Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

Aciu mergaites.... 4u.gif Jus kaip vanduo....
Reiks susiimti i rankas ir judeti i prieki... Kazkas su manim negerai, kad embrionukai neauga... Bus matyt, ka gyd pasakys... Per pirma IVF liko 2, bet letai vystesi, jei butu palauke ilgiau viena para, gal irgi butu pabaiga tokia pati....

Idomu, kur Beila... turetume jau ziniu tureti....
Afrodites taip pat laukiam is LV gristancios.....
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 27, 17:08)
Aciu mergaites....  4u.gif  Jus kaip vanduo....
Reiks susiimti i rankas ir judeti i prieki... Kazkas su manim negerai, kad embrionukai neauga... Bus matyt, ka gyd pasakys... Per pirma IVF  liko 2, bet letai vystesi, jei butu palauke ilgiau viena para, gal irgi butu pabaiga tokia pati....

Idomu, kur Beila... turetume jau ziniu tureti....
Afrodites taip pat laukiam is LV gristancios.....

o tu su gydytoju dar nekalbejai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 27, 11:53)
Mergaites - Kaledu stebuklai ties siandien baigesi..... nei vienas embrionukas neisgyveno...einu uzsidaryti i kamputi....

4u.gif TERZE, UŽJAUČIU DĖL TAVO ŽVAIGŽDUČIŲ 4u.gif 4u.gif 4u.gif Taip nuoširdžiai meldžiausi,bet...
Ar praleidau kažką,ar AFRODITE dar neparašė,kaip jai sekėsi???
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 27, 14:13)
..man jau zinokit vaidenasi,pries kelias minutes,lyg kazkoks kraujas buvo pasirodes,bet toks neryskus ,dabar vel nieko..tikrai gali stogas pavaziuot per sitas 2vi savaites doh.gif
O gal čia implantacinis kraujukas? ax.gif Mažut, nesijaudink taip 4u.gif
Warwariuke,Citule,aciu mergaites uz palaikyma,jauciu man jo reikes verysad.gif

Mergytės, ačiū už palaikymą wub.gif
Nežinau, kaip pasakyti,bet mano skaičius nėra didelis, koks galėtų būti...HCG - 37 Gydytoja sakė, kad galėtų būti ir daugiau,bet ir su mažesniu HCG mergaitės sėkmingai išnešioja. Dbar turiu laukti ateinančio antradienio ir tada kartoti HCG, išprotėsiu. Aš norėjau važiuoti šį penktadienį, bet sakė, kad nereikia,kad turiu gulinėti ir nesijaudinti...
Kaip sakot, ar man yra vilties su tokiu HCG??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 12 27, 17:10)
o tu su gydytoju dar nekalbejai?  4u.gif

Kalbejau...pasake, kad jo praktikoje jau labai senai taip nebuvo... Sako, as tau neturiu atsakymu, kodel taip atsitiko.... As sako pats labai nustebes... Ir dar pabreze, kad pirmas mano IVF toks keistas (ne LV), tai aiskumo nera. Po menesiniu vaziuosiu pasikalbeti, gal bus daugiau ka sugalvojes.... Man paciai, kai pasake, kad reikia nutraukti crinona, nes neliko gyvu - sirdis pradejo plakti nerealiai, nesugebejau nieko daugiau paklausti.... O ka cia daugiau klausi, kai jis pats pasimetes....
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 27, 17:12)
Mergytės, ačiū už palaikymą wub.gif
Nežinau, kaip pasakyti,bet mano skaičius nėra didelis, koks galėtų būti...HCG - 37 Gydytoja sakė, kad galėtų būti ir daugiau,bet ir su mažesniu HCG mergaitės sėkmingai išnešioja. Dbar turiu laukti ateinančio antradienio ir tada kartoti HCG, išprotėsiu. Aš norėjau važiuoti šį penktadienį, bet sakė, kad nereikia,kad turiu gulinėti ir nesijaudinti...
Kaip sakot, ar man yra vilties su tokiu HCG??? unsure.gif

thumbup.gif priminsiu, kad yra buve ir su mazesniais HCG pavykusiu nestumu 4u.gif Bet as del sventos ramybes, pasikartociau dar koki ketvirtadieni, tada ir iki antradienio nesunkiai sulauktum 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2011 12 27, 17:15)
Kalbejau...pasake, kad jo praktikoje jau labai senai taip nebuvo... Sako, as tau neturiu atsakymu, kodel taip atsitiko.... As sako pats labai nustebes... Ir dar pabreze, kad pirmas mano IVF toks keistas (ne LV), tai aiskumo nera. Po menesiniu vaziuosiu pasikalbeti, gal bus daugiau ka sugalvojes.... Man paciai, kai pasake, kad reikia nutraukti crinona, nes neliko gyvu - sirdis pradejo plakti nerealiai, nesugebejau nieko daugiau paklausti.... O ka cia daugiau klausi,  kai jis pats pasimetes....

