Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

Afrodite, as su tavim ir labai palaikau tave 4u.gif O kodel data nusikele i velesne? 4u.gif

Nekantrioji, na pataupyk tu ir musu nervus smile.gif Ir siaip jau rankos melynos nuo susuktu kumstuku 4u.gif
Atsakyti
laurynaa aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sawana: 04 sausio 2012 - 20:29
atleiskit mielosios,kad taip ilgai as cia,bet teko isklausyti pirma artimuju uzuojautas kurios mane tik dar labiau sunaikino...
Mano atsakymas yra neigiamas verysad.gif ,tai gi esu paskutine praejusiu metu auka,kuriai taippat nepasiseke...ciortum viska,nu ka padarysi,gal biski veliau dar pabandysim paprastesni ta buda kur tik atrenka grikiukus ir suleidzia,gal tada pasigausiu,jei organizmas neprieme mano zvaigzduciu,nes tapo kaip ir svetimkuniai,gal netycia tokiu budu kas nors gausis...aisku bandysim,bet kazkiek lai praeina laiko,kad organizmas atsigautu ir svorio numesciau blush2.gif
Liudesys jau praejo,nes nieko nepadarysi ir nieko nepakeisi jei plaukus rausies,yra kaip yra,vadinasi dar kol kas nelaikas musu dziaugsmui....
Laikykites mergaites ir jau dabar is jusu lauksiu geru ziniu,bei dziaugsiuos kartu su jumis gerom naujienom nestuke.gif wub.gif
aciu visom uz palaikyma wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergužėlės,

Kol dar ne per vėlu, noriu pasveikinti su praėjusiom ir viena dar ateisiančia švente 4u.gif

Vis įlendu paskaitinėti kas ir kaip čia. Savotiškai, net jau vėl noriu to laukimo. Matyt kaip koks narkotikas, tas laukimas doh.gif

Kaip antibų mergaitės laikosi?

Atiloja, o tu kaip?

Warwara, mačiau tu jau į sarašą įtraukta...imsi žemą startą? smile.gif

Afrodite, sekmės tau pasiimant savo snaigeles.

Nai ir aišku didžiulis palaikymas šio mėnesio žvaigždutei - nekantriajai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 04, 17:20)
T.y. snaigutėmis? Iride, o tai jei dėtis snaigutes tai neverta daryti LIT? Mano atveju tai ir reikia man, kad TVIRTAI įsikabintų, o ne belekaip. Paaiškink man kaip tu supranti


Egk, ta zinute su palinkejimu Beilai. As supratau, kad kol kas ji pabandys su snaigutemis be jokiu priedu smile.gif, ir teisingai. Bet tavo ar mano atveju reikia jau visa amunicija traukt.

Kerzaka, geras pasiulymas. As pries kelias savaites visas variau i imunine temute, bet jei merginos paklausia cia, tai ir atsakyma norisi cia parasyt. Bet pritariu, kad atskira tema naudingiau.

Nekantrioji , uzjauciu 4u.gif Ironiska, bet prireiks siek tiek kantrybes stebukliukui verysad.gif Linkiu, kuo greiciau jo sulaukt!
Atsakyti
aciu mergites,dabar tik teks sulaukti savo stebukliuko tai mmmm,nes jos mane visai uzkankins,pilva skauda o neprasimusa doh.gif
Atsakyti
Nekantrioji, labai gaila sad.gif Laikykis mieloji ir laukiam taves vel startuojanciu burelyje tik jau su laiminga pabaiga 4u.gif

QUOTE(PerKūnas @ 2012 01 04, 22:48)
Sveikos mergužėlės,

Kol dar ne per vėlu, noriu pasveikinti su praėjusiom ir viena dar ateisiančia švente  4u.gif

Vis įlendu paskaitinėti kas ir kaip čia. Savotiškai, net jau vėl noriu to laukimo. Matyt kaip koks narkotikas, tas laukimas  doh.gif

Kaip antibų mergaitės laikosi?

Atiloja, o tu kaip?

sveika sugrizus 4u.gif kaip ir kuom tu gyveni?
as normaliai, laukiu telekonferencijos ir baigiu nusikankinti laukime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 04, 23:09)
as normaliai, laukiu telekonferencijos ir baigiu nusikankinti laukime smile.gif


Tai ar jau pagaliau turi sutarta laika?
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 04, 22:09)
Nekantrioji, labai gaila sad.gif Laikykis mieloji ir laukiam taves vel startuojanciu burelyje tik jau su laiminga pabaiga 4u.gif
sveika sugrizus  4u.gif kaip ir kuom tu gyveni?
as normaliai, laukiu telekonferencijos ir baigiu nusikankinti laukime smile.gif


Jooo...laukimas turi įvairių formų biggrin.gif Žudantis, jaudinantis, nervuojantis. Bet man jis - viltis smile.gif

Jurgiui skambinsi? Nuosprendis bus? ( turbūt pasakojai, bet nebedakeliavau tiek toli į praeitį per psl)

O aš laukiu savųjų raudonųjų...neturiu žalio supratimo kada čia jos pasirodys doh.gif Tada panašiai galėsiu prasimėtyti laiką ir jau imti to laiko laukti. Aišku dar paderinant su daktaro T darbo laiku. o daugiau...aišku būt gerai dar pora kg numest biggrin.gif

