Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Terze @ 2012 01 07, 11:49)
-As kazkaip sia savaite sunkiai... Man viskas po kurio tai laiko atsiliepia...
Bet kaip nors wink.gif
--Siandien uzsiklijavau kolbute lipduku, pradedu rinkti wink.gif o pirmad siunciu i GR... Uzrasiau visus 3 smile.gif Noreciau pastatyti, kad nors 1 butinai butu + .....

- 4u.gif Kaip nors 4u.gif Bandyk savo nuteikti teigiamai, nors žinau,kad kartais tai atrododo neįmanoma misija doh.gif Šiandien galbūt prastesnė nuotaika, ryt bus geresnė 4u.gif cool.gif
--Kaip suprasti?Apie kokią ten kolbutę kalbi ir GR(Giorgi???)? Kelintas tai čia IVF buvo? Antras?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Warwara, geros naujienos, taip ir toliau thumbup.gif
Terze, mazute, isliudek, paverk..., o mes tau atramos peti pakisim 4u.gif

Beila, cia terze apie kolbute i Graikija kalbejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 07, 07:08)
Cituk, Atoloja ir kitos damos, sorriukas smile.gif Nespejau vakar parasyti, labai reikej daug lakstyti smile.gif Zodziu reikalai kaip ir neblogai. Rado 4 folius (cia vienoj pusej tik), bet vakar buvo tik 4 ukolai pilni. Bet mums ir situ 4 pakanka. Atrodo visi maz daug vienodi. Per ilga schema praeita karta tik 2 priauginau. Per pirma IVF irgi tik 4 buvo. Tai gi kiekis mano atveju nepasikeite i blogaja puse pkeiciant schema ir as kol kas esu patenkinta surizikavusi!


Nu tikrai siek tiek privertei vakar panerimauti biggrin.gif bet manau kad pradzia labai gera thumbup.gif Manau kad bus dar vienas kitas pasislepes. O kitoj kiausidej nieko nemate, visai tinginiuke ji blush2.gif ?


QUOTE(Terze @ 2012 01 07, 12:49)
As kazkaip sia savaite sunkiai... Man viskas po kurio tai laiko atsiliepia...
Bet kaip nors wink.gif
Siandien uzsiklijavau kolbute lipduku, pradedu rinkti wink.gif o pirmad siunciu i GR... Uzrasiau visus 3 smile.gif Noreciau pastatyti, kad nors 1 butinai butu + .....


jei norisi liudeti, tai ir liudek, nieko cia tokio, o dar liudesys gali buti ir del artejanciu mmm ax.gif Saunuole del graikijos, ras, neras, bet juk jei ras igydysi, o jei neras galesit ramiai atmesti ta priezasti.
Atsakyti
Laba mergaitėms,

QUOTE(Krempudra @ 2012 01 06, 10:38)
na nezinau, nezinau, ar ta teorija del tryzniojimo yra tokia jau gera ir pasitvirtinanti  g.gif biggrin.gif


Na taip man kažkaip susirodė smile.gif
O be to gi reikia surasti, kas kaltas dėl nesekmės - radau - per didelė ramybė wink.gif


Afrodite, nu kokios dar kelionės su leliukais? Galėsi keliauti, kai vakai paaugs, kad nors ir į pasaulio kraštą.
O tuo tarpu mes pasimelsim apšalusioj Lietuvėlėj už tave...kad viskas būtų gerai smile.gif

O dėl apnikusių baimių nei čia gėda nei čia ką...Manau daug merginų supranta tave, tad neatsisakyk galimybės pasidalinti savo širdagraužu, jei tau tik to reikia.

Ingvita, kantrybės kantrybės ir tada tavo mažiukai tikrai duos žinoti apie save.

Warwara, džiaugiuos už tave ir tavo puikiuosius 4 folius. Kada sekantis vizitas?
Gal buvai ir rašius...kokiais vaistais ir kokiom dozėm augini turtą? Keitėt ir vaistus ar tik schemos ilgį?


QUOTE(Terze @ 2012 01 07, 11:49)
Siandien uzsiklijavau kolbute lipduku, pradedu rinkti wink.gif o pirmad siunciu i GR... Uzrasiau visus 3 smile.gif Noreciau pastatyti, kad nors 1 butinai butu + .....


Lauksim tavo atsakymų.



