Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(egk @ 2012 01 03, 18:42)
Taip išsityriau, o vaistus pasiskyriau sau pati tokius kokius Georgis buvo skyręs Keberiokst. Gal ir reikia man į galvą, nežinau. Tik tada ir kitas mergaites, kurios ruošiasi tirtis šitas zarazas, reikia lupt. O jei kurios važiuoja pas Georgį, tai nieko nereikia tirtis pačiom, jis lieps (na nebent iš anksto, kad jau žinoti atsakymą per pirmą vizitą). Ne tik Lietuvoje, bet ir kitur šito tyrimo nedaro. Taip kad apsisprendus tirtis, teks savivaliaut. Dar kita problema, kur gaut receptus. Todėl ir sakiau, kad reikia labai gerai pažįstamo daktaro. Nes šiaip jų pozicija būna "nieko nežinau, mes netiriam, reiškia mes negydom". Iš kitos pusės, tai ne kažkas labai jau tokio ypatingo, tik antibiotikai, bet gana stiprūs. Todėl tos zarazos ir yra paslėptos, niekada ansčiau nerastos ir taip paprasati ir neišgydomos.

Pas ką kreiptis, lemia piniginės storis (čia bent iš mano varpinės). Ir dar... Bykova tai tokia natūralistė, jai nuo Georgio siūlomų antibų dozių plaukai atsistoja doh.gif Vienas gyd siūlo tą, o kitas visai priešingai. Taip kad užburtas ratas...

Turėjau 3 IVF, vieną natūraliam cikle, kibo visus kartus, yra kibę ir natūraliai.
TAI KĄ GI MAN DARYTI??? KO KLAUSYTI??? KUO PASITIKĖTI, KUO NE???


Užjaučiu dėl tų trijų kartų console.gif
Vajei,vadinasi, ir man ateity gali tekt per galvą užvažiuot. Nes jei dar kartelį man bandys implantuotis ir nepasiliks,tai tada ir aš galvoju kreiptis pas Georgį. O sakyk, girdėjau, kad kraują ten galima paštu išsiųst. Ar tai tiesa? Tai gal galima ir atsakymus paštu gaut. Bet dėl gydymo skyrimo vis tiek kogero tektų pas jį apsilankyti... doh.gif
O kaip Bykovą reikia rast?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 03 sausio 2012 - 19:12
QUOTE(egk @ 2012 01 03, 19:42)
Taip išsityriau, o vaistus pasiskyriau sau pati tokius kokius Georgis buvo skyręs Keberiokst. Gal ir reikia man į galvą, nežinau. Tik tada ir kitas mergaites, kurios ruošiasi tirtis šitas zarazas, reikia lupt. O jei kurios važiuoja pas Georgį, tai nieko nereikia tirtis pačiom, jis lieps (na nebent iš anksto, kad jau žinoti atsakymą per pirmą vizitą). Ne tik Lietuvoje, bet ir kitur šito tyrimo nedaro. Taip kad apsisprendus tirtis, teks savivaliaut. Dar kita problema, kur gaut receptus. Todėl ir sakiau, kad reikia labai gerai pažįstamo daktaro. Nes šiaip jų pozicija būna "nieko nežinau, mes netiriam, reiškia mes negydom". Iš kitos pusės, tai ne kažkas labai jau tokio ypatingo, tik antibiotikai, bet gana stiprūs. Todėl tos zarazos ir yra paslėptos, niekada ansčiau nerastos ir taip paprasati ir neišgydomos.

Pas ką kreiptis, lemia piniginės storis (čia bent iš mano varpinės). Ir dar... Bykova tai tokia natūralistė, jai nuo Georgio siūlomų antibų dozių plaukai atsistoja doh.gif Vienas gyd siūlo tą, o kitas visai priešingai. Taip kad užburtas ratas...

