Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Ingvita @ 2011 12 27, 21:04)
Mielos mergaites, as siandien buvau pas savo gine ir esu didziuleje neviltyje. Jei kas nepamena, tai priminsiu, kad as kaip tik dabar ruosiuosi II IVF'ui. Gydytoja man paskyre trumpaja schema. Nuo antros ciklo dienos leidausi po 112,5 gonalio, siandien jau yra 7 c.d. ir man uzauge vos 3 folikulai 14 mm ir 2 folikulai 12 mm  cray.gif nuo siandien dar plius pradesiu leistis kazkoki Cetrotide.. zodziu kaip supratau is gydytojos stimuliuosiuosi iki penktadienio ir tada jau Ovitrelis ir punkcija.. esu didziuleje neviltyje, nes manau, kad jau daugiau folikulu nebeuzaugs arba jie bus labai maziukai... o is tiek kiek turiu nieko gero nesitikiu...  verysad.gif
tuo labiau, kad kai dariausi 1 IVF Latvijoje man uzaugino net 15-20 folikulu , is kuriu ispunktavo 13, o apsivaisino net 12... tad turejau net tris bandymus... o dabar panasu, kad saldyti tikrai nieko neliks, jei aplamai bent is svieziu pavyks ka isodinti... nusivyliau savo gine... ir aplamai neturiu vilties  nestuke.gif
galvoju gal nutraukti viska ir nebaigti proceduros iki galo... patarkite, ka man daryti...


O ką tau siūlo ginekologas? Negi jis nepataria?(Klausk gydytojo,kiek mano,kad pas tave užaugs) Jei taip nutiktų man, greičiausiai klausčiau ginekologo patarimo,pabandyčiau įsiklausyt į savo nuojautą...Jei neklystu, kai aš nuvykau po 7 dienų,tai man sakė,kad mato 4 ar 5 gerus folius, išpunktavo berods 12, apsivaisino 7,o iš jų 6 užaugo iki blastocistų. Aš manau, kad iš pradžių svarbiausia,jog būtų dydžiu gerų folių. Jie greičiausiai ir dalinsis puikiai, nors, žinoma, taip yra ne visiems...
Nenukabink tik nosies iškart 4u.gif

BONAMA, kaip smagu, kad tu galėsi jau išvysti savo žvaigždučių širdeles wub.gif Kaip dieviška...Tikiuosi,kad mums visoms ateis ta diena,kai pamatysim, kad mūsų pilvelyje yra gyvybė wub.gif LAIKYKIS, NĖŠTUKE wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 27 gruodžio 2011 - 21:32
INGVITA, man irgi sakė,kad labai svarbu,jog visi foliai būtų panašaus ir reikiamo dydžio. Pas mane matė irgi 5 gerus folius, o prašau... ax.gif Žinoma, dar rezultatas labai trapus, bet tikiuosi, kad jis įsitvirtins giliai nestuke.gif wub.gif

Aš manau, kad turi tikėti savo sprendimu ir pasitikėti gydytoju iki GALO,pas kurį pradėjai IVF. Jei tu juo netikėsi, tai kaip jis padarys tau stebuklą nestuke.gif
Sėkmės apsisprendžiant, mažut 4u.gif group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 27 gruodžio 2011 - 21:38
QUOTE(Beila @ 2011 12 27, 22:28)

BONAMA, kaip smagu, kad tu galėsi jau išvysti savo žvaigždučių širdeles wub.gif Kaip dieviška...Tikiuosi,kad mums visoms ateis ta diena,kai pamatysim, kad mūsų pilvelyje yra gyvybė wub.gif  LAIKYKIS, NĖŠTUKE wub.gif  thumbup.gif

kaip supratau ir pas tave jau vaiduokliukas nestuke.gif ? greitai kraustysiesi i kita tema kaip supratau mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Bonama,sveikute 4u.gif
kiek laiko jau tu nestuke.gif ?Laikysiu kumstelius kad plaktu ne viena sirdute wub.gif wub.gif heart.gif heart.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingvita @ 2011 12 27, 22:04)
Mielos mergaites, as siandien buvau pas savo gine ir esu didziuleje neviltyje.


Ingvita, tavo dabartine situacija primena maniske. Su ilgu protokolu per pirma IVF LV turejau 13 ispunktuotu kiausialasciu, o per antra IVF LT su trumpa schema tik - 5. Nors su endo labiau rekomenduoja ilga schema, bet VK man pasiule trumpa. Jei ne paslaptis, pas kuria tu gydytoja lankaisi?

