Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(egk @ 2012 01 05, 21:12)
Mergaitės help.gif  help.gif  help.gif
Nu be x-failų tai man neišeina išgyventi net kelių mėnesių, kad ir kaip stengčiausi swoon.gif
Man šiandien 14 c.d. Visą gyvenimą ciklas reguliarus buvo 28 dienos. Dabar pradėjus visas šitas stimuliacijas kartais sutrumpėdavo iki 24 d. Bet ar gali mmm būti 14 c.d? Na turint galvoje, kad tipo viskas gerai, nieko blogo. Ir tas kraujavimas gana keistas - be jokių krešuliukų, toks tamsus ir lyg būtų vandenuku atskiestas, bet labai daug doh.gif Ką man daryti? Ar kreiptis į gyd?


Na man dar seniai seniai pries dar kai negalvojau apie stimuliacijas buvo toks atvejas, pradejau kraujuoti pusej ciklo ir stipriai, kai tai nesiliove apie 5 dienas lekiau pas ginekologe ir kraujavima stabde vaistais, nors priezasties del ko taip atsitiko irgi niekas man normalios nepasake. kazkaip man nepatiktu tokie be rysio kraujavimai, as vietoj taves pasikonsultuociau.
Atsakyti
Sveikos,
beveik 2 metus buvau aktyvi skaitytoja, bet nerašytoja.
Užsiregistravau, nes noriu papasakoti istoriją iš Vilniaus VK gyvenimo.
Skambutis iš VK:
-darėte pas mus IVF-kokie rezultatai? (IVF darytas daugiau negu prieš 7 mėn., rezultatas gydytojai buvo praneštas)
-neigiami
-gaila, bet juk dar turite šaldytų, gal su jais pasiseks (šaldyti sudėti rugpjūčio mėn. g.gif )
Toks įspūdis, kad prisiminė, jog reikia suvesti statistiką.
Atrodo, kad niekam nerūpi, pasisekė ar ne, sumokėjai pinigus ir viso gero.
Ar visur taip?
Ar gal jūs pačios visada paskambinat į kliniką ir informuojat?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 05, 22:07)
O tai uztruko mmm? kada planavai kad jos ateit turi?
Sveikute, mes cia tradiciskai linkim ilgai nezusibuti ir nesdintis is cia po to pirmo ir sekmingo IVF  4u.gif

pirmadieni baigiau gert duphaston tai po dienos kitos ateidavo mm.. o dabar nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(malvina @ 2012 01 03, 17:36)
sveikos, mergaites 4u.gif
turiu klausimuka 4u.gif 
ar yra koks nors rysys tarp krutu fibroadenomu ir IVF? t.y. ar turint adenomu daro IVF, ar IVF naudojami vaistai gali skatinti adenomu didejima ir pan. ?g.gif


Mano mamologė liepė pastoviai tikrintis. Jeigu bus hormoniniai pokyčiai (o IVF'o metu bus), tai kas 3 mėn. Aš buvau po 6 mėn. po IVF, tai fibroadenoma nepadidėjo.
Atsakyti
QUOTE(indie @ 2012 01 05, 21:08)
Sveikos,
beveik 2 metus buvau aktyvi skaitytoja, bet nerašytoja.
Užsiregistravau, nes noriu papasakoti istoriją iš Vilniaus VK gyvenimo.
Skambutis iš VK:
-darėte pas mus IVF-kokie rezultatai? (IVF darytas daugiau negu prieš 7 mėn., rezultatas gydytojai buvo praneštas)
-neigiami
-gaila, bet juk dar turite šaldytų, gal su jais pasiseks (šaldyti sudėti rugpjūčio mėn.    g.gif )
Toks įspūdis, kad prisiminė, jog reikia suvesti statistiką.
Atrodo, kad niekam nerūpi, pasisekė ar ne, sumokėjai pinigus ir viso gero.
Ar visur taip?
Ar gal jūs pačios visada paskambinat į kliniką ir informuojat?


