Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

4u.gif Beiliuk,labai aciu uz palaikyma,kartais duota tikejimo,kad dar ne viskas prarasta,nors...

Citule lotuliukas.gif oj tu zinok,jau tikriausia keisiu slaptazodi i kantriaja biggrin.gif
oj,kad tik tavo sirdis tikra butu tuo,tai buciau dekinga visa gyvenima blush2.gif
o vyras tai atsieme biggrin.gif ,tai biski mano ir nuotaika pagerejo,nors dar noreciau ka nors suluosint biggrin.gif ..labai agresija padidejo pas mane ax.gif

Na is tikruju tai nezinau ar cia visoms,bet nuo situ visu IVF ,tai tikrai biski smegenine paciuozia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(egk @ 2012 01 04, 14:20)

nekantrioji nebedaug liko laukti ax.gif


nebedaug,bet va nervus kaip taso doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Uzbegau paziureti kaip musu NEKANTRIOSIOS diiideli skaiciukai,nes visai diena tik apie ja ir tegalvoju thumbup.gif Uzleksiu veliau paziureti ir pasveikinti mirksiukas.gif
Na,as neturiu net ko ir pasakoti g.gif paeme kraujo-dabar laukiu kada atsius atsakymus ir skambinsiu Treisui i mobilu,tada ziuresim ka sakys.Dabar data nusikele i 10 diena,o po kraujo tyrimo gal dar nusikels g.gif nes eme FSH ir LH kad istirti.Gleivine sake gera.Folio dydzio nepamenu. Tik prisimenu kad atsinese dokumentus ir paziurejom kokius embrionus uzsalde,tai vienas 8 lasteliu ir du-7.Sake visi geri.Bet jis nesitiki kad atsils visi trys.
Ir deja,Warwarai vaistuku negavau verysad.gif Liudna,norejau padeti -o gavosi didelis sh... doh.gif
Ai tiesa,Atiloja sekmes ir kantrybes vado pareigose thumbup.gif
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 04, 15:08)
MIMOZA,kokie dabar tavo keliai? Kaip sveikatėlė? Jau truputį geriau jautiesi? 4u.gif

kol kas poilsis rolleyes.gif drauge sako, baik tu galvot apie visa tai, o man jau planai galvoje sukasi del antro IVF ax.gif
Jauciuosi gerai, pagaliau atslugau doh.gif jau zmogu panasi rolleyes.gif O emocine savijauta irgi nebloga. Tiea sakant nelabai as tikejau, kad pavyks, ir nuojauta sako, kad reikia giliau kapstyt. Man net ne visus tyrimus padare pries IVF... nedare ureaplazmu ir dar kazkokiu, tik chlamidijas. Be to, mane eile metu kankina niezejimai ir deginimai, bet nei viena gine nieko neranda. Kas dabar gali pasakyt, kad tai neitakojo rezultato g.gif Antram kartui ruosiuos atsakingiau.

Afrodite, laikysim kumstukus uz tavo snaigutes, kad visos sekmingai atitirptu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 04 sausio 2012 - 18:56
QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 04, 19:19)
kol kas poilsis  rolleyes.gif  drauge sako, baik tu galvot apie visa tai, o man jau planai galvoje sukasi del antro IVF  ax.gif
Jauciuosi gerai, pagaliau atslugau  doh.gif  jau zmogu panasi  rolleyes.gif O emocine savijauta irgi nebloga. Tiea sakant nelabai as tikejau, kad pavyks, ir nuojauta sako, kad reikia giliau kapstyt. Man net ne visus tyrimus padare pries IVF... nedare ureaplazmu ir dar kazkokiu, tik chlamidijas. Be to, mane eile metu kankina niezejimai ir deginimai, bet nei viena gine nieko neranda.  Kas dabar gali pasakyt, kad tai neitakojo rezultato  g.gif Antram kartui ruosiuos atsakingiau.

Afrodite, laikysim kumstukus uz tavo snaigutes, kad visos sekminagi atitirptu  wub.gif


Mimoza, mane irgi kankino ir patepliojiami ir deginimai kartais, tai va pfu pfu pfu po kiausintakiu uzklipsavimo (del hidrosalpingso) ir po antibijotiku kurso radus uzsleptas zarazas (tikiuosi greitai gausiu patvirtinima kad viskas svaru) - jokiu tepliojimu, jokiu deginimu, jokiu niezejimu, jokiu kvapu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 04, 20:24)
Mimoza, mane irgi kankino ir patepliojiami ir deginimai kartais, tai va pfu pfu pfu po kiausintakiu uzklipsavimo (del hidrosalpingso) ir po antibijotiku kurso radus uzsleptas zarazas (tikiuosi greitai gausiu patvirtinima kad viskas svaru)  - jokiu tepliojimu, jokiu deginimu, jokiu niezejimu, jokiu kvapu  blush2.gif

