Įkraunama...
Įkraunama...

Siuntos iš UK į Lietuvą, info, kontaktai

visko pasitaiko, bet su daiktu dingimu tai cia jau siaubas doh.gif su vaiku ir suniu vienam mikriuke vaziuot tai cia kosmaras, uzjauciu tuos kurie vaziavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alashka @ 2012 12 17, 09:40)
Asmeniskai pazistu zmogu nukentejusi nuo TRANSPAULES: paskaitykit prasau cia, o jei dar pagooglinti tai tokiu nusiskundymu per pora metu...  doh.gif O svarbiausia jokios avarijos ir nebuvo, jie pasisavino zmoniu daiktus, info rasit skundas.lt ligtai...



Esu vezus kokius 3 kartus su Transpaule tases. Veziau del to, kad vienas is vezeju yra mano tecio draugas...(tik jis daiktus ne po Londona isvezioja, o po kaimelius). Tai man jie nepatiko: punktualumo nulis, leksikonas tragiskas, ir taip liapsusu daug. Va tas tevos draugas tik puikus zmogus. O avarija tikrai buvo, nereikia meluot.....Siaubingas ivykis....
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2012 12 17, 10:21)
visko pasitaiko, bet su daiktu dingimu tai cia jau siaubas doh.gif  su vaiku ir suniu vienam mikriuke vaziuot tai cia kosmaras, uzjauciu tuos kurie vaziavo ax.gif

tikrai taip...ilgai ji dar spjaudesi lotuliukas.gif

beje,atsirado kazkokia firmele,puslapis migrantas.lt.prakeikem juos juodai...firmele absurdiska,siuntinys pavelavo 1,5 dienos,atveze kazkoks vilkikas,atvaziaves i Vilniu iskrauti krovinio,niekur nepristate,kaip buvo zadeta,reikejo tistis i kita miesto gala,i kazkokia prom baze ir pasiimti is vilkiko vairuotojo siuntini.paeme pigiai,bet pakeliui suplese krepsi doh.gif zodziu griztam prie transpaules-bent jau su siuntiniais dar nieko nebuvo nutike thumbup.gif
kaip supratom-bachuriukas surenka siuntas,turi pazistamu vilkiku vairuotoju,su jais ir persiuncia i Lietuva doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salunja: 17 gruodžio 2012 - 21:28
QUOTE(JurgiukasR @ 2012 12 17, 12:07)
Esu vezus kokius 3 kartus su Transpaule tases. Veziau del to, kad vienas is vezeju yra mano tecio draugas...(tik jis daiktus ne po Londona isvezioja, o po kaimelius). Tai man jie nepatiko: punktualumo nulis, leksikonas tragiskas, ir taip liapsusu daug.  Va tas tevos draugas tik puikus zmogus. O avarija tikrai buvo, nereikia meluot.....Siaubingas ivykis....


As nemeluoju, zmones rase, kad dingusios tases neva nugarmejusios i Olandijos upe po galingu grasinimu buvo atrastos stebuklingai ir grazintos, bet pasisieke vienetams verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alashka @ 2012 12 18, 09:14)
As nemeluoju, zmones rase, kad dingusios tases neva nugarmejusios i Olandijos upe po galingu grasinimu buvo atrastos stebuklingai ir grazintos, bet pasisieke vienetams  verysad.gif

ka zmones kalba tai dar ne viskas, ik tas zmogus, gali paskayti tik tas zmogus kuris vaziavo ir mate...tases buvo nugarmejusios, kai ka istrauke perslapusias, .....daug ko nerado..tik kad va zmones pradejo nesamoningas kainas uz tas tases prasyt tukstanciais ..aisku nemaloni situacija....Ten pas ju su technika lyg negerai buvo...nepriziuretas autobusas.... Siaip ar taip, as su jais nebevaziuoju...nepatiko jie man...Turiu savus puikius vezejus: mandagius, punktualius, geranoriskus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2012 12 18, 08:34)
ka zmones kalba tai dar ne viskas, ik tas zmogus, gali paskayti tik tas zmogus kuris vaziavo ir mate...tases buvo nugarmejusios, kai ka istrauke perslapusias, .....daug ko nerado..tik kad va zmones pradejo nesamoningas kainas uz tas tases prasyt tukstanciais ..aisku nemaloni situacija....Ten pas ju su technika lyg negerai buvo...nepriziuretas autobusas.... Siaip ar taip, as su jais nebevaziuoju...nepatiko jie man...Turiu savus puikius vezejus: mandagius, punktualius, geranoriskus  4u.gif