Atsakyti
Mergaites, priminkite dar man, kada buna paprastai impantacija po isodinimo? Primenu, punkcija buvo pirmadieni, o isodinimas ketvirtadieni.
Atsakyti
QUOTE(Ingvita @ 2012 01 07, 21:26)
Mergaites, priminkite dar man, kada buna paprastai impantacija po isodinimo? Primenu, punkcija buvo pirmadieni, o isodinimas ketvirtadieni.


jei tau isodino 3 dienu embrioniukus, tai implantcija vyksta 3-7 diena po isodinimo.bet aisku yra isimciu, kai gali ir iseiti is situ remu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, damos! 4u.gif
Nus, vaistukus visus parveziau vakar. Visai fainiai nuvaziavom, pakaitomis dar pamiegojom su vyru, tai gi galima pasakyti net pailsejom smile.gif Kelyje mes visada klausomes audio knyga, tai visai linksma. Dar truputuka apsipirkom, is visu pusiu prasminga kelione. Bet i LV taip vazinetis tikrai negaletumem, lepuneliai mes...

Aciu damos uz rupesti ir palinkejimus wub.gif Ziuresim toliau kaip viskas augs. Tikiuosiu kad i blogesne puse tikrai situacija nepasikeis.

Citas
QUOTE
Nu tikrai siek tiek privertei vakar panerimauti bet manau kad pradzia labai gera Manau kad bus dar vienas kitas pasislepes. O kitoj kiausidej nieko nemate, visai tinginiuke ji ?

Nu jau tikrai nereikia nerimauti smile.gif Jei bus blodu ziniu, pies dingdama tikrai parasysiu smile.gif Jo, visi tupi vienoj pusej, kita taip ir miega...

PerKūnas
QUOTE
Gal buvai ir rašius...kokiais vaistais ir kokiom dozėm augini turtą? Keitėt ir vaistus ar tik schemos ilgį?

Vaistus nepaketie nuo praeitos schemos, kiekis liko tas pats sumoje 300. Bet santyki gonalio is menopuro pakeite. Dar, kaip suprantu, veliau prisijungs cetrotide (sitas kad foliai vienodai augtu).
Mano rezervas ne superinis, tai gi 10 priaugti tikrai jau nepriaugs. Bet gyd. sake, kad jau ramu, kai buna 4. Ramumo minimuma ispyldziau smile.gif
Atsakyti
WARVARA, puiki pradžia pusė darbo mirksiukas.gif Nesijaudink, viskas šįkart bus gerai 4u.gif Sakė gydytoja,kad jau turi būt ramu,tai ir būk rami thumbup.gif Pernelyg ilgai jau čia užsibuvai su AFRODITE, CITU, EGK 4u.gif Privalote iš čia dingt ax.gif O tada mes bandysim jūsų keliu nestuke.gif wub.gif
Pamatysi,kad gerų folių išpunktuos daugiau (lažinuos,kad kokius 5-6 cool.gif ).
TERZYT, kur tu prapuolus? Kada tyrimų atsakymai bus? (Tai kelintas tavo nesėkmingas IVF buvo,kad siuntei Gorgiui tyrimus?)
AFRODITE, apie bloga net nedrįsk galvoti. Žinoma, kad tavo žvaigždutė liks pas tave ilgiems 9 mėn. wub.gif

Kiekvieną dieną prisimenu jus visas ir nuolat apie jus galvoju. group.gif Jaučiuosi net priklausoma nuo jūsų doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 08 sausio 2012 - 12:59
QUOTE(Beila @ 2012 01 08, 13:58)
TERZYT, kur tu prapuolus? Kada tyrimų atsakymai bus? (Tai kelintas tavo nesėkmingas IVF buvo,kad siuntei Gorgiui tyrimus?)


Jau matau Atijola isaiskino del kolbutes 4u.gif
Oij, kada atsakymai - nezinau. (Cia i Graikija). Issiunciu rytoj, per Centrini pasta, kad greiciau nueitu. Galeciau siandien, bet tegul pabuna saldytuve, nei paste silumoj... Paste sake per savaite nueis... Pririnkau beveik puse jau smile.gif tai vandenuko manau nei nereikia... Dar galiu kam nors pririnkti wink.gif Idomu, kiek kainuos pavedimas, praeita savaite pirkau kai ka is Lenkijos, mokejau 80lt - daugokai..
Cia mano 2 nesekmingas, jeigu taip galima skaiciuoti... nes per antra net nespejau pavaidinti nestuke.gif .
Ai, man dar seimynines bedos prisidejo metu pabaigoj, tai kazkaip negalejau nei dziaugtis is vis kad gyvenu... Save guodziu, kad visa laika negali buti blogai -tai belieka laukti ir tiketi kad bent kazkas gero turi ivykti...

Ar jau Afrodite su snaigutem?? wub.gif

Warwara - niu va ir kelione apturejai wink.gif Smagu su seimyna pasivazineti...

Mergaites, kaip EGK ???? Ji kreipesi i gydytojus? Ar as ka praleidau? Mano drauge kazkada nei is sio nei is to pradejo kraujuoti - tai ilgai gydesi, gimda vis valydavo-lyg kontraceptinem sustabde... Tikiuosi jau EGK pasveiko... o gal cia memes??

Citas - jau beveik sausio vidurys... tu jau greit testuosis del antibu dietos??

