viskas buvo savo vietoje, keik zinau jie dirba visoj anglijoj, likau patenkinta greitu pristatymu. feisbuke radau ju puslapi : darius transport cia ju kontaktai:

KELEIVIŲ, SIUNTINIŲ, GYVŪNŲ, AUTOMOBILIŲ IR MOTOCIKLŲ PERVEŽIMAI

LIETUVA - ANGLIJA - SKOTIJA - LIETUVA

+37063080200 +37067500120
+447873931973 +447833721741

PATOGIU, NAUJU MIKROAUTOBUSU (DVD,ATLENKIAMOS MINKSTOS SEDYNES) VYKSTAME KIEKVIENĄ SAVAITGALĮ: PENKTADIENĮ IŠ LIETUVOS, SEKMADIENĮ IŠ ANGLIJOS. SIUNTINIUS PAIMAME JŪSŲ NURODYTU ADRESU IR PRISTATOME Į VIETĄ (pagal adresą).


dabar pas juos akcija siunciant 2 tase iki 30 kg kaina perpus mazesne
Atsakyti
Likome patenkinti siuntoslt.eu darbu. Buvo neramu, ns pirma karta ir is internetiniu rekomendaciju tik, bet nenusivylem tikrai. Pristato nuo duru iki duru. Musu atveju, is Vilniaus i Londono priemiesti. Aciu jiems
Atsakyti
Parekomenduokite vezeja is UK i LT, kuris suteiktu adresa (patys nusiperkam, atsiunciam ju adresu, o jie parveza i LT). Tukis jau galutinai uzkniso, visokiu bajeriu pasitaikydavo su jais, bet kai jau siuntas pragane, tai sueina dabartiniai pirkiniai, kur dar ju adresas nurodytas ir ieskome kitu, nes siunciames tai pastoviai ir nemazai.
aciu 4u.gif
Atsakyti
Visada siunčiu tik per http://ranera.us.lt Jau kokius 8 metus ir tikrai niekad nebuvo nesusipratimų. Siuntiniai niekad nebuvo išdraskyti, visada viskas tvarkingai ir be užlaikymų. Veža, kiek žinau, tik iš Londono ir atgal. Tel. nr. +447786121682; +37061004061. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2014 11 12, 10:34)
Visada siunčiu tik per http://ranera.us.lt Jau kokius 8 metus ir tikrai niekad nebuvo nesusipratimų. Siuntiniai niekad nebuvo išdraskyti, visada viskas tvarkingai ir be užlaikymų. Veža, kiek žinau, tik iš Londono ir atgal. Tel. nr. +447786121682; +37061004061.  4u.gif

Oj nu sitie tai naglai pavoge mano vyro lagamina.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2014 11 12, 20:03)
Oj nu sitie tai naglai pavoge mano vyro lagamina.

Oho... o kada čia taip buvo? Nes vakar siunčiau iš Lietuvos didelę dėžę, tai davė pasirašyt, kad neįdėjau draudžiamų daiktų, supildė su gavėjo ir siuntėjo vardais pavardėm, telefonais tokią kaip ir sutartį. Sumokėjau 70 Lt. Dabar kaip ir nugasdinot mane. Na žiūrėsiu, sakė, kad penktadienį jau bus Londone...
Atsakyti
Nenuvylė thumbup.gif Gavo siuntinį, kaip ir sakė,- penktadienį.
Atsakyti
As taip pat ieskau patikimo vezejo (is Anglijos, Uxbridge), kuris galetu paimtisiuntini is privataus asmens, t.y. nuo duru iki duru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga79: 17 lapkričio 2014 - 15:07
QUOTE(Akrila @ 2014 11 13, 07:10)
Oho... o kada čia taip buvo? Nes vakar siunčiau iš Lietuvos didelę dėžę, tai davė pasirašyt, kad neįdėjau draudžiamų daiktų, supildė su gavėjo ir siuntėjo vardais pavardėm, telefonais tokią kaip ir sutartį. Sumokėjau 70 Lt. Dabar kaip ir nugasdinot mane. Na žiūrėsiu, sakė, kad penktadienį jau bus Londone...

Na, jau senokai, pries keleta metu. Man paciai teko bendraut ir su vairuotojais, ir su valdzia, tai isvarte taip, kad alia mano vyras apskritai lagamino nesiveze ir niekas nieko nepasigedo doh.gif . Po to valdzia man skambinejo, nes ne vienintelis daiktu dingimas buvo stambiu mastu, taciau ne tik kad nejo kalba apie nuostoliu kompensavma, bet ir ATSIPRASAU neisstenejo.
Taigi, gerai, kai viskas gerai. Bet jei kazkokie nesklandumai, tai ju nuomone, pats durnas, kad juos renkiesi.
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2014 11 18, 13:59)
Na, jau senokai, pries keleta metu. Man paciai teko bendraut ir su vairuotojais, ir su valdzia, tai isvarte taip, kad alia mano vyras apskritai lagamino nesiveze ir niekas nieko nepasigedo doh.gif . Po to valdzia man skambinejo, nes ne vienintelis daiktu dingimas buvo stambiu mastu, taciau ne tik kad nejo kalba apie nuostoliu kompensavma, bet ir ATSIPRASAU neisstenejo.
Taigi, gerai, kai viskas gerai. Bet jei kazkokie nesklandumai, tai ju nuomone, pats durnas, kad juos renkiesi.

Žiauru g.gif
Atsakyti