Labas 4u.gif ,
as irgi tik skaiciau iki dabar, tiesa tik puse metu, o stai kelios dienos kaip pradejau bendrauti smile.gif
Manau kad VK, kaip ir visos kitos klinikos veda savo statistikas. O kad neuzsirase jusu atliktu darbu, tai nelabai grazu.
Ka planuojate dabar toliau daryti? (As tik planuoju IVF...)
Atsakyti
Atėjau pasimatyt su savo draugužėmis prieš miegą 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2012 01 05, 18:21)
--Palauk, truputi nurimk, Pas Bykova kaip suprantu nera brangu, bent jau kaip Keberiokst man kelias kainas sulygino su Gorgio, tai ziauriai pigiau. O rusiskai ir as nelabai jau pamenu, nu bet pasirankiosi terimu ir susikalbesi kaip nors. kas liecia keliones tai nejaugi ten ju daug reikes, man net is UK reikes skristi ir tai Keberiokst sake kad su LIT tai su ilgu savaitgaliu prasisukdavo, t.y. pas Bykova tik viena diena. tu LIT reikia vieno arba dvieju kiek skaiciau, o po to jau nebent patvirtintu nestuma ir dar reiketu pakartoi, ---bet jau kai nescia tai as isvis ant daug ko desiu. Gal dar nereikia taip grieztai, mes juk tooookioooos galingos, galiausiai viska suplanuojam  4u.gif

--Teisingai,reikia man truputį nurimti. Tiesiog ilgai ir atidžiai skaičiau apie mergaičių patirtis,tas keliones, dvejones gydytojais, sėkmėmis ir nesėkmėmis ir rodėsi,kad tuoj galva sprogs, kad man niekas negali padėti,kad stebuklas išsvajotas nebeįvyks. Neveltui pirmąkart pamačiusi II neverkiau,dvejojau tuo stebuklu(rodžiau jums foto,vyrui,kartojau HCG)...Ai, matyt, hormonų audros dabar mane užplūdo tease.gif
--- Pritariu tau. Jei pastočiau,viską paaukočiau,kad tik išnešiočiau nestuke.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 01 05, 18:43)
drinks_cheers.gif
Beila, labai tikiu, kad nereikes tau Bykovos ir kad nestuke tapsi ir be jos pagalbos  4u.gif

Tikiuosi ir aš,nes dabar atrodo,kad aš per silpna šitam reikalui blush2.gif

QUOTE(Deimė @ 2012 01 05, 19:40)
Labas vakaras
Cia naujoke.
Dar neatsimenu Jusu visu istoriju mintinai, bet jauciu tuoj su visom netiesiogiai susipazinsime!
Siandien suzinojau, kad 5 IUI nesekmingas.
Su gyd. suplanavome IVF. Dar reikes pakartoti FSH ir progesterono tyr., jei geri, startas bus padarytas.
Linkejimai is vejuoto pajurio  ax.gif

O Dievuliau, kaip gaila,kad tau teko pas mus ateiti verysad.gif Tikiuosi tu čia užtruksi tik 1 IVF 4u.gif Linkiu kuo greičiau pastoti ir nešdintis iš čia cool.gif

QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 05, 20:06)
Beila, tai kai nusprendei del imuniniu tyrimu?
as galvoju, kad gal per daug skubu su tais imuniniais unsure.gif  radau nemazai SM nariu, kurioms pirmas IVF kabinosi, bet pabego, o vat antrasis pavyko be imuniniu tyrimu.

Aš irgi radau,bet sunku patikėti, kad būsiu viena iš tų laimingųjų,kuriai neteks eiti šiuo keliu...O tu darysi dar tyrimų? Kiek pamenu, ir tau ne visus tyrimus prieš IVF darė? Ar ilgai žadi ilsėtis?

QUOTE(egk @ 2012 01 05, 20:12)
Mergaitės help.gif 
Nu be x-failų tai man neišeina išgyventi net kelių mėnesių, kad ir kaip stengčiausi swoon.gif
Man šiandien 14 c.d. Visą gyvenimą ciklas reguliarus buvo 28 dienos. Dabar pradėjus visas šitas stimuliacijas kartais sutrumpėdavo iki 24 d. Bet ar gali mmm būti 14 c.d? Na turint galvoje, kad tipo viskas gerai, nieko blogo. Ir tas kraujavimas gana keistas - be jokių krešuliukų, toks tamsus ir lyg būtų vandenuku atskiestas, bet labai daug :Ką man daryti? Ar kreiptis į gyd?

