Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

Mergaites matau aktyviai domites imuniniais reikalais - oi as nuosirdziai linkiu kad jums to neprireiktu ir apsieitumet su mazyciais pasigydymais ir sekmingai taptument wub.gif

Nekantrioji - jau nedaug beliko iki graziu ziniu 4u.gif Laukiu nesulaukiu smile.gif

O tai pridavei krauja ar ne siandien? Nu jo tas nT isivaizduoju kad nervus pagadino, bet ir jokio tepliojimo nera ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 04 sausio 2012 - 13:41
QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 04, 13:39)
sveikutes
o man siandien visiskai nervai pakriko,vyras dar NT ryte padare,nieko nerodo,o dabar dar iskilo problema kur atlikti kraujo tyrima,nes siandien balsavimai ir viskas uzdaryta...mane nuzudys sitas laukimas...depresija juoda,plius dar dasidejo svoris,nes nuo sito gulinejimo penejausi kaip kiaule...na ka jei nieko neparodys ir kraujas,grysiu i Dukano skyreli kudintis,nes tuoj apsiverksiu i save ziurint..
Tada biskiatsipusiu ir vel pradesim sita kelia is naujo,po kokiu 3 men.kadangi nebuvo ka uzsaldyti,tai vel ta pacia daina reikes dainuot is naujo doh.gif

Mažut,laikykis. Ne tiek daug beliko. O tavo sėkme vis tiek mes tikime,nepaisant to,kad tu nebetiki 4u.gif
Bet viršūnė, kad nėr kur pasidaryt kraujo tyrimą ohmy.gif O svoris neturėtų taip rūpėti. Juk čia jis paauga, čia nukrenta. Nenusimink taip:console:

Va man prisidėjo kokie 3 kg, bet mažių mažiausiai dėl to kvaršinu galvą,tik apie vaikelius galvoju.O mano vyras kaifuoja,kad aš papilnėjau,nes jam patinka doh.gif Šiaip niekada nebuvau iš tų lieknųjų, dietos tenka pasilaikyti blink.gif Bet man tai niekis,nes kai aš užsispyriu, nuo 5 iki 10 kg galiu kaip nieko numest(žinoma,protingos dietos). Tik užsispirt reikia - sveikai maitintis ax.gif Po šio nepavykusio IVF ir bandysiu sveikiau maitintis, gal masažus lankyt. Nu nežinau,kažkaip reikia nukreipt mintis - pamylėti ir save, o ne vien vaistus ryti,leistis ir laukti HCG blink.gif
O kaip jums, mergaitės, su svoriu? ax.gif Netenka laikytis dietos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 04 sausio 2012 - 14:11
QUOTE(Beila @ 2012 01 04, 15:10)
Mažut,laikykis. Ne tiek daug beliko. O tavo sėkme vis tiek mes tikime,nepaisant to,kad tu nebetiki 4u.gif
Bet viršūnė, kad nėr kur pasidaryt kraujo tyrimą ohmy.gif O svoris neturėtų taip rūpėti. Juk čia jis paauga, čia nukrenta. Nenusimink taip:console:

Va man prisidėjo kokie 3 kg, bet mažių mažiausiai dėl to kvaršinu galvą,tik apie vaikelius galvoju.O mano vyras kaifuoja,kad aš papilnėjau,nes jam patinka doh.gif Šiaip niekada nebuvau iš tų lieknųjų, dietos tenka pasilaikyti blink.gif Bet man tai niekis,nes kai aš užsispyriu, nuo 5 iki 10 kg galiu kaip nieko numest(žinoma,protingos dietos). Tik užsispirt reikia - sveikai maitintis ax.gif Po šio nepavykusio IVF ir bandysiu sveikiau maitintis, gal masažus lankyt. Nu nežinau,kažkaip reikia nukreipt mintis - pamylėti ir save, o ne vien vaistus ryti,leistis ir laukti HCG blink.gif
O kaip jums, mergaitės, su svoriu? ax.gif Netenka laikytis dietos?