Jezus... blink.gif kas cia do daiktai doh.gif
kaip atrado? as galvoju pirmiausia paseli pasidaryt, nes man tik tepineliai buvo daromi unsure.gif
Ar imanoma tai pamatyti per LP? man dare...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 04 sausio 2012 - 18:48
Mergaitės, kurios Bykovos taikomu LIT domitės, gal geriau į RRC skyrelį rašykite 4u.gif Viskas būtų vienoje vietoje, kas su tuo susiję. Daug lengviau rasti info, pratęsti diskusijas ir patirtimi pasidalinti 4u.gif
http://www.supermama...?...5198&st=372
jei bus besidomaujančių, gal ir temutė bus aktyvenė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 04, 19:44)
Jezus... blink.gif  kas cia do daiktai doh.gif
kaip atrado? as galvoju pirmiausia paseli pasidaryt, nes man tik tepineliai buvo daromi  unsure.gif


Na hidrosalpingso atradimas prasidejo nuo gimdos nuotraukos, kai leidzia skysti ziuret ar kiausintakiai praeinami ir itare kad ne, dare laporoskopija ir ta patvirtino, tik lietuvoj jiems buvo dzin, tipo pravale ir padare du bereikalingu ir is karto pasmerktus IVF-us. Cia UK net nedare IVF kol nesutvarke kiausintakiu, t.y. uzdejo klipsus kad nepraleistu to nuodingo skyscio, LT zinau net visai ispjauna jei pazeisti labai.

Na o su zarazom tai iki siol soke as, nes niekada jokie zarazu tyrimai, jokie paseliai nerode nieko, o va graikijos uzsleptu zarazu tyrimas rado visa puokste, t.y. 3 - ureaplazma, mycoplazma ir chlamidija blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 04, 17:37)
Tik prisimenu kad atsinese dokumentus ir paziurejom kokius embrionus uzsalde,tai vienas 8 lasteliu ir du-7.Sake visi geri.Bet jis nesitiki kad atsils visi trys.

Laikom kumštukus už jūsų snaigutes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sawana @ 2012 01 03, 23:53)
labukas merginos, zinau kad is jusu kazkurios daresi akupunktura. noreciau suzinoti kokie rezultatai, nes kiek girdejau, kad padeda pastoti. noriu suzinoti kada  galima darytis. buserelina pradesiu leistis 10d. tai kaip tada g.gif turiu darytis pries ar galima  ir tuo metu darytis kai leidiesi vaistus  smile.gif tikiuosi supratot ka norejau paklausti, lauksiu jusu patarimu 4u.gif

Labukas, Sawana,
mes su vyru lankeme akupunkturos kursa, man tas pastoti nepadejo sad.gif nezinau kas per vaistai buserelinas, taciau jei tai skatinamieji tai su akupunktura derinti negalima, siaip man regis jokiu vaistu ar alkoholio kurso metu nevartoti.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 04, 20:48)
Na hidrosalpingso atradimas prasidejo nuo gimdos nuotraukos, kai leidzia skysti ziuret ar kiausintakiai praeinami ir itare kad ne, dare laporoskopija ir ta patvirtino, tik lietuvoj jiems buvo dzin, tipo pravale ir padare du bereikalingu ir is karto pasmerktus IVF-us. Cia UK net nedare IVF kol nesutvarke kiausintakiu, t.y. uzdejo klipsus kad nepraleistu to nuodingo skyscio, LT zinau net visai ispjauna jei pazeisti labai.

Na o su zarazom tai iki siol soke as, nes niekada jokie zarazu tyrimai, jokie paseliai nerode nieko, o va graikijos uzsleptu zarazu tyrimas rado visa puokste, t.y. 3 - ureaplazma, mycoplazma ir chlamidija  blink.gif

Kaip taip gali but? blink.gif cia tie iprasti tyrimai? ar kazkokie imantrus?
Kazkaip dabar susimasciau del to hidrosalpingso g.gif
be to, man ir GN nedaryta... niekas niekada nesiule. Kazin verta man prasytis?
Ka ji parodo? Kiausintakius man tikrino LP metu.
Beje, pas mane tepliojimu nera, nors aendo IV stadijos. Tik va po IVF (kai nutraukiau vaistus) tai rudai tepe doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 04 sausio 2012 - 18:57
QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 04, 19:55)
Kaip taip gali but? blink.gif  cia tie iprasti tyrimai? ar kazkokie imantrus?
Kazkaip dabar susimasciau del to hidrosalpingso  g.gif
be to, man ir GN nedaryta... niekas niekada nesiule. Kazin verta man prasytis?
Ka ji parodo? Kiausintakius man tikrino LP metu.


Nu zinok jei LP nieko blogo nemate tai viskas OK. O tyrimai ka zinau ju net UK nedaro tai cia mes jau kelios is SM siuntem i graikija. Nu jie imantrus tuo kad daromi is menesiniu kraujo ir kaip matai atranda labai giliai uzsleptas zarazas.


Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 04, 15:13)
Nebaisu bet ir nekas su tuo svoriu smile.gif


Nevalgyk po 18 val. 4u.gif


Mimoza, jeigu butu buves hidrosalpinxas, lp metu butu pamate tikrai. 4u.gif


Afrodite, sekmes linkiu mintyse kasdien. 4u.gif


Nekantrioji, dabar ir mes nekantrios. ax.gif 4u.gif
Atsakyti