Turėjau 3 IVF, vieną natūraliam cikle, kibo visus kartus, yra kibę ir natūraliai.
TAI KĄ GI MAN DARYTI??? KO KLAUSYTI??? KUO PASITIKĖTI, KUO NE???


Va sito as irgi bijau: "nieko nežinau, mes netiriam, reiškia mes negydom". Kai gausiu atsakymus as irgi savivaliausiu-pas Gorgi skristi dar tik pradedu mastyti, taip, kad teks irgi sekti kazkurios mergaites pedomis... Primink, kuria tau bacila rado?
Aisku, o ka daryti?? Ko klausyti? Kad iseiti is to rato... As gailiuosi, kad pirmo IVf nedariau pas Treisa, butu kaip ir pilna ligos istorija, o dabar "jis kazka girdejo" ir "pas ji kazkas gavosi/nesigavo"... Klausimas - ar jam sakyti del Graikijos???
Papildyta:
QUOTE(malvina @ 2012 01 03, 17:36)
sveikos, mergaites 4u.gif
turiu klausimuka 4u.gif 
ar yra koks nors rysys tarp krutu fibroadenomu ir IVF? t.y. ar turint adenomu daro IVF, ar IVF naudojami vaistai gali skatinti adenomu didejima ir pan. ?g.gif

Mano patirtis:
IVF gyd zino apie mano fibroadenomas - bet kad kazkaip reaguotu ar kazka sakytu-nea. O vat santariskiu onkologai - uz galvu susieme. Man jau atliktos 2 operacijos.. Ir kai dabar buvau pasake tiesiai sviesiai: nelabai gali rinktis-nori vaiku tureti, aukosi krutis... Nes pasak ju tie skatinamieji, pabreziu MANO atveju, augina ir fibras... Aisku dabar situacijonas mano nekoks - bet vel gultis kol nepastojau net nezadu... Aisku, as sakiau, kad pastosiu... bet va tasausi jau 5 metai ir 2 operacijos..
Tau siulyciau su onkologu pakalbeti. Na nebent tavo ginekologas irgi tau kazka patars, bet abejoju...
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2012 01 03, 20:00)
Užjaučiu dėl tų trijų kartų  console.gif
Vajei,vadinasi, ir man ateity gali tekt  per galvą užvažiuot. Nes jei dar kartelį man bandys implantuotis ir nepasiliks,tai tada ir aš galvoju kreiptis pas Georgį. O sakyk, girdėjau, kad kraują ten galima paštu išsiųst. Ar tai tiesa? Tai gal galima ir atsakymus paštu gaut. Bet dėl gydymo skyrimo vis tiek kogero tektų pas jį apsilankyti... doh.gif
O kaip Bykovą reikia rast?

Va cia paskaityk del Bykovos: Rygos reprodukcijos centras 3 tema , 8 puslapis.
Del Gorgio net negirdejau, kad galima pastu.. g.gif O tai jam gal reiktu tada visa istorija surasyti, bet jis juk vistiek turi klausimu... Na reikia, kad kas lankesi atsakytu... Cia mes i Graikija siunciam pastu..
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 21:28)
Mano patirtis:
IVF gyd zino apie mano fibroadenomas - bet kad kazkaip reaguotu ar kazka sakytu-nea. O vat santariskiu onkologai - uz galvu susieme. Man jau atliktos 2 operacijos.. Ir kai dabar buvau pasake tiesiai sviesiai: nelabai gali rinktis-nori vaiku tureti, aukosi krutis... Nes pasak ju tie skatinamieji, pabreziu MANO atveju, augina ir fibras... Aisku dabar situacijonas mano nekoks - bet vel gultis kol nepastojau net nezadu... Aisku, as sakiau, kad pastosiu... bet va tasausi jau 5 metai ir 2 operacijos..
Tau siulyciau su onkologu pakalbeti. Na nebent tavo ginekologas irgi tau kazka patars, bet abejoju...