Nebaisu bet ir nekas su tuo svoriu smile.gif Man gi daktaras liepe numesti apie 4-5kg iki sekancio IVF, t.y. kovo men. Nusipirkau pereita savaite begimo kedus, bet dar neisbegau lotuliukas.gif Gal pasufleruotum man kokia protinga dieta?, tik nebaisia kokia kur valgyt negalima arba vien lapais maitintis reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 04, 14:13)
Nebaisu bet ir nekas su tuo svoriu smile.gif Man gi daktaras liepe numesti apie 4-5kg iki sekancio IVF, t.y. kovo men. Nusipirkau pereita savaite begimo kedus, bet dar neisbegau  lotuliukas.gif  Gal pasufleruotum man kokia protinga dieta?, tik nebaisia kokia kur valgyt negalima arba vien lapais maitintis reikia  biggrin.gif


Man asmeniškai pati geriausia - skaičiuoti kalorijas ax.gif Bet dar labai gelbėja grikiai, kefyras (liesas jogurtas), daržovės, vaisiai blush2.gif Tik, žinoma, ilgai grikių dietos (patobulintos tongue.gif )neišeina laikytis, nes grikiai pabosta doh.gif mega_shok.gif Bet krenta svoris stulbinamai wub.gif
Gal šiek tiek nukrypom nuo temos,bet juk reik truputį atsipalaiduot ax.gif cool.gif
Super - kedai, stadiono aikštelė ir sportas thumbup.gif Tik va šitam reikalui ir aš turiu nusiteik,jau beveik metus nebelakstau,tai gėda man blush2.gif blush2.gif blush2.gif Beprotiškai pavargstu darbe ir po darbo,tai nebepajėgiu lakstyt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 04 sausio 2012 - 14:29
QUOTE(Beila @ 2012 01 04, 15:27)
Man asmeniškai pati geriausia - skaičiuoti kalorijas ax.gif Bet dar labai gelbėja grikiai, kefyras (liesas jogurtas), daržovės, vaisiai  blush2.gif Tik, žinoma, ilgai grikių dietos (patobulintos tongue.gif )neišeina laikytis, nes grikiai pabosta doh.gif  mega_shok.gif Bet krenta svoris stulbinamai wub.gif
Gal šiek tiek nukrypom nuo temos,bet juk reik truputį atsipalaiduot ax.gif  cool.gif
Super - kedai, stadiono aikštelė ir sportas thumbup.gif Tik va šitam reikalui ir aš turiu nusiteik,jau beveik metus nebelakstau,tai gėda man blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Beprotiškai pavargstu darbe ir po darbo,tai nebepajėgiu lakstyt blink.gif


Nu puiki dieta man thumbup.gif labai megstu grikiu, kefyra, darzoves ir vaisius drinks_cheers.gif O isbegti vis tiek reiks, nors kaip ir tau ziauriai nesinori grizus po darbo, pavargu dar vilktis atgal i gatve, geriau gi ant sofkutes , ka skanaus ir ir TV paziuret ramiai smile.gif Nu kadangi man nedaug numesti reikia tai kaip nors issiversiu biggrin.gif (ir taip labai uzpykau ant daktaro kad isdriso pasakyti tai man blink.gif , juk nesu is stambiuju unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 04, 15:39)
sveikutes
o man siandien visiskai nervai pakriko,vyras dar NT ryte padare,nieko nerodo,o dabar dar iskilo problema kur atlikti kraujo tyrima,nes siandien balsavimai ir viskas uzdaryta...mane nuzudys sitas laukimas...depresija juoda,plius dar dasidejo svoris,nes nuo sito gulinejimo penejausi kaip kiaule...na ka jei nieko neparodys ir kraujas,grysiu i Dukano skyreli kudintis,nes tuoj apsiverksiu i save ziurint..
Tada biskiatsipusiu ir vel pradesim sita kelia is naujo,po kokiu 3 men.kadangi nebuvo ka uzsaldyti,tai vel ta pacia daina reikes dainuot is naujo doh.gif


Gal neprireiks tau to antro karto 4u.gif
Zinok, pas mane irgi su valgymu buvo ziauriai... per ta stimuliacija pridejau 5-6 kg doh.gif tai dabar bandau i vezes stotis, nes jau ir is vyri sulaukiau komentaro blush2.gif
Bet nuo vakar jau krutine atleido, ir pilvas nebeissiputes rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2012 01 04, 16:10)
Po šio nepavykusio IVF ir bandysiu sveikiau maitintis, gal masažus lankyt. Nu nežinau,kažkaip reikia nukreipt mintis - pamylėti ir save, o ne vien vaistus ryti,leistis ir laukti HCG blink.gif
O kaip jums, mergaitės, su svoriu? ax.gif Netenka laikytis dietos?


