Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Beila @ 2012 01 04, 08:35)
Labas rytas, būsimos  nestuke.gif
+Dėl kainos tikrai man neįkandamas Gorgi unsure.gif
++Vadinasi, ji neatlieka jokių laboratorinių kraujo tyrimų?
+++Sakai,kai LIT yra veiksminga priemonė ir būtų dėl kainos ir šios problemos geriau kreiptis į Bykovą,bet priesš tai sakei,kad ji neatlieka tyrimų g.gif Tai kaip ten yra?

Be to, ką reiškia LIT?


Per pirma vizita Bykova atlieka labai daug kraujo tyrimu. Zinoma, kazkiek informacijos apie moters imunine sistema jie suteikia. Taciau ji neatlieka dvieju pagrindiniu tyrimu (LAD ir DQalfa), kurie parodo, ar tikrai reikia moteriai LIT (Leukocyte Immunization Therapy). Man susidare ispudis, kad ji visoms negalincioms pastoti ir ypac isnesioti, taiko LIT. Bet kaip ir sakiau, tas nera blogai. Del LIT veiksmingumo yra daug informacijos internete. O Bykova turi daugiau nei 30 metu praktikos su tuo, tad ir pati veiksmingumu neabejoja (kam jai laboratoriniai irodymai, kai gauna faktus nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 04, 08:35)
Be to, ką reiškia LIT?

LIT yra leukocitu imuno terapija, kai suleidziamas tam tikru budu paruostas donoro kraujas (gali buti TB), tokia procedura padeda busimos mamos imuninei sistemai atpazinti vyro krauja ir neatmesti embrioniuko, kuris susideda is abeju audiniu 4u.gif
jei nusisnekejau, tai pataisykit mane blush2.gif
Papildyta:
oi, labas rytas 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Nusprendziau padaryti "hod kaniom" parasyti Bykovai laiska....
Atijola - o tavo LAD ir DQalfa geri?? tu jau geri antibiotikus??
Po antibu dietos-kada vel galima startuoti?
Papildyta:
Tada jos reakcija, Tr reakcija ir Gr ats ir sprendimas "kuda podatsa, komu otdatsa"... traukia siandien ant rusu kalbos smile.gif
Miegojau labai blogai...
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 04, 11:17)
Atijola - o tavo LAD ir DQalfa geri?? tu jau geri antibiotikus??
Po antibu dietos-kada vel galima startuoti?
Papildyta:
Tada jos reakcija, Tr reakcija ir Gr ats ir sprendimas "kuda podatsa, komu otdatsa"... traukia siandien ant rusu kalbos smile.gif
Miegojau labai blogai...

LAD mano geras, o DQalfa nukrypes (nepamenu kiek). Laukiu vis konsultacijos su Gorgiu, kad issiaiskinti viska 4u.gif
Ir as jau antra nakti is eiles blogai miegu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 04 sausio 2012 - 10:27
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 04, 11:26)
LAD mano geras, o DQalfa nukrypes (nepamenu kiek). Laukiu vis konsultacijos su Gorgiu, kad issiaiskinti viska  4u.gif
Ir as jau antra nakti is eiles blogai miegu  doh.gif

Laukiam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 04, 11:30)

DQalfa pa mane nenykrypes (negali gal jis buti nukrypes?), o yra sutapimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 04, 12:01)
DQalfa pa mane nenykrypes (negali gal jis buti nukrypes?), o yra sutapimu biggrin.gif

Tikri zvaigzdiu karai: nukrypes-blogai, sutapimas-blogai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 04, 01:14)
Ok, laukiam GR tyrimu  4u.gif O UK manau, kad tiria viska, ka is viso siuo metu medicina gali istirti. Apie prastos kiausialasciu kokybes priezastis dar gali cia pasiskaityti http://www.ivfauthor...bel/egg quality

As VK, Vilniuje. Apart geresnes kainos nieko daugiau is Treijso negavau, nieko apie mano abejones nenorejo girdeti. O cia bent jau klauso, ziuri, israso receptus reikiamiems vaistams.

1. Pas ka VK lankaisi?
2. Ka reiskia prastos kokybes? pagal FSH sprendzia?
Atsakyti
Sveikutės dar kartelį ax.gif
Ką reiškia grįžti į darbą... blink.gif Nebegaliu tūnot forume unsure.gif

QUOTE(Iride @ 2012 01 03, 22:25)
LIT padeda ir pastoti tais atvejais, kai moters organizme nesigamina antikuniai, reikalingi embrioniuko apsaugai[/I] pries NK lasteles[I] suformuoti. Del embrionu nesivystimo Bykova nelabai tikriausiai ka nors atsakys..Cia matyt prasta kiausialasciu/spermos kokybe, kuria gali lemti ivairios priezastys, bet nezinau, ar tam taikomas imuninis gydymas. Galbut tiesiog padetu ICSI, IMSI (jei nebuvo taikyta)?

Labai ačiū už informaciją ax.gif
Ką reiškia NK ląstelės?

