Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Warwara @ 2012 01 05, 11:57)
Aciu  wub.gif  Cia mergaites skulptura, jinai stovi ziemos sode Kryme, Voroncovu dvare. Sako, kad jinai padeda susilaukti laukto vaikucio  ax.gif Man draugai parveze is Krymo skulpturos maza kopija  wub.gif  wub.gif  wub.gif Istikruju sedevras, nes ent ta pigi kopija yra tiesiog nuostabi, toks jausmas, akd ta suknyte yra labai lengva, tuoj vejas nunes!


Linkiu, kad atnestu sekme! 4u.gif
Atsakyti
Triunfante
QUOTE
Linkiu, kad atnestu sekme!

Аciu smile.gif Nors ir taip jauciuosiu laiminga. Tiek geru zmoniu yra salia... Vakar musu draugai isvaziavo, tai verkem su sunumi kaip dvi mergaites blush2.gif Taip silta su jais...
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 05, 10:57)
Beila

-Tai kad rytoj jau pirmas skanas  ax.gif

Citas

--Aciu  wub.gif  Cia mergaites skulptura, jinai stovi ziemos sode Kryme, Voroncovu dvare. Sako, kad jinai padeda susilaukti laukto vaikucio  ax.gif Man draugai parveze is Krymo skulpturos maza kopija  wub.gif  wub.gif  wub.gif Istikruju sedevras, nes ent ta pigi kopija yra tiesiog nuostabi, toks jausmas, akd ta suknyte yra labai lengva, tuoj vejas nunes!

-Super, kad ryt galėsim taurę už tave pakelti drinks_cheers.gif Kaip smagu, kad tu startuosi mirksiukas.gif Primink,kelintas tavo IVF bus?
--O avataras iš vis be žodžių - įspūdingas thumbup.gif Pastosi, mažut, pastosi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 05 sausio 2012 - 11:11
Nekantrioji 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal gruodi tikrai itakojo tie menulio uztemimai...

warwara - nuostabi suknyte wink.gif
Atsakyti
Beila
QUOTE
-Super, kad ryt galėsim taurę už tave pakelti  Kaip smagu, kad tu startuosi  Primink,kelintas tavo IVF bus?

Beilut, as jau startavau, ryt jau ziures pirma kart ar auga kas nors blush2.gif IVF bus antras. Bet stimuliacija IVFiu jau 3. Dvi buvo ilgos schemos, dabar rizikuoju su trumpa blush2.gif Taure kelk smile.gif Nes as negaliu... Siaip as per stimuliacija tikrai gerdavau vyno taurele kartais. Bet dabar nuo prolaktino geriu vaistukus, o ten greztai parasyta, kad negalima...
Papildyta:
Damos, aciu uz kompimentus mano mergaitei! wub.gif

Atiloja, tavo AZ pilnas! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 05 sausio 2012 - 11:37
QUOTE(Warwara @ 2012 01 05, 12:37)
Atiloja, tavo AZ pilnas!  doh.gif

jau pralaisvinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2012 01 05, 11:56)
Citai, tuomet neveliau 19 val.  4u.gif


Taip ir darau, svoris nedideja bet ir nemazeja smile.gif Bus gerai as paprastai suimu save i rankas likus nedaug laiko smile.gif


QUOTE(Warwara @ 2012 01 05, 11:57)
Beila

Tai kad rytoj jau pirmas skanas  ax.gif

Citas

Aciu  wub.gif  Cia mergaites skulptura, jinai stovi ziemos sode Kryme, Voroncovu dvare. Sako, kad jinai padeda susilaukti laukto vaikucio  ax.gif Man draugai parveze is Krymo skulpturos maza kopija  wub.gif  wub.gif  wub.gif Istikruju sedevras, nes ent ta pigi kopija yra tiesiog nuostabi, toks jausmas, akd ta suknyte yra labai lengva, tuoj vejas nunes!


WARWARIUKO FOLIKULAI - CIA VISA KARIUOMENE UZ JUSU AUGIMA drinks_cheers.gif !!!
Atsakyti
Del statistikos ir visokiu uztemimu, girdejau, nuo kovo men. baltasis menulis ieis i mergeles zenkla, o tai reiskia, isivyraus tvarka, sparciai taisysis reikalai ir ypac sveikata. 4u.gif
Atsakyti
Nekantrioji, tikrai labai gaila, kad sis kartas nepavyko... 4u.gif Visgi man atrodo svarbiausia, kad yra jegu, noro ir galimybiu eiti pirmyn ir nepasiduoti. Viso to tu, man regis, turi, todel tikrai pasiseks, tik reikia kantriai islaukti to savo laiko 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aciu, mergaites, kad teiraujates 4u.gif Dar neuzdarykit gruodzio statistikos, bet as, kaip ir zadejau, jums pasipasakosiu uz kokiu 2-3 sav. Kantrybes mums visoms ir linkiu tik geru rezultatu visoms startuojancioms!!! group.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2012 01 05, 13:10)

Aciu, mergaites, kad teiraujates 4u.gif Dar neuzdarykit gruodzio statistikos, bet as, kaip ir zadejau, jums pasipasakosiu uz kokiu 2-3 sav.  Kantrybes mums visoms ir linkiu tik geru rezultatu visoms startuojancioms!!! group.gif

ok, laukiu tavo rezultatu ir laikau kumstukus uz pasisekima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2012 01 05, 12:58)
Del statistikos ir visokiu uztemimu, girdejau, nuo kovo men. baltasis menulis ieis i mergeles zenkla, o tai reiskia, isivyraus tvarka, sparciai taisysis reikalai ir ypac sveikata.  4u.gif


Eik tu sau, tai gal man likimas nusisypsos nes mano IVF kelione prasides Kovo men, o buvau isitikinus kad vasari smile.gif

Visoms sekmes wub.gif


QUOTE(Meilės vaisius @ 2012 01 05, 13:10)
Nekantrioji, tikrai labai gaila, kad sis kartas nepavyko... 4u.gif  Visgi man atrodo svarbiausia, kad yra jegu, noro ir galimybiu eiti pirmyn ir nepasiduoti. Viso to tu, man regis, turi, todel tikrai pasiseks, tik reikia kantriai islaukti to savo laiko 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu, mergaites, kad teiraujates 4u.gif Dar neuzdarykit gruodzio statistikos, bet as, kaip ir zadejau, jums pasipasakosiu uz kokiu 2-3 sav.  Kantrybes mums visoms ir linkiu tik geru rezultatu visoms startuojancioms!!! group.gif


Ramaus laukimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 05, 12:40)
Eik tu sau, tai gal man likimas nusisypsos nes mano IVF kelione prasides Kovo men, o buvau isitikinus kad vasari smile.gif

Visoms sekmes  wub.gif
Ramaus laukimo  wub.gif


Cituk, gali būt,kad ir aš kartu darysiu... wub.gif Oi bus mažylių doh.gif wub.gif

WARVARA,oho, tai jau šįvakar vyno taurę pakelsiu thumbup.gif Super, kad tu jau 1 apžiūrą turėjai. O aš greičiausiai pasidarysiu tuos tyrimus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 05 sausio 2012 - 12:45