Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Iride @ 2012 01 03, 23:25)
LIT padeda ir pastoti tais atvejais, kai moters organizme nesigamina antikuniai, reikalingi embrioniuko apsaugai pries NK lasteles suformuoti. Del embrionu nesivystimo Bykova nelabai tikriausiai ka nors atsakys..Cia matyt prasta kiausialasciu/spermos kokybe, kuria gali lemti ivairios priezastys, bet nezinau, ar tam taikomas imuninis gydymas. Galbut tiesiog padetu ICSI, IMSI (jei nebuvo taikyta)?

Tai vat as ir galvoju-kad gal cia Bykova nelabai prie ko.. ICSI taikyta-visi zuvo vis tiek, o va IMSI Embrions nedaro... Bus matyt, ka pakomentuos pats Treisas - nesuk galvos...
Atsakyti
Nekantrioji, nebetampau nervu, laukiu geru skaiciu! cool.gif 4u.gif

Ramybes ir kitom. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 03, 20:00)
Užjaučiu dėl tų trijų kartų  console.gif
Vajei,vadinasi, ir man ateity gali tekt  per galvą užvažiuot. Nes jei dar kartelį man bandys implantuotis ir nepasiliks,tai tada ir aš galvoju kreiptis pas Georgį. O sakyk, girdėjau, kad kraują ten galima paštu išsiųst. Ar tai tiesa? Tai gal galima ir atsakymus paštu gaut. Bet dėl gydymo skyrimo vis tiek kogero tektų pas jį apsilankyti... doh.gif
O kaip Bykovą reikia rast?

Bykova LV, o Georgis Londone. Mergaitės jau labai išsamiai aprašė, jų privalumus ir trūkumus. Todėl ir tenka laviruotis...

QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 20:28)
Va sito as irgi bijau: "nieko nežinau, mes netiriam, reiškia mes negydom". Kai gausiu atsakymus as irgi savivaliausiu-pas Gorgi skristi dar tik pradedu mastyti, taip, kad teks irgi sekti kazkurios mergaites pedomis... Primink, kuria tau bacila rado?
Aisku, o ka daryti?? Ko klausyti? Kad iseiti is to rato... As gailiuosi, kad pirmo IVf nedariau pas Treisa, butu kaip ir pilna ligos istorija, o dabar "jis kazka girdejo" ir "pas ji kazkas gavosi/nesigavo"... Klausimas - ar jam sakyti del Graikijos???

Man rado chlamidiją. Po šiai dienai nu niekaip man nedaeina, kaip galima nei kart neturėjus jokios zarazos, turėt ją užslėptą doh.gif
Nesigailėk 4u.gif Aš visus IVF dariau pas Treijsą, tačiau atsakymų deja turiu ieškotis pati... Kai galvojau dėl Bykovos, rinkausi informaciją, rašė mergaitės ir į až, na buvo kam pasiūlė Treijsas Bykovą, bet daugiau buvo kad nepatiko jam. Aš jam tada kai buvau paskutinį kartą nebepasakiau apie tą Graikijos tyrimą, tai taip ir liko. Ir išvis tą paskutį apsilankymą pas jį kažkodėl nenoriu net prisiminti
O tu jau išsiuntei į Graikiją?

QUOTE(Iride @ 2012 01 03, 22:11)
Klausyk savo sirdies balso  4u.gif Kazkodel as esu isitikinusi, kad su Bykovos pagalba tau pavyks. LIT sutaret daryti, ane?

