Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Warwara @ 2012 01 06, 14:49)
sawana
Tai jau 10 diena stimuliacija pradedi ar blokuojancius?
Saunu, kad startas greit!  thumbup.gif


O kur tavo raportas panelyte?? tongue.gif
Atsakyti
Cituk, turek kantrybes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vakare bus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 06 sausio 2012 - 14:07
QUOTE(Warwara @ 2012 01 06, 14:49)
sawana
Tai jau 10 diena stimuliacija pradedi ar blokuojancius?
Saunu, kad startas greit!  thumbup.gif

stimuliacija smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Naujokelemes linkiu neuzsibuti cia,taip kaip mes senbuves ir greit lyg reaktyviu lektuu skristi pas nestuke.gif
As labai laikau kumstukus uz Warwara ir palaikau mergaites,kad uz kupros ismesim mes ja pas nestukes-labai labai linkiu kad cia tau butu jau suskaiciuotos dieneles ir savo ir maziuko dieneles jau skaiciuotum pas nestukes mirksiukas.gif
Ingvita super super dabar suspaude kumstukus,susipyne kasytes laukiam tik teigiamo ir sekmingo tavo nestuke.gif MUMS REIKIA PAGALIAU nestuke.gif wub.gif
Meiles vaisius ,Ova is sitos mergaites jau greit manau sulauksime daug daug stipriu virusiuku wub.gif
Zodziu,Nauji Metai ir lai pagaliau prasideda gera ju pradzia su gerais skaiciais ir daug daug pavykusiu IVF,IUI ir kitokiais budais kad sulauktumem musu meiles stebukliuku wub.gif
O as vakar jau susileidau ovitreli.Siandien ramybe,nuo ryt vakaro deduosi jau crinone. Meldziuosi kad tik atsiltu mano snaigutes kokybiskos ir pagaliau rastu vieta pas mane,pajustu kad su kiekvienu sirdies duziu,kiekveinu ikvepimu jos tooookios laukiamos iki nuprotejimo blush2.gif
Man pratese gydytoja ligonlapi,pasakiau darbe-tai.....pavaduotoja mane isbrauke is saraso i kelione Italijon nors ji butu tik Sausio 28d. verysad.gif Taip,kad neiseis uz jus ir uz save pasimelsti sventoj vietoj-nors taip tikejausi.
Atsakyti
Afrodite69
Nu ir ner cia ko sausio 28 i Italija varyti, dar autobusu tikriausiai! 28 diena tau bus pats dzhazas cia: augantis HCG skaiciukai!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 06 sausio 2012 - 14:50
QUOTE(Warwara @ 2012 01 06, 15:07)
Cituk, turek kantrybes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Vakare bus  blush2.gif


reikia kazkam paskiedalioti, kai tu tokia rami lotuliukas.gif


QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 06, 15:39)
O as vakar jau susileidau ovitreli.Siandien ramybe,nuo ryt vakaro deduosi jau crinone. Meldziuosi kad tik atsiltu mano snaigutes kokybiskos ir pagaliau rastu vieta pas mane,pajustu kad su kiekvienu sirdies duziu,kiekveinu ikvepimu jos tooookios laukiamos iki nuprotejimo blush2.gif Man pratese gydytoja ligonlapi,pasakiau darbe-tai.....pavaduotoja mane isbrauke is saraso i kelione Italijon nors ji butu tik Sausio 28d. verysad.gif Taip,kad neiseis uz jus ir uz save pasimelsti sventoj vietoj-nors taip tikejausi.


wub.gif wub.gif

Nu pagaliau, dabar jau laukiam tavo stebuklingu snaiguciu 4u.gif
Atsakyti
Smagu AFRODITE, kad artėja tavo didžioji diena thumbup.gif Ne tik sėdėsim kumštukus ir kojeles suspaudusios, bet nepagailėsim ir maldelių, kad tik tu būtum nestuke.gif Užtenka,tikrai jau prisikentėjai tu ir esi to stebuklo nestuke.gif

Apskritai visoms linkiu nestuke.gif stebuklo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 06, 15:49)
Afrodite69
Nu ir ner cia ko sausio 28 i Italija varyti, dar autobusu tikriausiai! 28 diena tau bus pats dzhazas cia: augantis HCG skaiciukai!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Lektuvu buciau skridusi tongue.gif o man juo skristi laaaabai patinka thumbup.gif
Zinot,kaip faina kad jus palaikot ir tikit,nes pas mane kazkokios bbaimes prasidejo ir toks bejegiskumas doh.gif nu akau geda zmogui pasakyti blush2.gif todel vis maziau lysiu i SM nenoriu gruzinti jusu blush2.gif
Atsakyti
Afrodite69
Ne nu normali mergina, a? doh.gif T. y. tu, taip lauki, taip lauki. O suplanavai kelione kai tik tik pastosi??? Matai, kokia tavo pavaduotoja rupestinga thumbup.gif

Sekmes tavo vaikuciams atsilti. Saugok save! wub.gif

Ir nesugalvok tu viski dingti, man mums su sawana baisu be taves drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 06, 15:39)
Sveikutes  4u.gif 
Naujokelemes linkiu neuzsibuti cia,taip kaip mes senbuves ir greit lyg reaktyviu lektuu skristi pas  nestuke.gif 
As labai laikau kumstukus uz Warwara ir palaikau mergaites,kad uz kupros ismesim mes ja pas nestukes-labai labai linkiu kad cia tau butu jau suskaiciuotos dieneles ir savo ir maziuko dieneles jau skaiciuotum pas nestukes mirksiukas.gif
Ingvita super super dabar suspaude kumstukus,susipyne kasytes laukiam tik teigiamo ir sekmingo tavo nestuke.gif MUMS REIKIA PAGALIAU nestuke.gif  wub.gif
Meiles vaisius ,Ova is sitos mergaites jau greit manau sulauksime daug daug stipriu virusiuku wub.gif
Zodziu,Nauji Metai ir lai pagaliau prasideda gera ju pradzia su gerais skaiciais ir daug daug pavykusiu IVF,IUI ir kitokiais budais kad sulauktumem musu meiles stebukliuku wub.gif
O as vakar jau susileidau ovitreli.Siandien ramybe,nuo ryt vakaro deduosi jau crinone. Meldziuosi kad tik atsiltu mano snaigutes kokybiskos ir pagaliau rastu vieta pas mane,pajustu kad su kiekvienu sirdies duziu,kiekveinu ikvepimu jos tooookios laukiamos iki nuprotejimo blush2.gif
Man pratese gydytoja ligonlapi,pasakiau darbe-tai.....pavaduotoja mane isbrauke is saraso i kelione Italijon nors ji butu tik Sausio 28d. verysad.gif Taip,kad neiseis uz jus ir uz save pasimelsti sventoj vietoj-nors taip tikejausi.

wub.gif mano kumstukai susukti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimė @ 2012 01 05, 22:33)
Labas  4u.gif ,
as irgi tik skaiciau iki dabar, tiesa tik puse metu, o stai kelios dienos kaip pradejau bendrauti  smile.gif
Manau kad VK, kaip ir visos kitos klinikos veda savo statistikas. O kad neuzsirase jusu atliktu darbu, tai nelabai grazu.
Ka planuojate dabar toliau daryti? (As tik planuoju IVF...)


Jau nebeplanuojam, jau darom smile.gif , tik nebe VK, o BAK'e.
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 06, 15:39)
Sveikutes  4u.gif 

O as vakar jau susileidau ovitreli.Siandien ramybe,nuo ryt vakaro deduosi jau crinone. Meldziuosi kad tik atsiltu mano snaigutes kokybiskos ir pagaliau rastu vieta pas mane,pajustu kad su kiekvienu sirdies duziu,kiekveinu ikvepimu jos tooookios laukiamos iki nuprotejimo blush2.gif
Man pratese gydytoja ligonlapi,pasakiau darbe-tai.....pavaduotoja mane isbrauke is saraso i kelione Italijon nors ji butu tik Sausio 28d. verysad.gif Taip,kad neiseis uz jus ir uz save pasimelsti sventoj vietoj-nors taip tikejausi.

LABAS VAKARAS MERGAITĖS, VIS UŽSUKU PAS JUS PASKAITINĖTI, VISOM KAM NEPASISEKĖ 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O TAU AFRODITE TURI PASISEKTI nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif TO TAU LINKIU IŠ VISOS ŠIRDIES smile.gif
Atsakyti