Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Beila @ 2012 01 05, 13:43)
Cituk, gali būt,kad ir aš kartu darysiu... wub.gif Oi bus mažylių doh.gif  wub.gif


Tu lyg vasari minejai?, bet gal tikrai pasidaryk ramiai tuos testus, duok organizmui atsigauti, kokiu papildu pagerk ir tada sturmuosim kartu 4u.gif
Atsakyti
Beila geru tau tyrimu!!!!

Meilės vaisius, laukiam tavo rezultatu dideliu! wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 05, 13:05)
Tu lyg vasari minejai?, bet gal tikrai pasidaryk ramiai tuos testus, duok organizmui atsigauti, kokiu papildu pagerk ir tada sturmuosim kartu  4u.gif


Nu pasidarysiu tyrimus ir jei viskas gerai, tada vasarį,o jei ką ras, tada gali tekt kovą, o gal ir vėliau g.gif

Jau geriu nėščiosios vitaminus ax.gif O šturmuosim šįkart iki pergalės nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 05, 13:40)
Eik tu sau, tai gal man likimas nusisypsos nes mano IVF kelione prasides Kovo men, o buvau isitikinus kad vasari smile.gif


Sypsosis, as zinau. smile.gif
Atsakyti
Mergaitės,
ką tik perskaičiau RRC (trečią jų temelę) ir apsiverkiau cry.gif Nebus galimybių kreiptis nei į Bykovą, nei Gorgi: pinigai nerealūs, labai silpnai kalbu rusiškai, o angliškai nekalbu. Kiek žmogau iš darbo gausi prašytis ir vos ne paromis praleisti kelionėje arba Rygoje. NAFIK, nelaiko nervai gun_rifle.gif Kogero teks apsiriboti Lietuvos gydytojais verysad.gif
Labai bijau,kad šįkart ne tik sėkmė mums pakišo koją, o ir imuninis nesuderinamumas. 000189.gif Kartais nusišaut norisi mega_shok.gif

ATLEISKIT UŽ PAVERKŠLENIMUS blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 05 sausio 2012 - 18:14
QUOTE(Beila @ 2012 01 05, 19:13)
Mergaitės,
ką tik perskaičiau RRC (trečią jų temelę) ir apsiverkiau cry.gif Nebus galimybių kreiptis nei į Bykovą, nei Gorgi: pinigai nerealūs, labai silpnai kalbu rusiškai, o angliškai nekalbu. Kiek žmogau iš darbo gausi prašytis ir vos ne paromis praleisti kelionėje arba Rygoje. NAFIK, nelaiko nervai gun_rifle.gif  Kogero teks apsiriboti Lietuvos gydytojais verysad.gif
Labai bijau,kad šįkart ne tik sėkmė mums pakišo koją, o ir imuninis nesuderinamumas. 000189.gif Kartais nusišaut norisi mega_shok.gif

ATLEISKIT UŽ PAVERKŠLENIMUS blush2.gif


Palauk, truputi nurimk, Pas Bykova kaip suprantu nera brangu, bent jau kaip Keberiokst man kelias kainas sulygino su Gorgio, tai ziauriai pigiau. O rusiskai ir as nelabai jau pamenu, nu bet pasirankiosi terimu ir susikalbesi kaip nors. kas liecia keliones tai nejaugi ten ju daug reikes, man net is UK reikes skristi ir tai Keberiokst sake kad su LIT tai su ilgu savaitgaliu prasisukdavo, t.y. pas Bykova tik viena diena. tu LIT reikia vieno arba dvieju kiek skaiciau, o po to jau nebent patvirtintu nestuma ir dar reiketu pakartoi, bet jau kai nescia tai as isvis ant daug ko desiu. Gal dar nereikia taip grieztai, mes juk tooookioooos galingos, galiausiai viska suplanuojam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 05, 19:21)
Palauk, truputi nurimk, Pas Bykova kaip suprantu nera brangu, bent jau kaip Keberiokst man kelias kainas sulygino su Gorgio, tai ziauriai pigiau. O rusiskai ir as nelabai jau pamenu, nu bet pasirankiosi terimu ir susikalbesi kaip nors. kas liecia keliones tai nejaugi ten ju daug reikes, man net is UK reikes skristi ir tai Keberiokst sake kad su LIT tai su ilgu savaitgaliu prasisukdavo, t.y. pas Bykova tik viena diena. tu LIT reikia vieno arba dvieju kiek skaiciau, o po to jau nebent patvirtintu nestuma ir dar reiketu pakartoi, bet jau kai nescia tai as isvis ant daug ko desiu. Gal dar nereikia taip grieztai, mes juk tooookioooos galingos, galiausiai viska suplanuojam  4u.gif

drinks_cheers.gif
Beila, labai tikiu, kad nereikes tau Bykovos ir kad nestuke tapsi ir be jos pagalbos 4u.gif
Atsakyti
labas.as jau pradedu bijoti kita penktadieni LP o mano mmm.. dar nera ar spesiu persirgt fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruziukas1: 05 sausio 2012 - 18:56
Labas vakaras 4u.gif
Cia naujoke.
Dar neatsimenu Jusu visu istoriju mintinai, bet jauciu tuoj su visom netiesiogiai susipazinsime!
Siandien suzinojau, kad 5 IUI nesekmingas.
Su gyd. suplanavome IVF. Dar reikes pakartoti FSH ir progesterono tyr., jei geri, startas bus padarytas.

Linkejimai is vejuoto pajurio ax.gif
Atsakyti
Nekantrioji, labai gaila... verysad.gif moteriska nuojauta neapgauna verysad.gif
Deime, geru tyrimu rezultatu, puikaus starto ir grazios pabaigos nestuke.gif

Beila, tai kai nusprendei del imuniniu tyrimu?
as galvoju, kad gal per daug skubu su tais imuniniais unsure.gif radau nemazai SM nariu, kurioms pirmas IVF kabinosi, bet pabego, o vat antrasis pavyko be imuniniu tyrimu.
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2012 01 05, 19:55)
labas.as jau pradedu bijoti kita penktadieni LP o mano mmm.. dar nera ar spesiu persirgt  fear.gif


O tai uztruko mmm? kada planavai kad jos ateit turi?


QUOTE(Deimė @ 2012 01 05, 20:40)
Labas vakaras 4u.gif
Cia naujoke.
Dar neatsimenu Jusu visu istoriju mintinai, bet jauciu tuoj su visom netiesiogiai susipazinsime!
Siandien suzinojau, kad 5 IUI nesekmingas.
Su gyd. suplanavome IVF. Dar reikes pakartoti FSH ir progesterono tyr., jei geri, startas bus padarytas.

Linkejimai is vejuoto pajurio  ax.gif


Sveikute, mes cia tradiciskai linkim ilgai nezusibuti ir nesdintis is cia po to pirmo ir sekmingo IVF 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės help.gif help.gif help.gif
Nu be x-failų tai man neišeina išgyventi net kelių mėnesių, kad ir kaip stengčiausi swoon.gif
Man šiandien 14 c.d. Visą gyvenimą ciklas reguliarus buvo 28 dienos. Dabar pradėjus visas šitas stimuliacijas kartais sutrumpėdavo iki 24 d. Bet ar gali mmm būti 14 c.d? Na turint galvoje, kad tipo viskas gerai, nieko blogo. Ir tas kraujavimas gana keistas - be jokių krešuliukų, toks tamsus ir lyg būtų vandenuku atskiestas, bet labai daug doh.gif Ką man daryti? Ar kreiptis į gyd?
Atsakyti