Stengiuosi 4u.gif ir ačiū, kad tiki 4u.gif Mano pirmas LIT jau turėtų būti šį mėnesį, labai tikiuosi, kad man jo tikrai labai reikia ax.gif
Gal jau žinai kada tavo startas? Laikysiu kumščius ištisai oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 03, 23:35)
*Man rado chlamidiją. Po šiai dienai nu niekaip man nedaeina, kaip galima nei kart neturėjus jokios zarazos, turėt ją užslėptą doh.gif

**Nesigailėk 4u.gif Aš visus IVF dariau pas Treijsą, tačiau atsakymų deja turiu ieškotis pati...

***Kai galvojau dėl Bykovos, rinkausi informaciją, rašė mergaitės ir į až, na buvo kam pasiūlė Treijsas Bykovą, bet daugiau buvo kad nepatiko jam. Aš jam tada kai buvau paskutinį kartą nebepasakiau apie tą Graikijos tyrimą, tai taip ir liko. Ir išvis tą paskutį apsilankymą pas jį kažkodėl nenoriu net prisiminti
****O tu jau išsiuntei į Graikiją?
*****Stengiuosi 4u.gif ir ačiū, kad tiki 4u.gif Mano pirmas LIT jau turėtų būti šį mėnesį, labai tikiuosi, kad man jo tikrai labai reikia ax.gif
******Gal jau žinai kada tavo startas? Laikysiu kumščius ištisai oro_buckis.gif

* as sito irgi nesuvokiu-reiskias buvo, tik kad jokia laboratorija neuzciuope..
**tas sekina-pacios atsakymu ieskojimas...
***siaubas... o tu sekanti suprantu darysi.... pas ji??
****laukiu nesulaukiu savo mmm ir startuoju
*****kitaip ir net nemastom wink.gif
******as irgi prisijungiu prie laikymo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 23:29)
Tai vat as ir galvoju-kad gal cia Bykova nelabai prie ko.. ICSI taikyta-visi zuvo vis tiek, o va IMSI Embrions nedaro... Bus matyt, ka pakomentuos pats Treisas - nesuk galvos...


Visgi pasukau galva smile.gif Gali buti ir imuniniu problemu (bet tikiuosi, kad tikrai nera - tris kartus pabeldziam i stala:) Pvz. del anti ovarian atibodies (antikuniu pries kiausialastes?) buna prasta kiausialasciu kokybe, prasti embrionai. Tokiu atveju skira steroidus (pvz. prednizalona). Tik klausimas, ar kur nors LT ar LV daro tyrimus del tokiu antikuniu..Ir aisku, tai tik viena is galimu priezasciu..

EGK, Terze, aciu uz palinkejimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 03, 23:57)
Visgi pasukau galva smile.gif Gali buti ir imuniniu problemu (bet tikiuosi, kad tikrai nera - tris kartus pabeldziam i stala:) Pvz. del anti ovarian atibodies (antikuniu pries kiausialastes?) buna prasta kiausialasciu kokybe, prasti embrionai. Tokiu atveju skira steroidus (pvz. prednizalona). Tik klausimas, ar kur nors LT ar LV daro tyrimus del tokiu antikuniu..Ir aisku, tai tik viena is galimu priezasciu..

EGK, Terze, aciu uz palinkejimus 4u.gif

Aciu tau labai, kad mastai..kad turi jegu parasyti... As laaabai noriu tiketi, kad yra kazkokia uzslepta bacila, kur parodys Graikijos tyrimai...
Iride, o tarkim, jei butu anti ovarian antiobodies, tiria UK?
O tu kur startuoji ir kada? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 04, 00:04)
Aciu tau labai, kad mastai..kad turi jegu parasyti... As laaabai noriu tiketi, kad yra kazkokia uzslepta bacila, kur parodys Graikijos tyrimai...
Iride, o tarkim, jei butu anti ovarian antiobodies, tiria UK?
O tu kur startuoji ir kada?  wub.gif


Ok, laukiam GR tyrimu 4u.gif O UK manau, kad tiria viska, ka is viso siuo metu medicina gali istirti. Apie prastos kiausialasciu kokybes priezastis dar gali cia pasiskaityti http://www.ivfauthor...bel/egg quality