Galvojam vienodai thumbup.gif biggrin.gif
as irgi eisiu atpalaiduojanciu wub.gif nes tas stresas ir itampa doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, juk pamiršau pasakyt, kad ryte pasirodė mmm,dar tik pradžia, daugiau maudžia nei sergu. Kaip sakot, kogero vis tiek verta pasirodyt gydytojai ir aptart viską?.. g.gif

MIMOZA, tai šiaušim pasipalaiduoti cool.gif thumbup.gif O aš sportuot per daug bijau, kad pupuliai nesublogtų doh.gif
Galėtų už tuos 10 gabalų bent papukai didesni palikt blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 04 sausio 2012 - 15:53
QUOTE(Citas @ 2012 01 04, 11:40)

Nekantrioji - jau nedaug beliko iki graziu ziniu  4u.gif  Laukiu nesulaukiu  smile.gif

O tai pridavei krauja ar ne siandien? Nu jo tas nT isivaizduoju kad nervus pagadino, bet ir jokio tepliojimo nera ane?


pagaliau pridavem krauja atsakymas apie 7-8 val,o gal ir anksciau doh.gif ,pavargau nuo visko,greiciau viskas baigtusi...
ne neteplioja,niekas man nesidaro,jau pati ant saves pykti pradejau,atsibodo drybsoti,tai nors vyra pavaikiau po turgu po kraujo biggrin.gif,tai nors tiek sirdi pamaloninau,kad atsigrojau ant kazko smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2012 01 04, 12:10)
Mažut,laikykis. Ne tiek daug beliko. O tavo sėkme vis tiek mes tikime,nepaisant to,kad tu nebetiki 4u.gif
Bet viršūnė, kad nėr kur pasidaryt kraujo tyrimą ohmy.gif O svoris neturėtų taip rūpėti. Juk čia jis paauga, čia nukrenta. Nenusimink taip:console:

Va man prisidėjo kokie 3 kg, bet mažių mažiausiai dėl to kvaršinu galvą,tik apie vaikelius galvoju.O mano vyras kaifuoja,kad aš papilnėjau,nes jam patinka doh.gif Šiaip niekada nebuvau iš tų lieknųjų, dietos tenka pasilaikyti blink.gif Bet man tai niekis,nes kai aš užsispyriu, nuo 5 iki 10 kg galiu kaip nieko numest(žinoma,protingos dietos). Tik užsispirt reikia - sveikai maitintis ax.gif Po šio nepavykusio IVF ir bandysiu sveikiau maitintis, gal masažus lankyt. Nu nežinau,kažkaip reikia nukreipt mintis - pamylėti ir save, o ne vien vaistus ryti,leistis ir laukti HCG blink.gif
O kaip jums, mergaitės, su svoriu? ax.gif Netenka laikytis dietos?



kai viskas pradeda erzinti,tai ir svoris netinka,nes jauties nutukusi:)
Jus tikit mano sekme,o as jau ja praradus senai... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 04, 12:54)
Gal neprireiks tau to antro karto  4u.gif
Zinok, pas mane irgi su valgymu buvo ziauriai... per ta stimuliacija pridejau 5-6 kg  doh.gif  tai dabar bandau i vezes stotis, nes jau ir is vyri sulaukiau komentaro  blush2.gif
Bet nuo vakar jau krutine atleido, ir pilvas nebeissiputes  rolleyes.gif
Papildyta:
Galvojam vienodai  thumbup.gif  biggrin.gif
as irgi eisiu atpalaiduojanciu  wub.gif  nes tas stresas ir itampa  doh.gif



oj reikes...jaucia mano sirdis...
priaugau ir as nemazai aoie kokiu 6 tai tikrai,reikes pasisverti gryzus namo..
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 04, 14:24)
Bet tikėkimės, kad tau nereikės, nes džiaugsiesi savo žvaigždutėmis  4u.gif