Terze, o kokio dydzio tavo fibroadenomos buvo, kai operavaisi? Ir po kiek po laiko po pirmos op prireike antros?
Kokius vaistus paprastai skiria IVF metu? Kad pasakyt onkologui, jei klaustu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvina: 03 sausio 2012 - 19:53
QUOTE(malvina @ 2012 01 03, 20:52)
Terze, o kokio dydzio tavo fibroadenomos buvo, kai operavaisi? Ir po kiek po laiko po pirmos op prireike antros?
Kokius vaistus paprastai skiria IVF metu? Kad pasakyt onkologui, jei klaustu...

Oij..kad as atsiminciau, neturiu niekur uzsirasius...tik zinau, kad dabar yra didziausias 1,2cm, o tada.... pirma karta tai buvo didelis, ejau per visus gyd tikrintis, nes ruosiausi pastoti... kaip dabar ziauriai skamba... Eilini karta man irodymas, kad niekur negalioja jokios aiskios ribos ar aiskios taisykles. Antras kartas buvo po 3metu.. Gyd jokiu vaistu pavadinimu nesu sakiusi, ji man sake pati, kad tai skatinantys vaistai man turi tokia itaka.

Beila - skaitau rrc skyreli, emailas: bikova@rrc.lv
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 22:28)
Oij..kad as atsiminciau, neturiu niekur uzsirasius...tik zinau, kad dabar yra didziausias 1,2cm, o tada.... pirma karta tai buvo didelis, ejau per visus gyd tikrintis, nes ruosiausi pastoti... kaip dabar ziauriai skamba... Eilini karta man irodymas, kad niekur negalioja jokios aiskios ribos ar aiskios taisykles. Antras kartas buvo po 3metu.. Gyd jokiu vaistu pavadinimu nesu sakiusi, ji man sake pati, kad tai skatinantys vaistai man turi tokia itaka.



aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 03, 19:42)
Turėjau 3 IVF, vieną natūraliam cikle, kibo visus kartus, yra kibę ir natūraliai.
TAI KĄ GI MAN DARYTI??? KO KLAUSYTI??? KUO PASITIKĖTI, KUO NE???


Klausyk savo sirdies balso 4u.gif Kazkodel as esu isitikinusi, kad su Bykovos pagalba tau pavyks. LIT sutaret daryti, ane?
Atsakyti
Mergaites, nelabai jus ka Gorgiui issiusit sad.gif Na, tyrimus jus galite dar pacios pasiskirti (as turejau tokiu minciu), bet kaip ta savo krauja i USA issiusit? na gerai, kaip issiusti - sugalvosit (mes lietuvaites ismaningos smile.gif ), bet kas pakomentuos? Kas skirs gydyma? As is pradziu irgi galvojau, kas Keberiokst su Iride (beveik Gorgio lygio) galetu paskirti gydymus, bet jos "pastate mane i vieta" ir liepe visko klausti Gorgio smile.gif Taigi, viska mes galime, isskyrus suprasti ta imunine kalba ir gydymo pasiskyrima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 03, 22:11)
Klausyk savo sirdies balso  4u.gif Kazkodel as esu isitikinusi, kad su Bykovos pagalba tau pavyks. LIT sutaret daryti, ane?

Iride - o tu lankaisi ir pas Bykova ir pas Gorgi, kaip Keberiokst ?
Perskaiciau visa RRC skyreli - galva uztinusi...
Turiu mergaites klausima, pas Gorgi del to, kad daugiau tyrimu ir + Bykova, nes tam tikri vaistai pas ja pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 18:19)
Del statistikos, tai drisciau abejoti - juk oficialios nera?? kaip man pasake gyd. - ziurint kas kaip veda ta statistika: vienas dalykas pastoti, ir kitas dalykas - kiek is pastojusiu isnesioja....

Dar viena is kainu leidimo priezasciu - klientu trukumas??


na taip - gal jie ir suchimicina su statistika bet ir siame forume yra tema: IVF statistika - sekmingos VK gydytojo rankos. O del isnesiojimo - net ir naturaliai pastojusios - ne visos iki galo isnesioja.