Siūlau kuo skubiau kreiptis į gydytoją ir nieko čia nebesvarstyt.Tikrai reikia išsiaiškinti šito kraujavimo priežastis g.gif Ryt iš ryto paimk ir užsiregistruok pas gydytoją mirksiukas.gif

QUOTE(indie @ 2012 01 05, 21:08)
Sveikos,
beveik 2 metus buvau aktyvi skaitytoja, bet nerašytoja.
Užsiregistravau, nes noriu papasakoti istoriją iš Vilniaus VK gyvenimo.
Skambutis iš VK:
-darėte pas mus IVF-kokie rezultatai? (IVF darytas daugiau negu prieš 7 mėn., rezultatas gydytojai buvo praneštas)
-neigiami
-gaila, bet juk dar turite šaldytų, gal su jais pasiseks (šaldyti sudėti rugpjūčio mėn.  
Toks įspūdis, kad prisiminė, jog reikia suvesti statistiką.
Atrodo, kad niekam nerūpi, pasisekė ar ne, sumokėjai pinigus ir viso gero.
Ar visur taip?
Ar gal jūs pačios visada paskambinat į kliniką ir informuojat?

Aš gydausi Jolsanoje, tai apie šią įstaigą nieko panašaus negalėčiau pasakyti. ŠLYKŠTU, kad kai kurie į mus žiūri kaip į pinigus...Tikiuosi,kad tau neteks daugiau tokių žmonių sutikti 4u.gif Tu prisijungsi gal į mūsų būrį? blush2.gif Ar tu jau nestuke.gif ?
Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2012 01 05, 18:55)
labas.as jau pradedu bijoti kita penktadieni LP o mano mmm.. dar nera ar spesiu persirgt  fear.gif


O tu paskambink savo ginei ir papasakok,kad dar nesusirgai 4u.gif Laikykis 4u.gif O kodėl tau LP darys? (primink ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 05 sausio 2012 - 22:18
O kaip Ingvitai sekasi? Gal praleidau naujienas? Kaip jos zvaigzutes uzaugo?

Egk, mars greiciau pas gine 4u.gif Girdejau, kad taip prie endo gali buti, nors man tai niekad nebuvo, o tu berods sito "gerio" ir neturi.
Atsakyti
[quote=Beila,2012 01 05, 22:20]
Atėjau pasimatyt su savo draugužėmis prieš miegą 4u.gif

Aš gydausi Jolsanoje, tai apie šią įstaigą nieko panašaus negalėčiau pasakyti. ŠLYKŠTU, kad kai kurie į mus žiūri kaip į pinigus...

Aciu, Beila, uz palinkejimus 4u.gif
As irgi Jolsanoje... Pasitikiu.
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 05, 23:24)
O kaip Ingvitai sekasi? Gal praleidau naujienas? Kaip jos zvaigzutes uzaugo?

Egk, mars greiciau pas gine  4u.gif Girdejau, kad taip prie endo gali buti, nors man tai niekad nebuvo, o tu berods sito "gerio" ir neturi.