T.y. snaigutėmis? Iride, o tai jei dėtis snaigutes tai neverta daryti LIT? Mano atveju tai ir reikia man, kad TVIRTAI įsikabintų, o ne belekaip. Paaiškink man kaip tu supranti

nekantrioji nebedaug liko laukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 04, 16:20)
T.y. snaigutėmis? Iride, o tai jei dėtis snaigutes tai neverta daryti LIT? Mano atveju tai ir reikia man, kad TVIRTAI įsikabintų, o ne belekaip. Paaiškink man kaip tu supranti

nekantrioji nebedaug liko laukti ax.gif


Čia kaip supratau, buvo kalbama apie mano žvaigždutes wub.gif Kaip suprantu, dėl LIT nebent kreipsiuos , tirsiuos,jei nepavyks su žvaigždutėmis...

EGK, o tu norėsi dabar snaigutes sodint?
NEKANTRIOJI,gaila,kad aš prisėsiu prie PC tik apie 21 val. Bet aš sergu už tave, pažiūrėsim,kas lažybas būtų pralaimėjęs ax.gif AŠ UŽ DIDELĮ SKAIČIŲ nestuke.gif wub.gif
AFRODITE,kaip tau šiandien dienelė pralėkė? Turėk bičių pikio prie savęs, jei ligos užpultų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 04 sausio 2012 - 16:34
QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 04, 16:58)
pagaliau pridavem krauja atsakymas apie 7-8 val,o gal ir anksciau doh.gif ,pavargau nuo visko,greiciau viskas baigtusi...
ne neteplioja,niekas man nesidaro,jau pati ant saves pykti pradejau,atsibodo drybsoti,tai nors vyra pavaikiau po turgu po kraujo biggrin.gif,tai nors tiek sirdi pamaloninau,kad atsigrojau ant kazko smile.gif


Nu zinai tu mus visas labai kantriomis cia pavertei, bo laukiam nuo vakar ryto smile.gif O mano sirdis jaucia kad viskas bus gerai su tavim wub.gif O kad ant vyro atsigrajinai, tai visada sirdi paglosto, ypac kai jie neiko atgal negali pasakyti nes gi reikia saugoti mus kaip kiausinius biggrin.gif


QUOTE(egk @ 2012 01 04, 17:20)
T.y. snaigutėmis? Iride, o tai jei dėtis snaigutes tai neverta daryti LIT? Mano atveju tai ir reikia man, kad TVIRTAI įsikabintų, o ne belekaip. Paaiškink man kaip tu supranti



Ne manes klausi, bet as kaip tik manau kad tau LIT praverstu, juk cia tavo organizmas paruosiamas embrioniuko idejimui ir jo neatmetimui, as labai uz LIT ir Gorgio netgi reikalausiu kad man ji paskirtu o tada jau mausiu tiesiai pas Bykova smile.gif

Egk tai ju 4 savaites antibus geret?
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 04, 17:31)
Čia kaip supratau, buvo kalbama apie mano žvaigždutes  wub.gif Kaip suprantu, dėl LIT nebent kreipsiuos , tirsiuos,jei nepavyks su  žvaigždutėmis...

EGK, o tu norėsi dabar snaigutes sodint?

Aha apie tavo, bet aš ir sau prisiderinau, nes tiko ax.gif
Snaigutes, taip buvau supykus ant Treijso, kad neieškojo priežasties kodėl nepasilieka, kad sakiau eisiu pas kitą gydytoją ir darysiu viską nuo pradžių blush2.gif Bet dabar jau atsileidau ax.gif negi palikčiau savo mažiukus ilgam kažkur 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2012 01 04, 17:34)
Egk tai ju 4 savaites antibus geret?

Ne, mes tris savaites, na 25 dienas, bet paskutinė diena ten jau ne antibai, o skrandžiui g.gif
Atsakyti