Labai laukiau šių metų pradžios..dar niekada nejaučiau tokio džiugesio širdy, kad metai baigės.
Atsakyti
NEKANTRIOJI, vajei, o aš taip tikėjau, kad bent tau pasiseks... unsure.gif cry.gif Labai apgailestauju,kad tau teko tai išgyventi...LAIKYKIS,MERGYT 4u.gif MES GALIM TAI ĮVEIKTI, MES VIS TIEK PATAPSIME nestuke.gif 4u.gif

O mano raportas po vizito pas gydytoją būtų toks: matė,kur embrioniukas buvo įsitvirtinęs, nes šiandien tik primoji mmm diena, tai nespėjo pabėgt su mmm (kaip gaila,kad jis mane palieka verysad.gif ). Sakė, negali patikėti, kad nepavyko, viskas nuo pat pradžių buvo tiesiog idealu. Ji buvo labai nusiminusi, tai nedrįsau jos nuliūdinti dar labiau savo ašaromis. cool.gif Žvaigždutes, sakė,jei noriu,galiu sodinti ir vasarį. Tai greičiausiai,jei nesukliudys kas, vasario (vėlaiusiai kovo) mėnesį vėl pilvely turėsiu 3 žvaigždutes (Dievuliau,jei tik atšils unsure.gif cry.gif). Gal žinot,koks yra blastocistų atšilimo procentas?
Kaip sakot,gal verta tuos tyrimus pasidaryt,kurių buvau prieš pirmą IVF neatlikus?Man liepė ne visus tyrimus daryt prieš IVF, nedariau chlamidijų,ureaplazmų, toksoplazmozės, Herpes simplex, citomegalo viruso, raudoniukės unsure.gif doh.gif Gal reiktų pasidaryt,nors gydytoja po šio vakaro vizito nesiūlė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 04 sausio 2012 - 22:29
Nekantrioji - labai labai gaila verysad.gif verysad.gif na dabar isliudekit, pasitarkit ir vel sturmuokit daktarus 4u.gif Kaip suprantu tu kalbejai apie IUI, bet siek tiek keista kad tau siulytu IUI jei jau daretes IVF. Paprastai eiliskumas priesingas, jei viskas gerai su moters kiausintakiais, ir Vyro turteliu tai pirmiausia ir bando kelis IUI, nes daug pigiau, o tada jei nepavyksta arba yra didesnes problemos siulomas IVF unsure.gif

QUOTE(Beila @ 2012 01 04, 23:28)
O mano raportas po vizito pas gydytoją būtų toks: matė,kur embrioniukas buvo įsitvirtinęs, nes šiandien tik primoji mmm diena, tai nespėjo pabėgt su mmm (kaip gaila,kad jis mane palieka verysad.gif ). Sakė, negali patikėti, kad nepavyko, viskas nuo pat pradžių buvo tiesiog idealu. Ji buvo labai nusiminusi, tai nedrįsau jos nuliūdinti dar labiau savo ašaromis. cool.gif Žvaigždutes, sakė,jei noriu,galiu sodinti ir vasarį. Tai greičiausiai,jei nesukliudys kas, vasario (vėlaiusiai kovo) mėnesį vėl pilvely turėsiu 3 žvaigždutes (Dievuliau,jei tik atšils unsure.gif cry.gif). Gal žinot,koks yra blastocistų atšilimo procentas?
Kaip sakot,gal verta tuos tyrimus pasidaryt,kurių buvau prieš pirmą IVF neatlikus?Man  liepė ne visus tyrimus daryt prieš IVF, nedariau chlamidijų,ureaplazmų, toksoplazmozės, Herpes simplex, citomegalo viruso, raudoniukės unsure.gif doh.gif Gal reiktų pasidaryt,nors gydytoja po šio vakaro vizito nesiūlė...


Atsils, aisku kad atsils, juk kokybe buvo puiki. Yra ivairiu nuomoniu del blastukiu snaiguciu sekmes galimybes, bet tikrai atsimenu kai dariausi viena is savo IVf viena mergaite daresi jau n-taji IVf su buten atsildytom snaigutem ir jei dar nepagimde tai gimdys neuzilgo smile.gif Kas liecia papildomus tyrimus tai butu geriau kad gydytoja patartu aisku, bet jei nelabai pasitiki ar nori tiesiog del sventos ramybes tai as tavo vietoj pasidaryciau, ne karve kainuoja o ant sirdies ramiau smile.gif
Atsakyti
[quote=Citas,2012 01 04, 21:13]
Nekantrioji - labai labai gaila verysad.gif verysad.gif na dabar isliudekit, pasitarkit ir vel sturmuokit daktarus 4u.gif Kaip suprantu tu kalbejai apie IUI, bet siek tiek keista kad tau siulytu IUI jei jau daretes IVF. Paprastai eiliskumas priesingas, jei viskas gerai su moters kiausintakiais, ir Vyro turteliu tai pirmiausia ir bando kelis IUI, nes daug pigiau, o tada jei nepavyksta arba yra didesnes problemos siulomas IVF unsure.gif

tu galvoji cia kazkas kazka siule,cia ka nori ta pasirenki,tyrimu jokiu nedare pries tai...tai va as ir pagalvojau,gal pabandyti toki paprasta buda g.gif nu anus pasiseks,aisku cia svajone,bet maza kas g.gif

Labai visoms aciu uz gerus zodzius,myliu jus visas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti