Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

INGVITA,net neabejoju, kad sausio 20 tu praneši apie savo nestuke.gif Sėkmės tau ir tavo mažyliams wub.gif
WARVARA,dėkoju už spyrį į užpakalį 4u.gif . Pastaruoju metu pasidariau emociškai nestabili:tai džiaugiuosi, tai verkiu, tai viskuo abejoju,tai nieko nenoriu...Dabar turiu mokytis iš naujo mokytis galvoti, kad man gali pasisekti...
QUOTE(sawana @ 2012 01 05, 23:32)
mes planuojam vasari, jei viskas bus gerai  wub.gif

O tai gal draugausim... wub.gif
MEILĖS VAISIUS,,juk tikrai jau turiu HCG, koddėl ji mums nesako? Kada jai įsodinimas buvo? Kažkokia ji pas mus paslaptinga... didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 06 sausio 2012 - 10:29
Beila, ner uz ka tongue.gif Tu dabar save nestumk ir nevaryk. Palauk truputuka, duok organizmui grizti i pradine padeti. Tada ir galvoje bus svesiau! 4u.gif

O Meisles vaisius pagal mane neseniai tik isodinima turejo smile.gif Tai gi palauksim apie 10 deneliu geru rezultatu, mums gi nesuku. Palaikisim kumsciukus!
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 06, 09:49)
Citas

Ir kuria is mano asmenybiu tu pageidauji pamatyti si karta?  lotuliukas.gif


pagal Perkuno teorija - pageidauciau labai labai didelio tryzniojimo thumbup.gif

WARWARIUKO FOLIKULAI - PRASOM AUGTI KAIP ANT MIELIU - Laukiam raporto mieloji 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 06 sausio 2012 - 10:35
sveikos

na nezinau, nezinau, ar ta teorija del tryzniojimo yra tokia jau gera ir pasitvirtinanti g.gif biggrin.gif

Warwara, sekmes tau! tikekim, kad si karta viskas pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 06, 11:21)
Atiloja
Nu nieko tokio, Gruodi mums Meiles vaisius pagrazins!
O Deimei bus pirmas IVF smile.gif Busiu tavo antra ranka, kol atprasiu visus sekti  lotuliukas.gif  blush2.gif

jeeeee, aciu Warwariuk uz pagalba 4u.gif
Gruodi dar ir Ingvita pagrazins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 06, 11:59)
jeeeee, aciu Warwariuk uz pagalba  4u.gif
Gruodi dar ir Ingvita pagrazins  mirksiukas.gif


Man tik smalsu, kaip Jus skaiciuojat. Kodel as patenku i gruodi, o ne i sausi? Ar del to, kad stimuliacija gruodi prasidejo? As cia nelabai suporantu blush2.gif
Atsakyti
Atiloja,nzn ar vakar gavai zinute,pas mane internetas truputi puliavo-as naudojau gestone ir kai to negavau,prontogest 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingvita @ 2012 01 06, 12:06)
Man tik smalsu, kaip Jus skaiciuojat. Kodel as patenku i gruodi, o ne i sausi? Ar del to, kad stimuliacija gruodi prasidejo? As cia nelabai suporantu  blush2.gif

jo, skaiciuojam i gruodi, nes stimuliacija pradejai gruodi 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 06, 12:07)
Atiloja,nzn ar vakar gavai zinute,pas mane internetas truputi puliavo-as naudojau gestone ir kai to negavau,prontogest  4u.gif

Aciu uz informacija, negavau vakar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 01 06, 12:07)
Atiloja,nzn ar vakar gavai zinute,pas mane internetas truputi puliavo-as naudojau gestone ir kai to negavau,prontogest  4u.gif


Keberiokst - as manau kad 31 nestuke.gif savaite jau tikrai nebe - a little bit pregnant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 06, 12:35)
Keberiokst - as manau kad 31  nestuke.gif savaite jau tikrai nebe - a little bit pregnant  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=Beila,2012 01 06, 11:27]
INGVITA,net neabejoju, kad sausio 20 tu praneši apie savo nestuke.gif Sėkmės tau ir tavo mažyliams wub.gif
WARVARA,dėkoju už spyrį į užpakalį 4u.gif . Pastaruoju metu pasidariau emociškai nestabili:tai džiaugiuosi, tai verkiu, tai viskuo abejoju,tai nieko nenoriu...Dabar turiu mokytis iš naujo mokytis galvoti, kad man gali pasisekti...

O tai gal draugausim... wub.gif
jei viska sklandziai praeisim tai vasario gale bus rezultatai nestuke.gif arba ne.cia kazkuri rase kada pradedi stimuliacija. tai as priklausysiu sausiui, nes 10d. pradedu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sawana: 06 sausio 2012 - 12:28
sawana
Tai jau 10 diena stimuliacija pradedi ar blokuojancius?
Saunu, kad startas greit! thumbup.gif
Atsakyti