tu tik nenuleisk ranku 4u.gif tau tikrai dar pasiseks 4u.gif
o hormonai tavo viskas ok? 4u.gif
Atsakyti
Terze, o jei nelieka ka isodinti, tai vis tiek visi pinigeliai, kuriuos sumokejai uz proceduras, nuplaukia? unsure.gif

QUOTE(Beila @ 2011 12 27, 16:12)
HCG - 37. Dbar turiu laukti ateinančio antradienio ir tada kartoti HCG, išprotėsiu. Aš norėjau važiuoti šį penktadienį, bet sakė, kad nereikia,kad turiu gulinėti ir nesijaudinti...


kazkas kabinasi mirksiukas.gif siaip tai as asmeniskai neislaukciau savaites blush2.gif nusileidineciau po 2 dienu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 27 gruodžio 2011 - 16:20
QUOTE(Beila @ 2011 12 27, 17:12)
4u.gif TERZE, UŽJAUČIU DĖL TAVO ŽVAIGŽDUČIŲ 4u.gif  4u.gif  4u.gif Taip nuoširdžiai meldžiausi,bet...
Ar praleidau kažką,ar AFRODITE dar neparašė,kaip jai sekėsi???

Mergytės, ačiū už palaikymą wub.gif
Nežinau, kaip pasakyti,bet mano skaičius nėra didelis, koks galėtų būti...HCG - 37 Gydytoja sakė, kad galėtų būti ir daugiau,bet ir su mažesniu HCG mergaitės sėkmingai išnešioja. Dbar turiu laukti ateinančio antradienio ir tada kartoti HCG, išprotėsiu. Aš norėjau važiuoti šį penktadienį, bet sakė, kad nereikia,kad turiu gulinėti ir nesijaudinti...
Kaip sakot, ar man yra vilties su tokiu HCG??? unsure.gif

Aciu tau labai uz maldeles...
Niu ne, Afrodite snd LV....
Manau, kad nera labai mazas tavo skaiciukas, cia visokiu yra paaiskinimu, kad gal veliau implantavosi.... As neislaukciau antrad., o koki penktad butinai pakartociau... 4u.gif Laikykis, manau viskas yra gerai, ir bus gerai. dabar jau as uz tave maldeles kalbesiu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 27, 17:17)
Terze, o jei nelieka ka isodinti, tai vis tiek visi pinigeliai, kuriuos sumokejai uz proceduras, nuplaukia?  unsure.gif
kazkas kabinasi  mirksiukas.gif siaip tai as asmeniskai neislaukciau savaites blush2.gif nusileidineciau po 2 dienu  blush2.gif

Na as jau susimokejau uz ta ISCI..... Tai nuplaukia.... verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Beiliuke,viskas bus ciki-piki 4u.gif ..tik nusiramink ir daug wub.gif nesinervuok..
Kiekviena esat mano sirdyje ir mano maldose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 27, 17:21)
Na as jau susimokejau uz ta ISCI..... Tai nuplaukia....  verysad.gif

irgi pasikalbek su gydytoju, gal kazka grazins..., bent dali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 12 27, 17:17)
thumbup.gif priminsiu, kad yra buve ir su mazesniais HCG pavykusiu nestumu  4u.gif  Bet as del sventos ramybes, pasikartociau dar koki ketvirtadieni, tada ir iki antradienio nesunkiai sulauktum  4u.gif
Papildyta:

tu tik nenuleisk ranku 4u.gif tau tikrai dar pasiseks  4u.gif
o hormonai tavo viskas ok?  4u.gif

Atrodo, kad taip..buvo po cistos FSH uzkiles, bet akupunktura numuse kaip reikiant... Skydliaukes irgi normoj... Citas sako, gal man kokia zaraza... Tai per menesines pabandysiu i Graikija issiusti kraujuka... Tu Atijola visas 3 zarazas tyrei?
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2011 12 27, 17:23)
irgi pasikalbek su gydytoju, gal kazka grazins..., bent dali  4u.gif

As ne ant tiek drasi... manau neisdrisiu... Is esmes, tai ju kaltes nera, tik paskutines proceduros dalies nera.... Nors siaip man rodos jie gal patys nuolaidas suteiks, bus matyt....
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 27, 17:24)
Atrodo, kad taip..buvo po cistos FSH uzkiles, bet akupunktura numuse kaip reikiant... Skydliaukes irgi normoj... Citas sako, gal man kokia zaraza... Tai per menesines pabandysiu i Graikija issiusti kraujuka... Tu Atijola visas 3 zarazas tyrei?

jo, visas tris 4u.gif rado tik viena, bet rado!!!
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 27, 16:27)
As ne ant tiek drasi... manau neisdrisiu... Is esmes, tai ju kaltes nera, tik paskutines proceduros dalies nera.... Nors siaip man rodos jie gal patys nuolaidas suteiks, bus matyt....


butinai isdrisk mirksiukas.gif cia ne tos sumos, kurias gali lengva ranka svaistyti kairen desinen schmoll.gif
Atsakyti