Del kainu nuleidimo ar mzesniu kainu nei kitose klinikose - taip tai konkurencija. as pati turiu versliuka ir noredama pritraukti daugiau zmoniu -nuleidziu kainas, dalinu nuolaidas. Bet neiziuriu cia nieko blogo smile.gif

bet siaip juokinga - paauglysteje pastoviai sirgau kiausidziu uzdegimu, ir viena ginekologe pasake - noresi vaiku - sunkiai seksis. tai pamenu ziurinejau staripsnius ir kainas apie nevaisingumo gydyma, IVF ir pan. pirmas vaikiukas uzkibo neplanuotai ir to maziausiai tikintis, o vat su antru - tokios bedos ka paauglysteje isivaizduodavau...
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 22:29)
Iride - o tu lankaisi ir pas Bykova ir pas Gorgi, kaip Keberiokst ?
Perskaiciau visa RRC skyreli - galva uztinusi...
Turiu mergaites klausima, pas Gorgi del to, kad daugiau tyrimu ir + Bykova, nes tam tikri vaistai pas ja pigiau?


Taip, as pas abu, bet tokiu rezultatu kaip Keberiokst kol kas dar negaliu pasigirti, bet tikiuosi, kad jau ilgai laukti neteks wub.gif

Pirmiausiai vaziavau pas Gorgi, o kai jis man paskyre LIT, tada jau apsilankiau ir pas Bykova. Aritmetika paprasta: pas Gorgi LIT berods apie 1000 svaru kainuoja, dar is UK mergaites skrenda i Atenus LIT darytis ir ten 2 kartai kainuoja apie 1000 euru, o va pas Bykova - vienas kartas 425 Lt.

Pas Gorgi delto, kad jis padaro issamius tyrimus ir remiantis jais skiria imunini gydyma. Bykova remiasi empirika, praktika, bet laboratoriniais tyrimais ji negali pagristi nei to, ar reikia LIT, nei ar jis veikia. Kaip tik praeita savaite jai nuveziau savo tyrimus is Gorgio, kuriuose matyti, kaip pasikeite mano LAD (antikuniai pries leukocitus), tai sokinejo moteris is dziaugsmo ir kopijas daresi.

Kita vertus, LIT yra veiksminga priemone, ir mano nuomone maziausiai kenksminga lyginant su kitais imuniniais dalykais, todel jei neleidzia finansai, o keli IVF buvo nesekmingi, as patarciau kreiptis i Bykova. Miela ji moteris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2012 01 03, 23:01)
Taip, as pas abu, bet tokiu rezultatu kaip Keberiokst kol kas dar negaliu pasigirti, bet tikiuosi, kad jau ilgai laukti neteks  wub.gif


As irgi tikiuosi, kad tu jau netoli tikslo...
Kiek as skaiciau, tai tas LIT padeda islaikyti nestuma, ir siaip kazkaip dauguma su problemom, kad issaugoti, o pas mus embrionukai nesivysto... Na gal Bykovai laiskuti parasyti...
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 23:09)
As irgi tikiuosi, kad tu jau netoli tikslo...
Kiek as skaiciau, tai tas LIT padeda islaikyti nestuma, ir siaip kazkaip dauguma su problemom, kad issaugoti, o pas mus embrionukai nesivysto... Na gal Bykovai laiskuti parasyti...


LIT padeda ir pastoti tais atvejais, kai moters organizme nesigamina antikuniai, reikalingi embrioniuko apsaugai pries NK lasteles suformuoti. Del embrionu nesivystimo Bykova nelabai tikriausiai ka nors atsakys..Cia matyt prasta kiausialasciu/spermos kokybe, kuria gali lemti ivairios priezastys, bet nezinau, ar tam taikomas imuninis gydymas. Galbut tiesiog padetu ICSI, IMSI (jei nebuvo taikyta)?
Atsakyti