As VK, Vilniuje. Apart geresnes kainos nieko daugiau is Treijso negavau, nieko apie mano abejones nenorejo girdeti. O cia bent jau klauso, ziuri, israso receptus reikiamiems vaistams.
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 04, 00:04)
Aciu tau labai, kad mastai..kad turi jegu parasyti... As laaabai noriu tiketi, kad yra kazkokia uzslepta bacila, kur parodys Graikijos tyrimai...
Iride, o tarkim, jei butu anti ovarian antiobodies, tiria UK?
O tu kur startuoji ir kada?  wub.gif

pagooglinau....as atitinku 2 is 3 pozymiu blink.gif
Anti ovarian antibodies are also found in people with:
Addison's Disease
thyroid disease
endometriosis
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 04, 00:16)
pagooglinau....as atitinku 2 is 3 pozymiu  blink.gif 
Anti ovarian antibodies are also found in people with:
Addison's Disease
thyroid disease
endometriosis


Kad atitinki 2, dar nereiskia, kad turi smile.gif O gera zinia, ta, kad gydymas paprastas - per IVF duoda steroidus. Kai kur steroidai iprasta IVF protokolo dalis.
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 04, 00:14)
Ok, laukiam GR tyrimu  4u.gif O UK manau, kad tiria viska, ka is viso siuo metu medicina gali istirti. Apie prastos kiausialasciu kokybes priezastis dar gali cia pasiskaityti http://www.ivfauthor...bel/egg quality

As VK, Vilniuje. Apart geresnes kainos nieko daugiau is Treijso negavau, nieko apie mano abejones nenorejo girdeti. O cia bent jau klauso, ziuri, israso receptus reikiamiems vaistams.

Aciu tau 4u.gif
Cia kaip i siena su tom abejonem... Kas durniausia, kad visur taip cray.gif
Atsakyti
labukas merginos, zinau kad is jusu kazkurios daresi akupunktura. noreciau suzinoti kokie rezultatai, nes kiek girdejau, kad padeda pastoti. noriu suzinoti kada galima darytis. buserelina pradesiu leistis 10d. tai kaip tada g.gif turiu darytis pries ar galima ir tuo metu darytis kai leidiesi vaistus smile.gif tikiuosi supratot ka norejau paklausti, lauksiu jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, būsimos nestuke.gif
QUOTE(Iride @ 2012 01 03, 22:01)

+Pirmiausiai vaziavau pas Gorgi, o kai jis man paskyre LIT, tada jau apsilankiau ir pas Bykova. Aritmetika paprasta: pas Gorgi LIT berods apie 1000 svaru kainuoja,  dar is UK mergaites skrenda i Atenus LIT darytis ir ten 2 kartai kainuoja apie 1000 euru, o va pas Bykova - vienas kartas 425 Lt.

++Bykova remiasi empirika, praktika, bet laboratoriniais tyrimais ji negali pagristi nei to, ar reikia LIT, nei ar jis veikia. Kaip tik praeita savaite jai nuveziau savo tyrimus is Gorgio, kuriuose matyti, kaip pasikeite mano LAD (antikuniai pries leukocitus), tai sokinejo moteris is dziaugsmo ir kopijas daresi.

+++Kita vertus, LIT yra veiksminga priemone, ir mano nuomone maziausiai kenksminga lyginant su kitais imuniniais dalykais, todel jei neleidzia finansai, o keli IVF buvo nesekmingi, as patarciau kreiptis i Bykova. Miela ji moteris smile.gif


+Dėl kainos tikrai man neįkandamas Gorgi unsure.gif
++Vadinasi, ji neatlieka jokių laboratorinių kraujo tyrimų?
+++Sakai,kai LIT yra veiksminga priemonė ir būtų dėl kainos ir šios problemos geriau kreiptis į Bykovą,bet priesš tai sakei,kad ji neatlieka tyrimų g.gif Tai kaip ten yra?

Be to, ką reiškia LIT?
Atsakyti