Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(indie @ 2012 01 06, 19:43)
Jau nebeplanuojam, jau darom  smile.gif , tik nebe VK, o BAK'e.

O as irgi mastau apie BAK'A. O pas ka darotes? Nors kainos Bake didesnes nei VK,beje VK net neparasyta kad auginimas embrionu (trecia diena)kad kainuoja,o Bak-500lt blink.gif o as maniau kad augina embrionus nemokamai g.gif Na,balstocistos zinau kad visur mokama,bet VK neparasyta kad auginimas mokamas-visai VK kainininkas kvailai surasytas,nes nelabai suprasti eina.
Laikom kumstukus uz tave 4u.gif Kokioj jau stadijoje esi,stimuliuojasi? Jei nepaslaptis,tai kokios pas jus bedeles?kaip suprantu cia tau ne pirmas IVF?
Aciu mergytes uz palaikyma mano snaiguciu wub.gif Ir kad kenciat mane tokia neramia dusia blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(indie @ 2012 01 06, 19:43)
Jau nebeplanuojam, jau darom  smile.gif , tik nebe VK, o BAK'e.

linkiu puikaus nestukisko rezultato 4u.gif nu va, nebut Warwarai sausio menesio vienintele karaliene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 06, 19:50)
O as irgi mastau apie BAK'A. O pas ka darotes? Nors kainos Bake didesnes nei VK,beje VK net neparasyta kad auginimas embrionu (trecia diena)kad kainuoja,o Bak-500lt blink.gif o as maniau kad augina embrionus nemokamai g.gif Na,balstocistos zinau kad visur mokama,bet VK neparasyta kad auginimas mokamas-visai VK kainininkas kvailai surasytas,nes nelabai suprasti eina.
Laikom kumstukus uz tave 4u.gif Kokioj jau stadijoje esi,stimuliuojasi? Jei nepaslaptis,tai kokios pas jus bedeles?kaip suprantu cia tau ne pirmas IVF?
Aciu mergytes uz palaikyma mano snaiguciu wub.gif Ir kad kenciat mane tokia neramia dusia blush2.gif
user posted image


Aš mąsčiau apie Latviją, Embrions, bet kažkaip tos kelionės, o dar žiemą, atbaidė.
BAK'e tikrai viskas brangiau, bet kad daugiau nelabai yra iš ko rinktis.
Darom pas O.K., nes šiame forume apie ją buvo tik geri atsiliepimai. smile.gif
Mūsų bėdos-neaiškios kilmės nevaisingumas. Deja, atrodo, kad su tokia diagnoze pasiseka sunkiausiai.
O tavo snaigutės gal bus stiprios ir nebereikės daugiau mąstyti, kokią kliniką rinktis (na, nebent nėštumo priežiūrai) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 06, 14:39)
Man pratese gydytoja ligonlapi,pasakiau darbe-tai.....pavaduotoja mane isbrauke is saraso i kelione Italijon nors ji butu tik Sausio 28d. verysad.gif Taip,kad neiseis uz jus ir uz save pasimelsti sventoj vietoj-nors taip tikejausi.

Ne, niekaip nesuprantu tokių žmonių gun_bandana.gif Kelionė jau suplanuota, o ji matai visagalė paima ir išbraukia žmogų iš sąrašų vien dėlto, kad tas žmogus dabar biuletenyje. Nu nėra žodžių gun_bandana.gif Apskritai nesuprantu, kai žmonės tokiais būdais savo valdžią rodo doh.gif Kad ją kur tokią vadovę doh.gif
Dabar visos laikom kumštukus už tavo snaigiukus ir galbūt greitu laiku atsisveikinsi su tokia vadove nėštumo atostogoms. Va tada tegul pirštus graužiasi, kad tokia darbuotoja palieka įmonę ilgom atostogom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 06, 20:05)
linkiu puikaus nestukisko rezultato  4u.gif nu va, nebut Warwarai sausio menesio vienintele karaliene smile.gif


O kaip čia jūs tuos mėnesius skaičiuojat-nuo blokuojančių ar nuo stimuliuojančių? Nes blokuojantys buvo gruodį, o stimuliuojantys prasidėjo sausį.
Atsakyti
Mūsų bėdos-neaiškios kilmės nevaisingumas. Deja, atrodo, kad su tokia diagnoze pasiseka sunkiausiai.
[/quote]
Iš kur tokios žinios, kad su tokia diagnoze pastoti sunkiausia g.gif Nemanau 4u.gif Gal kai nėra aiškios ligos, kaip tik užtenka trupučio gydytojų padėjimo, ir žiūrėk -pavyks 4u.gif Juk priežasčių nepavykimui, kaip ir nėra ax.gif
Linkiu greit pamatyti II ir pakeisti savo nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indie @ 2012 01 06, 20:17)
O kaip čia jūs tuos mėnesius skaičiuojat-nuo blokuojančių ar nuo stimuliuojančių? Nes blokuojantys buvo gruodį, o stimuliuojantys prasidėjo sausį.

Mano ziniomis - nuo stimuliuojanciu, bet jei klystu, senbuves - pataisykit 4u.gif

Kerzaka, smagu tave cia matyti svecio teisemis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indie @ 2012 01 06, 18:43)
Jau nebeplanuojam, jau darom  smile.gif , tik nebe VK, o BAK'e.


Kokiam etape esate? Pas ka?
gal patogiau i AZ? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sawana @ 2012 01 06, 14:37)
stimuliacija smile.gif


As irgi panasiu laiku tureciau pradeti badytis smile.gif
Rytoj laukiu mmm ir startas. Draugausim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimė @ 2012 01 06, 20:42)
Kokiam etape esate? Pas ka?
gal patogiau i AZ?  smile.gif
Papildyta:
As irgi panasiu laiku tureciau pradeti badytis  smile.gif
Rytoj laukiu mmm ir startas. Draugausim  4u.gif

draugausim 4u.gif tik man nuo 21 ciklo dienos
Atsakyti
QUOTE(sawana @ 2012 01 06, 19:45)
draugausim 4u.gif tik man nuo 21 ciklo dienos


Aaa... tai bus ilga schema? Kodel? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 06, 20:29)
Mano ziniomis - nuo stimuliuojanciu, bet jei klystu, senbuves - pataisykit  4u.gif

Kerzaka, smagu tave cia matyti svecio teisemis  mirksiukas.gif

as naujoke, bet ir man atrodo, kad nuo stimuliojanciu pradedam ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Deimė @ 2012 01 06, 20:50)
Aaa... tai bus ilga schema? Kodel?  rolleyes.gif

tai cia skaitosi ilga g.gif net nezinojau, su manim viskas tvarkoje, tik mb prastas turtas. ir darysim is snaiguciu ax.gif kaip jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2012 01 06, 19:21)
Mūsų bėdos-neaiškios kilmės nevaisingumas. Deja, atrodo, kad su tokia diagnoze pasiseka sunkiausiai.



Mano atveju irgi atrodo, kad neaiskios kilmes nevaisingumas kelia daugiau problemu unsure.gif
Ir labai nervina doh.gif
Koki kelia esate nueje sitame kelyje?
Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 06, 14:39)
Sveikutes  4u.gif 
O as vakar jau susileidau ovitreli.Siandien ramybe,nuo ryt vakaro deduosi jau crinone.


Miela Afrodite, Jusu svajoniu issipildymas man labai svarbus 4u.gif
As irgi turiu vaika (jam jau 17 mirksiukas.gif) , bet puikiai suprantu kaip mes trokstame kad stebuklai vyktu blush2.gif
As laukiu starto su 1 IVF ir ziuresime ax.gif

Atsakyti