QUOTE(Iride @ 2012 01 04, 10:00)
Per pirma vizita Bykova atlieka labai daug kraujo tyrimu. Zinoma, kazkiek informacijos apie moters imunine sistema jie suteikia. Taciau ji neatlieka dvieju pagrindiniu tyrimu (LAD ir DQalfa), kurie parodo, ar tikrai reikia moteriai LIT  (Leukocyte Immunization Therapy). Man susidare ispudis, kad ji visoms negalincioms pastoti ir ypac isnesioti, taiko LIT. Bet kaip ir sakiau, tas nera blogai. Del LIT veiksmingumo yra daug informacijos internete. O Bykova turi daugiau nei 30 metu praktikos su tuo, tad ir pati veiksmingumu neabejoja (kam jai laboratoriniai irodymai, kai gauna faktus  nestuke.gif smile.gif


Kaip gerai,kad jūs čia esat ir negailit pasidalinti informacija 4u.gif wub.gif Va, aš dabar mąstau taip, jeigu nepavyks man su žvaigždutėm, tai kreipsiuos į Bykovą. Kaip sakot,ar verta kreiptis į ją, jeigu aš negalėsiu vykt pas Gorgi?? (Galvoju padaryti bent jau tiek, kiek mums pagal galimybes...wink.gif )Ar nėra prasmės eit pas Bykovą,jei aš neisiu po to pas Gorgi???

QUOTE(Atiloja @ 2012 01 04, 10:11)
LIT yra leukocitu imuno terapija, kai suleidziamas tam tikru budu paruostas donoro kraujas (gali buti TB), tokia procedura padeda busimos mamos imuninei sistemai atpazinti vyro krauja ir neatmesti embrioniuko, kuris susideda is abeju audiniu  4u.gif
jei nusisnekejau, tai pataisykit mane  blush2.gif

Ačiū, iškart aiškiau, nes google visokių nesąmonių išmeta doh.gif

NEKANTRIOJI, tikiuosi nekantrausi ir mums apie nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif pranešti wub.gif Laikau kumštelius už tave group.gif
TERZE, labulis mergyt mirksiukas.gif
MIMOZA,kokie dabar tavo keliai? Kaip sveikatėlė? Jau truputį geriau jautiesi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 04 sausio 2012 - 13:10
QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 04, 14:00)
1. Pas ka VK lankaisi?
2. Ka reiskia prastos kokybes? pagal FSH sprendzia?


Pas Meskauskiene. Del prastos kokybes buvau idejusi nuoroda, kur galima placiau pasiskaityti. Aukstas FSH tik parodo, kad senka rezervas, bet nebutinai, kad bus prasta kokybe.
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2012 01 04, 14:08)
Ką reiškia NK ląstelės?
Kaip gerai,kad jūs čia esat ir negailit pasidalinti informacija 4u.gif  wub.gif Va, aš dabar mąstau taip, jeigu nepavyks man su žvaigždutėm, tai kreipsiuos į Bykovą. Kaip sakot,ar verta kreiptis į ją, jeigu aš negalėsiu vykt pas Gorgi?? (Galvoju padaryti bent jau tiek, kiek mums pagal galimybes...wink.gif )Ar nėra prasmės eit pas Bykovą,jei aš neisiu po to pas Gorgi???


NK - natūralios žudikės. Limfocitai skirstomi į B ir T ląsteles ir ląsteles-natūralias žudikes. Dėl Bykovos, kaip jau buvo galima suprasti iš ankstesnių mano postų, - manau verta. Bet tikėkimės, kad tau nereikės, nes džiaugsiesi savo žvaigždutėmis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 04, 13:24)
Pas Meskauskiene. Del prastos kokybes buvau idejusi nuoroda, kur galima placiau pasiskaityti. Aukstas FSH tik parodo, kad senka rezervas, bet nebutinai, kad bus prasta kokybe.
Papildyta:
NK - natūralios žudikės. Limfocitai skirstomi į B ir T ląsteles ir ląsteles-natūralias žudikes. Dėl Bykovos, kaip jau buvo galima suprasti iš ankstesnių mano postų, - manau verta. Bet tikėkimės, kad tau nereikės, nes džiaugsiesi savo žvaigždutėmis  4u.gif


AČIŪ friends.gif wub.gif
Atsakyti
sveikutes
o man siandien visiskai nervai pakriko,vyras dar NT ryte padare,nieko nerodo,o dabar dar iskilo problema kur atlikti kraujo tyrima,nes siandien balsavimai ir viskas uzdaryta...mane nuzudys sitas laukimas...depresija juoda,plius dar dasidejo svoris,nes nuo sito gulinejimo penejausi kaip kiaule...na ka jei nieko neparodys ir kraujas,grysiu i Dukano skyreli kudintis,nes tuoj apsiverksiu i save ziurint..
Tada biskiatsipusiu ir vel pradesim sita kelia is naujo,po kokiu 3 men.kadangi nebuvo ka uzsaldyti,tai vel ta pacia daina reikes dainuot is naujo doh.gif
Atsakyti