Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Atiloja @ 2011 12 27, 17:27)
jo, visas tris 4u.gif rado tik viena, bet rado!!!

Niu jo, del to pamenu-kad dziaugeisi labai. As ju psl skaiciau, kad reikia leduku ideti... bet dabar vesu, gal nebutina. Pas juos parasyta siusti TNT, Fedex, kokiu tu siuntei? paprastas pastas matyt per ilgai eis?
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 27, 17:30)
butinai isdrisk  mirksiukas.gif cia ne tos sumos, kurias gali lengva ranka svaistyti kairen desinen  schmoll.gif

Blyn, ryte atsikeliau anksti, susitvarkiau kambarius-galvoju kaip smagu tuoj pasiimsim vaikucius ir viskas taip greit apsivercia... Mastau, pastociau, galima butu ir finansiskai lengviau atsikvepti.... Vel viskas is naujo.... Jau pavargau verysad.gif
Atsakyti
Terze, kalbekit su gyd. butinai del pinigeliu. 4u.gif Stiprybes ir greiciau atrasti problema. 4u.gif
Atsakyti
TERZE, 4u.gif 4u.gif 4u.gif aš taip pat galvoju, gal bandyk skambint, gal tikrai padarys kokią nuolaidą...

P.S. Man neišeis nuvykt HCG pasidaryt, nes vyras iš darbo neištrūks,o aš nevairuoju(be to man liepė gulėt). Aš galvoju, o jei daryčiau NT po 2 dienų,gal jau turėtų būt ryškesnis? Kaip manot??? g.gif
MIMOZA,o tau pilvo apačios 11dpi nemaudė panašiai kaip prieš mmm???Nes man taip kartais pamaudžia... unsure.gif

O kiek per parą turi didėti HCG?Būtinai dvigubėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 27 gruodžio 2011 - 16:57
QUOTE(Beila @ 2011 12 27, 17:55)

P.S. Man neišeis nuvykt HCG pasidaryt, nes vyras iš darbo neištrūks,o aš nevairuoju(be to man liepė gulėt). Aš galvoju, o jei daryčiau NT po 2 dienų,gal jau turėtų būt ryškesnis? Kaip manot??? g.gif
MIMOZA,o tau pilvo apačios 11dpi nemaudė panašiai kaip prieš mmm???Nes man taip kartais pamaudžia... unsure.gif

Sveikute atsiprasau, kad ilindau, bet norejau parasyti, man po IUI 13 dpi skaiciukai tebuvo 8.53, paskui jau 32, po to vis daugiau ir daugiau siai dienai nestumui 9 sav. norejau pasisakyti del NT, man labai ilgai antra juostele buvo blanki ir neryskejo, kai skaiciukai buvo 1159 tik tada antroji juostele susilygino su kontroline, taigi manau tikrai jusu skaiciukai graziai toliau dvigubes 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 27, 17:55)
O kiek per parą turi didėti HCG?Būtinai dvigubėti?

kiek teko dometis tai skaiciukai dvigubeja kas antra diena t.y kas 24-36 val., bet buna ir leciau.
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 27, 17:06)
maude iskart po punkcijos, kol nepasirode mmm. Dabar jau nebe ax.gif



O tu kelintą DPI kraujavai, ir ar gausiai? Ar kai pradėjai kraujuoti, irgi darei HCG?

Dabar tiesiog paniškai bijau susirgti mmm unsure.gif blink.gif

KAIP NORIU, KAD VISOS DINGTUMĖME IŠ ŠIO SKYRELIO...[I]
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2011 12 27, 17:00)
Sveikute atsiprasau, kad ilindau, bet norejau parasyti, man po IUI 13 dpi skaiciukai tebuvo 8.53, paskui jau 32, po to vis daugiau ir daugiau siai dienai nestumui 9 sav. norejau pasisakyti del NT, man labai ilgai antra juostele buvo blanki ir neryskejo, kai skaiciukai buvo 1159 tik tada antroji juostele susilygino su kontroline, taigi manau tikrai jusu skaiciukai graziai toliau dvigubes 4u.gif
Papildyta:

kiek teko dometis tai skaiciukai dvigubeja kas antra diena t.y kas 24-36 val., bet buna ir leciau.


Ačiū už viltį...Stengsiuos,kaip nors dar šią savaitę pasidaryt HCG,nors gydytoja sakė,kad nereikia, kad kartot tik 01.03 doh.gif

TERZE,negaliu apie tave negalvoti... 4u.gif Dievuliau, juk galėjo tau bent keli likti... bash.gif Kartais pykstu ant tokių gyvenimo vingių...

AFRODITE, MAŽULE, kaip tau šiandien sekėsi? Kokios pas tave žinios? friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 27 gruodžio 2011 - 17:56
QUOTE(Terze @ 2011 12 27, 18:21)
Aciu tau labai uz maldeles...
Niu ne, Afrodite snd LV....
Manau, kad nera labai mazas tavo skaiciukas, cia visokiu yra paaiskinimu, kad gal veliau implantavosi.... As neislaukciau antrad., o koki penktad butinai pakartociau...  4u.gif  Laikykis, manau viskas yra gerai, ir bus gerai. dabar jau as uz tave maldeles kalbesiu  wub.gif
Papildyta:

Na as jau susimokejau uz ta ISCI..... Tai nuplaukia....  verysad.gif

Terze butinai paskambink ir pasakyk del pinigeliu turi grazinti tu neprivalai juos dovanoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 27, 18:51)
Papildyta:
Ačiū už viltį...Stengsiuos,kaip nors dar šią savaitę pasidaryt HCG,nors gydytoja sakė,kad nereikia, kad kartot tik 01.03 doh.gif

man irgi gydytoja liepe pakartoti hcg uz savaites tada buvo antradienis, bet as neistveriau ir pasidariau ketvirtadieni ir skaiciukai buvo padvugubeje. Manau del sventos ramybes gali irgi pasidaryti uz poros dienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 27, 12:53)
Mergaites - Kaledu stebuklai ties siandien baigesi..... nei vienas embrionukas neisgyveno...einu uzsidaryti i kamputi....

labai uzjauciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif ..laikykis
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 27, 05:45)
b]BONAMA,[/b] o kaip tamstelės sveikata? Kaip savijauta? Kažkaip rečiau užsuki pas mūsų unsure.gif O mums reikia visų  group.gif

sveika 4u.gif as kiekviena diena su jumis ..vis paskaitau tik nelabai turiu ka raportuoti ax.gif .. jauciuosi sakyciau labai gerai, nei pykina, nei skauda ka nors, tik kartais pilvo apacia pabado kaip mazom adatytem ..laukiu sausio 3 dienos - vaziuosiu pas gyditoja ..sake jau sirdute girdesis wub.gif .. nu, gal ir kudikeliu kieki suzinosiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 26, 21:36)

O prie slopinančių imunitetą priskiriamas ir Prednesolonas? g.gif

del tu tai tikrai negaliu pasakyti g.gif as geriu Dexamethason 0.5mg
Atsakyti
Idomu kaip sekasi Meiles vaisiui... g.gif neiseina ji man is galvos unsure.gif as irgi labai bijojau, kad blogai nesusileisciau doziu, bet man gine dave pabandyt (turi pena pabandymams ax.gif ).

Del Terzes labai gaila... kaip taip gali buti? verysad.gif Tai kokia tikimybe pastot naturaliai? g.gif

Niu ka eisim leistis zibor, skaudus bjaurybe blink.gif . Mano visas pilvas subadytas unsure.gif
Atsakyti
Mielos mergaites, as siandien buvau pas savo gine ir esu didziuleje neviltyje. Jei kas nepamena, tai priminsiu, kad as kaip tik dabar ruosiuosi II IVF'ui. Gydytoja man paskyre trumpaja schema. Nuo antros ciklo dienos leidausi po 112,5 gonalio, siandien jau yra 7 c.d. ir man uzauge vos 3 folikulai 14 mm ir 2 folikulai 12 mm cray.gif nuo siandien dar plius pradesiu leistis kazkoki Cetrotide.. zodziu kaip supratau is gydytojos stimuliuosiuosi iki penktadienio ir tada jau Ovitrelis ir punkcija.. esu didziuleje neviltyje, nes manau, kad jau daugiau folikulu nebeuzaugs arba jie bus labai maziukai... o is tiek kiek turiu nieko gero nesitikiu... verysad.gif
tuo labiau, kad kai dariausi 1 IVF Latvijoje man uzaugino net 15-20 folikulu , is kuriu ispunktavo 13, o apsivaisino net 12... tad turejau net tris bandymus... o dabar panasu, kad saldyti tikrai nieko neliks, jei aplamai bent is svieziu pavyks ka isodinti... nusivyliau savo gine... ir aplamai neturiu vilties nestuke.gif
galvoju gal nutraukti viska ir nebaigti proceduros iki galo... patarkite, ka man daryti...
Atsakyti
QUOTE(Ingvita @ 2011 12 27, 22:04)
Mielos mergaites, as siandien buvau pas savo gine ir esu didziuleje neviltyje. Jei kas nepamena, tai priminsiu, kad as kaip tik dabar ruosiuosi II IVF'ui. Gydytoja man paskyre trumpaja schema. Nuo antros ciklo dienos leidausi po 112,5 gonalio, siandien jau yra 7 c.d. ir man uzauge vos 3 folikulai 14 mm ir 2 folikulai 12 mm  cray.gif nuo siandien dar plius pradesiu leistis kazkoki Cetrotide.. zodziu kaip supratau is gydytojos stimuliuosiuosi iki penktadienio ir tada jau Ovitrelis ir punkcija.. esu didziuleje neviltyje, nes manau, kad jau daugiau folikulu nebeuzaugs arba jie bus labai maziukai... o is tiek kiek turiu nieko gero nesitikiu...  verysad.gif
tuo labiau, kad kai dariausi 1 IVF Latvijoje man uzaugino net 15-20 folikulu , is kuriu ispunktavo 13, o apsivaisino net 12... tad turejau net tris bandymus... o dabar panasu, kad saldyti tikrai nieko neliks, jei aplamai bent is svieziu pavyks ka isodinti... nusivyliau savo gine... ir aplamai neturiu vilties  nestuke.gif
galvoju gal nutraukti viska ir nebaigti proceduros iki galo... patarkite, ka man daryti...

nenusimink taip 4u.gif man ispunktavo tik penkis.. o isodinima diena buvo like tik trys .. galvojau nieko gero nebus , bet... as nestuke.gif ... mano patarimas toks : arba galvok tik gerai, arba negalvok visai nieko mirksiukas.gif .. pavyzdziui as negalvojau nieko.. aisku truputi prabegdavo neramiu minciu, bet galvojau kaip bus taip.. kas nuo manes priklauso as padariau , o visa kita D rankose .. o su nervais nieko nepadesi tik pakenksi 4u.gif
Atsakyti