Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš UK į Lietuvą, info, kontaktai

QUOTE(Prietarai @ 2013 09 10, 13:33)
Labai didelį pliusą dedu Greiti europoje. Siunčiau siuntinį į Klaipėdą iš Londono. Moteris, kuri priiminėja skambučius labai maloni, kantri, o vairuotojai visi irgi labai malonūs. Paėmė siuntinį nuo durų ir pristatė ne iki durų, bet paklausė ar bus galimybė patiems atsiimt, jei ne, būtų atvežę iki durų. sumokėjau 15 svarų už siuntinį, kuris buvo apie 7kg dėžė. niekas nepaimta, neišdraskyta. tuo tarpu kiek teko skambinti į kitus vežėjus, visi norėjo nuo 30 svarų ir retas kuris vežė iki klaipėdos. vieni pagyrimai  4u.gif


As taip pat esu is klp. ir siuo metu siuntinio laukiu 4 diena, nes lietuviai nenori vezti iki klaipedos. mano tasytes eina is ranku i rankas. stai siu zmoniu numeriai, kuriais esu labai nusivylusi ir pykta,
07741984123 TAI PIRMO VEZEJO
862178187 CIA ANTRO
865557722 CIA TRECIO

O KETVIRTO NUMERIO NERA, BET PAS JUOS DABAR randasi mano tases. pateikiau visus numerius pas ka buvo tases ir kaip vienas kitam jie mete
ir dar kas idomiausia siuntinio kaina vis kyla doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiedė: 30 sausio 2014 - 20:02
Aš visada siunčiu su SIUNTOS 123, niekada nepavedė. Kainos aiškios, o ne kiek nori tiek prašo, visada pristato į namus, siuntiniai nedingsta. Aš apsiperku internetu ir siunčiu jų adresu Anglijoje, o jie man pristato Lietuvoje į namus, labai patogu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
vienu zodziu per abi tases buvo 20 kg, nurove nuo manes 250 litu. siaubas, esu dideliame soke doh.gif veliau imesiu foto, kokio didumo tases buvo.
Beje as taip pat uzsakineju viska anglijoje ir siunciuos i lt, bet dabar tokiamminuse, kad net verkt norisi. Maksimum visalaik mokejau 120 lt ir tai buvo sunki didele turgine tase. vienu zodziu eisiu tema skaityt is naujo ir rinktis numerius
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2014 01 31, 14:54)
vienu zodziu per abi tases buvo 20 kg, nurove nuo manes 250 litu. siaubas, esu dideliame soke doh.gif veliau imesiu foto, kokio didumo tases buvo.
Beje as taip pat uzsakineju viska anglijoje ir siunciuos i lt, bet dabar tokiamminuse, kad net verkt norisi. Maksimum visalaik mokejau 120 lt ir tai buvo sunki didele turgine tase. vienu zodziu eisiu tema skaityt is naujo ir rinktis numerius


Tai kg kaina 12.50lt buvo? g.gif
Atsakyti
Jau net Limcamca pigiau veza biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2014 01 31, 15:43)
Jau net Limcamca pigiau veza biggrin.gif  4u.gif


biggrin.gif

As tik siaip mastau. Nes, labai daznai pvz daiktu atsiuntimas i adresa ir siaip, tases pervezimas i LT, - turi skirtingus ikainius. Gal del to ir kg kaina aukstesne gavosi g.gif
Atsakyti
Gali visko būt, kai suplakama kelios paslaugos į vieną vietą. Laukčiau Greta0609 komentaro apie siuntos123 įkainius, būtų aiškiau
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2014 01 31, 15:51)
Gali visko būt, kai suplakama kelios paslaugos į vieną vietą. Laukčiau Greta0609 komentaro apie siuntos123 įkainius, būtų aiškiau


Cia Žiedė apie Greiti europoje biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2014 01 30, 21:00)
As taip pat esu is klp. ir siuo metu siuntinio laukiu 4 diena, nes lietuviai nenori vezti iki klaipedos. mano tasytes eina is ranku i rankas. stai siu zmoniu numeriai, kuriais esu labai nusivylusi ir pykta,
07741984123 TAI PIRMO VEZEJO
862178187 CIA ANTRO
865557722 CIA TRECIO

O KETVIRTO NUMERIO NERA, BET PAS JUOS DABAR randasi mano tases. pateikiau visus numerius pas ka buvo tases ir kaip vienas kitam jie mete
ir dar kas idomiausia siuntinio kaina vis kyla doh.gif

aš jau antrą kartą naudojaus ir viskas ok buvo, prieš kalėdas siunčiau, lyg 19 ar 20 įdavaviau, o gavo 23 ar 22 vakare g.gif siuntinys buvo batų dėžė + ilgas susuktas žemėlapis, sumokėjau 5 svarus. paėmė nuo namų Londone, o siuntinį atvežė į namus klp smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kokie butu atsiliepimai apie broliai veza 447510838393 ir siuntos123 447951889800 ? vienam is ju ketinu patiketi tase, blogu atsiliepimu lyg ir neuzmaciau, bet pagyrimu irgi daug neradau.
Atsakyti
Gal zinote kas patikimai veza siuntas i Mancesteri? Turejau kontaktus, vezdavom per juos, bet pakeiciau telefona, ir viskas pradingo doh.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_simona: 30 rugsėjo 2014 - 19:50