Bet visgi musu reikale svarbu ne kiekybe, o kokybe, ir dar svarbiau - tikejimas. Is mano 5 kiausialasciu 3 embrionai 3 diena buvo 8 lasteliu, bet ana karta tikriausiai tikejimo ar sekmes pritruko. Linkiu, kad tau si karta visko butu su kaupu 4u.gif nesijaudink
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 27 gruodžio 2011 - 22:51
Ingvita, jei as tureciau 5 folius, o dar vienodo didzio, о dar ir su trumpa schema, tai buciau pati laimingiausia!
Vienas ciklas i kita nera panasus, viena stimuliacija i kita nera panasi. Ir mimoza del ICSi teisi. Mums turejo taikyti ja del vyro problemu, o per IVF paaiskejo, kad del mano endo reikia.
Nesuprantu kodel tu nori nutraukti stumuliacija? Turi net 5 ir dar vienodo didzio! Nu gerai, LV tu turejai net 3 bandymus, bet nei vienas nepavyko vis vien...
Man 1 stimuliacjos metu po ilgos schemos aplamai tik 2 uzaugo. Ot cia tai buvo ne fainai. Dabar ilgos schemos nenoriu nei uz ka! Tiek prisikentejau, o rezultate ne nestumas, o LP!

Beila, nusss tavo skaiciukas visai neblogas, bet iki antradienio neisgyvenciau smile.gif Taksi dar vazineja po miesta, jei jau vyras negali smile.gif

Terze, as taoi vietoj ryt paskambinciau, pasakyciau kad vakar nuo soko informacija is galvos isslydo, perklausciau del sekancio vizito ir tada paklausciau kaip ten su pinigais. Pas mane klinikoje pinigus ima po isodinimo ir jei isodinimo neivyksta, tai kaina buna mazesne. Nes isodinimui tas kateteris kiek kainuoja, o cia jis man nesunaudotas. Nu ir pan.


Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 27, 15:13)
..man jau zinokit vaidenasi,pries kelias minutes,lyg kazkoks kraujas buvo pasirodes,bet toks neryskus ,dabar vel nieko..tikrai gali stogas pavaziuot per sitas 2vi savaites doh.gif

Warwariuke,Citule,aciu mergaites uz palaikyma,jauciu man jo reikes verysad.gif


Nekantrioji na palaukim dar pora dieneliu ir jau drasiai gali NT bandyt. O tas neryskus kraujukas dar laisvai gali buti implantacinis. 4u.gif


QUOTE(Terze @ 2011 12 27, 17:08)
Aciu mergaites....  4u.gif  Jus kaip vanduo....
Reiks susiimti i rankas ir judeti i prieki... Kazkas su manim negerai, kad embrionukai neauga... Bus matyt, ka gyd pasakys... Per pirma IVF  liko 2, bet letai vystesi, jei butu palauke ilgiau viena para, gal irgi butu pabaiga tokia pati....


Nu labai lauksiu ziniu is taves, nu turi but priezastis tokiems dviems beveik identiskai nekokybiskiems ciklams. FSH kai aukstas tai ka reiskia mergaites? kad rezervas mazeja? Pas mane su visom 3 infekcijom kausialasciu isimdavo nuo 7 iki 12, bet 3 dienai likdavo apie 2 gerus tik, o tas paskutinis kartas kai blastukes turejau tai manau infekciju itaka sumazino akupunktura ir daug papildu. Cia mano nuomone, bet as ir toliau prasysiu taves nepakeisti nuomones del tu zarazu issityrimo 4u.gif

Kas del pinigeliu atsiemimo tai per galva neduos kad paklausi, turi jie suprasti kad kad mums skauda ne tik moraliai bet ir materialiai unsure.gif


QUOTE(Beila @ 2011 12 27, 17:12)
Nežinau, kaip pasakyti,bet mano skaičius nėra didelis, koks galėtų būti...HCG - 37 Gydytoja sakė, kad galėtų būti ir daugiau,bet ir su mažesniu HCG mergaitės sėkmingai išnešioja. Dbar turiu laukti ateinančio antradienio ir tada kartoti HCG, išprotėsiu. Aš norėjau važiuoti šį penktadienį, bet sakė, kad nereikia,kad turiu gulinėti ir nesijaudinti...
Kaip sakot, ar man yra vilties su tokiu HCG??? unsure.gif