Kaip tu pati Beila laikaisi? Smagu, kad turi snaiguciu, turi apie ka pasvajoti wink.gif Isivaziavai i darbus?

Kaip Krempudra ? Ar jau buvo jos isleistuves?? gathering.gif friends.gif Sau glosto pilveli ir megaujasi pilnatve - as teisi? wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaites, jau pradedu triznioti, bet jauciu tokius pacius simtomus kaip pries kiekvienas normalias mm.. Labai maudena pilva.. verysad.gif ar tai reiskia, kad jau nieko galiu nesitiketi? unsure.gif
Atsakyti
Terze, vandeniuko vis tiek siek tiek reikia, kad nesukresetu.
Ingvita, manau, kad per implantacija pilvuka irgi gali maudenti, apie mm dar galvoti tikrai per anksti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 08, 11:10)
Aciu damos uz rupesti ir palinkejimus  wub.gif  Ziuresim toliau kaip viskas augs. Tikiuosiu kad i blogesne puse tikrai situacija nepasikeis.

Citas

Nu jau tikrai nereikia nerimauti smile.gif Jei bus blodu ziniu, pies dingdama tikrai parasysiu smile.gif Jo, visi tupi vienoj pusej, kita taip ir miega...
Mano rezervas ne superinis, tai gi 10 priaugti tikrai jau nepriaugs. Bet gyd. sake, kad jau ramu, kai buna 4. Ramumo minimuma ispyldziau smile.gif


Nu gerai, nuraminai ax.gif O zinai del rezervo, tai mano irgi truputi mazesnis uz minimalia riba, bet va su ilgom schemom visada priaugdavo apie 10-14 foliu. Tai kadangi cia is abieju kiausidziu, tai manau kad 5-6 is vienos tikrai realus variantas, o kadangi ir 4 foliai pasak gydytojos jau gerai, tai dabar laikykim kumscius uz kokybe, nes kaip man sesele sake is tikro tai uztenka to vieno vienintelio wub.gif

Terze - reikia keliu lasu vandenuku, nes sukreses 4u.gif

Ingvita - tau ketvirtadieni pries 10 dienu isodino???

labai sudominai st ta audio knyga bigsmile.gif nu tamsi pasijautau kaip tundra bet niekada negirdejau apie tai ir nemaciau pirkti net blink.gif O cia daug knygu tokiu audio yra isleista? ta prasme idomiu, nauju knygu?


QUOTE(Terze @ 2012 01 08, 15:56)
Oij, kada atsakymai - nezinau. (Cia i Graikija). Issiunciu rytoj, per Centrini pasta, kad greiciau nueitu. Galeciau siandien, bet tegul pabuna saldytuve, nei paste silumoj... Paste sake per savaite nueis... Pririnkau beveik puse jau smile.gif tai vandenuko manau nei nereikia... Dar galiu kam nors pririnkti wink.gif Idomu, kiek kainuos pavedimas, praeita savaite pirkau kai ka is Lenkijos, mokejau 80lt - daugokai..
Cia mano 2 nesekmingas, jeigu taip galima skaiciuoti... nes per antra net nespejau pavaidinti  nestuke.gif .
Ai, man dar seimynines bedos prisidejo metu pabaigoj, tai kazkaip negalejau nei dziaugtis is vis kad gyvenu... Save guodziu, kad visa laika negali buti blogai -tai belieka laukti ir tiketi kad bent kazkas gero turi ivykti...

Mergaites, kaip EGK ???? Ji kreipesi i gydytojus? Ar as ka praleidau? Mano drauge kazkada nei is sio nei is to pradejo kraujuoti - tai ilgai gydesi, gimda vis valydavo-lyg kontraceptinem sustabde... Tikiuosi jau EGK pasveiko... o gal cia memes??

Citas - jau beveik sausio vidurys... tu jau greit testuosis del antibu dietos??


Nu iki mmm teoriskai 10 dienu liko, bet kad man tikrai nesivaidena ir lyg truputi skaudena ir tepa ir papus su strenom skauda, nu lygiai kaip pries mmm. Nezinau unsure.gif as aisku nieko pries kad anksciau susirgciau, bet kad siandien tik 20cd g.gif nu gal dar pratemsiu nors 4-5 dienas ir tada jau dzin, greiciau issitirsiu smile.gif

Labai uzjauciu del seimos nelaimes verysad.gif Net ir po juodziausios nakties visada pakyla saule, linkiu kad tavo sauletekis butu 2012-ieji visom prasmem 4u.gif

Egk - kaip tu? ar sustojo kraujavimas, tikiuosi kreipeisi i gydytoja, negalima tokiu dalyku praleisti pro akis ir tiketis kad viskas savaime praeis unsure.gif

Beilute - ar jau isivaziavai i darbo rezima smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 08 sausio 2012 - 16:03