nea,ten buvo priekaba prie autobuso,jie prieme bagaza is uzsidegusio autobuso (olandu,berods),ir priekaba buvo perkrauta.del to atitruko ir nuskrido nuo skardzio doh.gif taigi cia pilnai transpaules kalte,mat neapskaiciavo kiek bagazo jie gali paimti.
Atsakyti
Radau reklama facebook apie siuntiniai.eu. Galvoju surizikuosiu, pasiskambinau maloniai atsake, kad tases Vilniuje renka treciadieni. Taigi sutarem, kad paims treciadieni. Treciadieni diena pries atvaziuodami paskambino pries atvaziuodami. Atvaziavo vairuotojas ir paeme sutartu laiku is namu. Sestadieni tase jau buvo pas gimines Wisbech smile.gif, beto kainavo tik 20 svaru.

REKOMENDUOJU

siuntiniai.eu
Atsakyti
QUOTE(Lorkre @ 2013 01 04, 22:15)
Radau reklama facebook apie siuntiniai.eu. Galvoju surizikuosiu, pasiskambinau maloniai atsake, kad tases Vilniuje renka treciadieni. Taigi sutarem, kad paims treciadieni. Treciadieni diena pries atvaziuodami paskambino pries atvaziuodami. Atvaziavo vairuotojas ir paeme sutartu laiku is namu. Sestadieni tase jau buvo pas gimines Wisbech smile.gif, beto kainavo tik 20 svaru.

REKOMENDUOJU

siuntiniai.eu

Pasinaudojom ju paslaugomis thumbup.gif Superiniai zmogeliukai. Nes apsizioplinau, numeri ne toki uzrasiau, o jie atrinko kas ir kaip, paskambino. Pristate. Diiiiidelis pliusas jiems.
Tikrai rekomenduoju ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

gal zinot kas vaziuotu is siaures airijos per londona i lietuva? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte27 @ 2012 11 12, 16:31)
Atejau pasidalint neigiama patirtim del vezeju http://www.varom.eu Vieni pazystami juos rekomendavo,taigi pasiskambinom,sako paimam siuntinius nuo duru iki duru.Lietuvoj atvyko paimti siuntinio is uosviu,sako kam jus ta adresa adresa uzklijavot vistiek tik iki bectono tevesim.Skambinam virsininkui sako nesijaudinkit,kaip sakiau taip ir bus,vezejai privalo pristatyt siuntini i namus.Sestadieni skambina vairuotojas,sako vakare busim bectone atvykit pasiimti siuntinio,sakom kalbejom su jusu virsininku,jus turit pristatyt siunta i namus,o tas kad pradejo rekaut,sako ka jus cia nesamoniu issigalvojat,as su tralu jums po visa londona tikrai nevazinesiu...Neturim masinos,tai gerai,kad vienas draugas sutiko nuvezt visai is kito londono galo i bectona.Butu iskart pasake,kad neveza iki duru butumem kitus susirade.O dar ju skelbime parasyta,malonus,draugiskas ir patikimas vairuotojas....siaubas kazkoks o ne firma.. doh.gif

o mums paeme is namu iki namu ir uz didele deze sumokejom tik 25 svarus g.gif
Atsakyti
Teko skaityti teigiamų atsiliepimų apie Transpaule, tačiau aš asmeniškai niekam nerekomenduočiau su jais turėti reikalų, nes reikia skambintis po daug kartų ir klausti ar tikrai paims siuntinį ir kiekvienas vis duoda kitą nr ir liepia skambint ten klausti, tai man teko laukti net dvi savaites, kol sugebėjo atvežti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(yellowlady @ 2013 03 23, 12:40)
Teko skaityti teigiamų atsiliepimų apie Transpaule, tačiau aš asmeniškai niekam nerekomenduočiau su jais turėti reikalų, nes reikia skambintis po daug kartų ir klausti ar tikrai paims siuntinį ir kiekvienas vis duoda kitą nr ir liepia skambint ten klausti, tai man teko laukti net dvi savaites, kol sugebėjo atvežti  doh.gif

bent jau mes turim viena transpaules vairuotoja,kuris surenka is musu rajono siuntinius.visalaik skambinam tiesiai jam.
Atsakyti