Tau kelinta dpi? manau kadangi dar ankstyva faze skaiciukas grazus. Man cia UK sake taip, jie visada daro hcg 14 dpi ir nori kad skaiciukas butu didesnis nei 50, taip kad jei taviskis dides kas pora dienu tai stipriai virsys butina norma smile.gif gaila kad negali pakartoti poryt, as versciausi per galva smile.gif nu bet ilsekis tada ir glostyk pilvuka ax.gif

Afrodite - kaip tau siandien, kokios zinios?
Atsakyti
Cituk,gali buti ir taip,nes buvo toks neryskus ir greit dingo thumbup.gif ,sirdi aisku neramu,bet save raminu,kad viskas gerai,popiet vel krutine jautri,tempia,nu zodziu zaidzia su manim mano kunas ir tikrina mano kantrybe biggrin.gif bet jau isssskyyruuuu,,ojeee doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes mergytes 4u.gif
Oi,kiek naujienu-soriukas jei ko nepaminesiu blush2.gif
Beila, tavo skaiciukai juk nera labai jau mazi-pupa,nulekpasidaryk dar karta HCG ir ziurek kaip auga.Nezinau,bent jau as tikrai taip daryciau.Laikau toliau kumstukus thumbup.gif
nekantrioji,as siaip irgi juodai nekantri-bet susiimk mergyt,juk geri pozymiai,daug tikejimo ir rask savyje kantrybes.Vis glostyk pilvuka,kalbek maldele-labai linkiu kad pasisektu ir butum nestuke.gif
Terze, labai liudna..tikrai,taip sirdele suspaude perskaicius..dabar isliek visas neigiamas emocijas,tada viska apmastyk,pasitark su kuo nors ir toliau kovok 4u.gif O del pinigeliu tai jie zinau kad grazina,nepamenu kam jau buvo is Embrions skyrelio bet irgi nedare isodinimo tai grazino pinigelius be problemu. mirksiukas.gif
Ingvita,as tavo vietoj vistiek eiciau iki galo.Nezinai,o gal is tu tavo folikulu ir bus pasislepusi tavo sekme.Nenuleisk ranku 4u.gif O tas Cetrotide man kaip aiskino Treisas subrandinti padeda kiausialastes ir kazkaip neleidzia joms ovuliuoti,as ji irgi leidausi. Beje,man LV su3 endo taike trumpaja schema g.gif priaugo atrodo vidutiniskai g.gif apsivaisino labai gerai,net vyro spermiukai kelias kiausialastes sudraske nes keli i viena kiausialaste isibrove. doh.gif
O mes su vyru gryzom 21 val.Aisku,skambino abieju teveliai klause kaip ir kas,pavalgem...paskui susedom pasikalbeti...aprimti.
Tai,mano naujienos tokios kad po beveik 1.5 val. itikinejimo Treisas man sutiko atsildyti mano snaigutes ir deti.Netgi, pasake,kad jei man bus ramiau israsys jis man to prednezolono-bet realiai tipo duomenu nera kad jis padeda implantuotis. Tai mastau eiti pas savo gine ir prasysiu Bonama kur geria tu vaistuku bei nusipirksiu vitamino c kazkaip jisten vadinasi kur skystina krauja.Dabar vaziuoju Treisui pasirodyti Gruodzio 31 diena.Galbut jau iki Triju Karaliu turesiu savo maziukus,tik Duok Dieve kad jie atsiltu ir butu kokybiskis.
Siaip Treisa maciau pirma kart toki ZMOGISKA.Nuverkiau posmus pas ji, kalbejom,aptarinejom,irodinejau.....buvo kad ir uzpykau....nes pasakojo istorija ir man kazkaip pasirode kad persa man ta minti.Tipo mergina niekaip negalejo pastoti....nes jos vyro sperma prasta labai.daresi du IVF...paskui jie daresi viena IVF su donoro sperma irgi nepavyko ir tada Treisas pasiule su donorine kiausialaste ir jai pavyko-turi dvynukus.Tai jis sake,kad pasirodo kad su jos kiausialastemis buvo beda-nors embriologai ir nemate.Mat mes daug diskutavome kaip padeti embrionui isitvritinti-tai jis aiskina kad siaip nera zinoma kodel jie neisitvirtina,ir ar padeda tie visi prednezelonai ir pan.todel ir ju neskiria-sako jeigu zinotu toki buda taigi visos klinikos pultu taikyti ir skelbti kad turi tokia galimybe.Logiskai pakalbejo.
Na,bet WARWARA manes dar i Sausi nerasyk,kai zinosiu viska aiskiau tada ir iasyk,ok?
Vyras buvo pas tikrai superini urologa Karols thumbup.gif Man rekomendavo Atiloja tad didelis aciukas nuo manes ir vyro wub.gif Aiskinosi jis visus dalykelius apie maniski,tikrino echoskopiskai..ir atejes pasake,kad ligos jokios pas mano vyra nera.Yra truputi padidejusi vena prie seklidziu-bet tai neturetu dideles reiksmes tureti spermos kokybei.be to,sake kiekvienasyra individualus..vienas visa laikagali tureti tik 20 mln. 1ml.ejakuliato kitas maziau ar net daugiau-bet jie gali buti vaisingi.Siaip idomiai jis pasakojo ir pasake,,kad kai jau nebenoresim tureti vaiku,nuspresim kad viskas -tada vyras gali operuotis-anksciau jis net nesiulo ,nessako gali buti atvirkstinis variantas-padaryti blogiau-bet taas jau seniau skaiciau iariuose straipsniuose,moksliniuose darbuose.
Jokiu vaistu,papildu neisrase.Pasake kad jeigu sveikai stengies maitintis ir gyventi tai tik pavasariop vartok papildus stiprint organizma,o siaip nekisk jokiu papildu nes tai irgi nera gerai spermai.
Bet kas keisciausiai,kad jis irgi pradejo aiskint..tipo na kiek darysites jus IVF du,tris,keturius,penkis ir jei nepavyks kas tada..sako pagalvokit apie donorine sperma...tai as tokia paklaikusi buvau blink.gif sakau tai ka manojo netinka?jis sako as nesakau kad netinka,btinka-tik siaip siulau pamastyti.Tai vaziuojant net verkiau...pasikukciodama...sakau nenoriu jokiu donoryniu spermu ar kiausialasciu-su Dievo pagalba pastosiu pati su savo vyro sperma.Uz tai ir meldziuosi.
Tai tokios naujienos is manes.Dabar lauksiu Nauju Metu dieneles,kad paziuretumem kaip ten kas ir toliau jau gal laikysiu kumstukus uz mano snaigutes.Dieve,butu fantastiska jeigu mums pagaliau pavyktu wub.gif
Zinoma,tokiom mintim linkiu ir kitoms gyventi-buna mana bejoniu,baimiu.... gal dar prisideda kad jau kiek laikosedziu cia,skaitau tai atsimenu kad atsildavo blogos, idedavo nepavykdavo-bet stengiuosi nuteikti save snaigutems ir tiketis tik STEBUKLO ir VIESPATIES MALONES MUSU SEIMAI.
Saldziu mergytes.Ryt galiu neprisijungti nes turiu reikalu i vyrui kompo reikes visa diena-tad nesupykit.Ikiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas

Ingvita, man 9cd mate 4 folius 4u.gif paskui padidino doze, skyre papildomu vaistu brandinimui ir galu gale ispunktavo 7 4u.gif

Terze, kaip siandien tavo nuotaikos? unsure.gif

Afrodite, laikysim kumstukus uz tavo snaigiukus ir kad viskas si karta pavyktu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Afrodite69, tai ka, beliko laukti geru naujienu gruodzio 31, o po to sausio vidury thumbup.gif Nes noriu grazaus sausio sarasiuko! O prednezalona nenori gerti, o ne leisti? As geriu visad per IVF. Nupirkti ji galima be recepto, kainuoja kopejkos. Ir butinai gerti ryte, nes jis tonizuoja!

nekantrioji:) kaip siandien musu ramiausios merginos nuotaika? blush2.gif

Cituk, tiesiog wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 28 gruodžio 2011 - 08:53
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 27, 23:14)
4u.gif Bonama,sveikute 4u.gif
kiek laiko jau tu nestuke.gif ?Laikysiu kumstelius kad plaktu ne viena sirdute wub.gif  wub.gif  heart.gif  heart.gif  mirksiukas.gif

laba ryteli visoms 4u.gif


mano nestuke.gif liniuote apacioje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonama: 28 gruodžio 2011 - 09:41