Labas vakaras mielosios..
Ka gi, siandien as jau po isodinimo ir pilvelyje turiu 2 augancius stebuklelius blush2.gif
Nepamenu rasiau ar ne, tad jei pasikartosiu nepykite g.gif
Punkcijos metu pavyko ispunktuoti 5 kiausalastes, is ju apsivaisino keturios. Siandien (3 d. po punkcijos) visi keturi embrioniukai labai puikiai dalinosi ir buvo ypac geros kokybes, t.y. be jokiu pakitimu, fragmentu ir t.t. Trys embrionai buvo 8 lasteliu, ir vienas - 7 lasteliu. Is pat pradziu buvau nusprendusi sodinti 3 embrionus, bet iki pat paskutines akimirkos dvejojau ir galiausiai visi kartu nusprendeme deti tik du, nes esu labai kudute (sveriu vos 44 kg), todel gydytoja is dalies perspejo, kad jei pavyktu gali buti daug problemu.. be kita ko, jei buciau sodinusi 3 embrionus, liktu neaisku ka daryti su ketvirtuoju, nes vieno saldyti kaip ir neapsimoka... tad pagalvojau, jei bus lemta, tai lemta, o jei ne, vadinasi ne... Dabar viskas Dievulio rankose.. As tik daug ilsesiuose, neisiu i darba ir artimiausias dvi savaites stengsiuosi gyventi tik teigiamomis emocijomis mirksiukas.gif
Na, o sausio 20 d. tikiuosi galesiu visoms Jums ir sau pranesti dziugia naujiena..
Atsakyti
QUOTE(Ingvita @ 2012 01 05, 23:37)
Na, o sausio 20 d. tikiuosi galesiu visoms Jums ir sau pranesti dziugia naujiena..


Labai dziaugiuosi uz tave ir uz tavo stipruolius embrioniukus (sakiau, kad svarbiau kokybe, o ne kiekybe thumbup.gif ). Dabar lauksiu sausio 20 d. geru ziniu, ir tik geru! Ramiu dieneliu tau ir maziesiems gyventojams pilvuke 4u.gif
Atsakyti
Beila, man atrodo tau reikia nusiraminti.
Aisku begalo gaila, kad tavo IVF toks sekmingas ir taip pasibaige. Bet tvirtinti, kad tai tikrai del imuniniu problemu tikrai ankstuoka...
Istyrk zarazas, kurias nedarei iki siol.
Pasitikek savo snaigutemis.
Daug merginu, be juokiu imuniniu tyrimu pastoja is 2 karto. O tai tas 2 dar net nesvecia!!!! Daug! Ne viena, kita. O daug!
As labai labai uzjauciu tave, ypac, kad toks neramumas tavo sirduteje yra dabar. Bet implantacija ivyko. O tai jau nerealus pliusas. Is dabar puskuojanciu nestuku skyrelyje tikrai yra nei viena ir ne dvi, kuriai per 1 IVF nepavyko visai, arba buvo kibimas. O dabar greit jos taps mamytemis!


Naujokes 4u.gif Linkiu greit dingti is sito skyrelio i nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 05 sausio 2012 - 22:44
QUOTE(Ingvita @ 2012 01 05, 22:37)
Labas vakaras mielosios..
Ka gi, siandien as jau po isodinimo ir pilvelyje turiu 2 augancius stebuklelius  blush2.gif
Nepamenu rasiau ar ne, tad jei pasikartosiu nepykite  g.gif
Punkcijos metu pavyko ispunktuoti 5 kiausalastes, is ju apsivaisino keturios. Siandien (3 d. po punkcijos) visi keturi embrioniukai labai puikiai dalinosi ir buvo ypac geros kokybes, t.y. be jokiu pakitimu, fragmentu ir t.t. Trys embrionai buvo 8 lasteliu, ir vienas - 7 lasteliu. Is pat pradziu buvau nusprendusi sodinti 3 embrionus, bet iki pat paskutines akimirkos dvejojau ir galiausiai visi kartu nusprendeme deti tik du, nes esu labai kudute (sveriu vos 44 kg), todel gydytoja is dalies perspejo, kad jei pavyktu gali buti daug problemu.. be kita ko, jei buciau sodinusi 3 embrionus, liktu neaisku ka daryti su ketvirtuoju, nes vieno saldyti kaip ir neapsimoka... tad pagalvojau, jei bus lemta, tai lemta, o jei ne, vadinasi ne... Dabar viskas Dievulio rankose.. As tik daug ilsesiuose, neisiu i darba ir artimiausias dvi savaites stengsiuosi gyventi tik teigiamomis emocijomis  mirksiukas.gif
Na, o sausio 20 d. tikiuosi galesiu visoms Jums ir sau pranesti dziugia naujiena..



Valio! Kokia gera energija sklinda is jusu zinutes!
As irgi pasirinkciau deti 2 embrionus, o kitus uzsaldyti.
Kokioje klinikoje lankotes?
Atsakyti