Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(angelyte123 @ 2012 01 03, 17:11)
VK kainos tikrai labai normalios lyginant su kitom istaigomis , ir siaip ju statistika kiekvienais metais gerejanti ir gerejanti. smile.gif kas manau nuteikia optimistiskai visas mus kurioms gali prireikti ar reikia IVF...

Del statistikos, tai drisciau abejoti - juk oficialios nera?? kaip man pasake gyd. - ziurint kas kaip veda ta statistika: vienas dalykas pastoti, ir kitas dalykas - kiek is pastojusiu isnesioja....

Dar viena is kainu leidimo priezasciu - klientu trukumas??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 03 sausio 2012 - 16:21
QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 12:26)
Kad nera mm, jau ir tai gerai! Aha, tai ryt diena irgi "sugadinta" su sedejimu ant adatu" Tai viskas kaip ir ok su tavim - galima eiti dirbti  lotuliukas.gif 
O del issimaudymo - kai as uzsibunu, arba per  karsta dusa pasileidziu - visada sirdute kalatojasi...tai gal tu irgi uzsibuvai wink.gif


seip tai man taip nebuna ir po to duso jau buvo praeja apie 15 min.be to buvau ramybes busenoj,kadangi esu muslima blush2.gif buvau stojus maldai,tai va besimeldziant ir pajutau,kad bus nekas greitai... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Triunfante @ 2012 01 03, 12:32)
Nebandyk.  cool.gif  4u.gif

Sveikinimai Vadui.  4u.gif

Nekantrumas cia visu, Nekantrioji, turbut uzkretei visas.  smile.gif Kaip sveikata, kaip pilvelis?  4u.gif


nieko,pilveli maudzia ir tiek ziniu g.gif
Papildyta:
[quote=Citas,2012 01 03, 12:33]
Ale ot suduranvojau - aisku sumaisiau sausio 3 su treciadieniu, bet kadangi cia ir daugiau tokiu protingu atsirado tai maniau kad siandien doh.gif Tai kad silpnumas tai gali buti ir nuo streso ir nuo nestuke.gif

ale tikrai nu biggrin.gif kaip cia dabar jums taip supiese,as net i kalendoriu pasiziurejau,kokia diena siandien lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, mergaites 4u.gif
turiu klausimuka 4u.gif
ar yra koks nors rysys tarp krutu fibroadenomu ir IVF? t.y. ar turint adenomu daro IVF, ar IVF naudojami vaistai gali skatinti adenomu didejima ir pan. ?g.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 02, 18:30)

Egk - sakai vis dar sventi smile.gif Cia terzei iskilo klausimas kaip tu susiorganizavai antibiotikus kai jau suzinojai apie zarazos buvima? Ar tau jau sugerei ta kursa ar dar ne?


Cituk, baigiau gydymą gruodžio 31 ax.gif Tik su pakartotiniu tyrimu labai nuo tavęs atsiliksiu verysad.gif Po to kabinimosi užpraitą mėnesį kai ciklas buvo 1,5 mėnesio va kaip viskas išsitesė... Šį mėn mmm praleisiu, o vasario mėnesio - į Graikiją 4u.gif
O antibiotikam tai reikia savo daktaro, ir pageidautina kuo savesnio mirksiukas.gif

QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 10:37)
Sveika - tikiuosi jau greitai intensyviau pasijungsi i musu buri wink.gif  bigsmile.gif 
As tai dar tik pradzioj kelio su Graikija, o va Citukas jau ties finisu ... tikiuosi labai...
Visokiu miniu yra, ir del Bykovos ir del Gorgio.... Naktim pastoviai kosmarus sapnuoju: tai man krauja perpila, tai Treisas atveda man arkly  doh.gif  doh.gif ... Kazkaip kamuoja tie sapnai.
Pirma noriu su Treisu pakalbeti - paziuresim, ka jis patars. bet turiu 6 jausma, kad siulys donoro kiausineli...
Del Bykovos net nzn, nelabai turiu nuomones, is to, ka skaiciau forume tam 8psl..., gal net galvoju ta pacia diena daryti susitikima su ja ir su Tr... bet jei jau susitikineti su ja-tai ant durniaus nesinori... O gal is kart mesti visas jegas ant Gorgio.. Kol kas galvoj bardakas.
Kaip tu? Kokie tavo planai?

Kaip suprantu tą chaosą... Na bet gerai, kad vistik tos mintys paskui kažkaip susirikiuoja ir ateina sprendimas 4u.gif
Aš dar nelabai greit jungsiuosi kaip matai 4u.gif Na bet stengsiuosi neatsilikti nuo jūsų naujienų, tik parašyti nelabai turėsiu ką verysad.gif

QUOTE(Warwara @ 2012 01 03, 14:55)
O aš nuo vakar pradejau saukti ta kaprizinga pauksciuka!!!! CYp-cyp-cyp!
user posted image

Su startu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atiloja, su naujom pareigom tave 4u.gif

Afrodite, o kokios naujienos iš Griciaus? Atrodo turėjai pas jį važiuoti dar vienai nuomonei išgirsti?

nekantrioji, sėkmės rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 03, 17:37)
*Cituk, baigiau gydymą gruodžio 31 ax.gif Tik su pakartotiniu tyrimu labai nuo tavęs atsiliksiu verysad.gif Po to kabinimosi užpraitą mėnesį kai ciklas buvo 1,5 mėnesio va kaip viskas išsitesė... Šį mėn mmm praleisiu, o vasario mėnesio - į Graikiją 4u.gif
O antibiotikam tai reikia savo daktaro, ir pageidautina kuo savesnio  mirksiukas.gif

**Atiloja, su naujom pareigom tave 4u.gif

*o is kur suzinojai, kokius vaistus vartoti? blush2.gif
**aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 03, 17:37)
Cituk, baigiau gydymą gruodžio 31 ax.gif Tik su pakartotiniu tyrimu labai nuo tavęs atsiliksiu verysad.gif Po to kabinimosi užpraitą mėnesį kai ciklas buvo 1,5 mėnesio va kaip viskas išsitesė... Šį mėn mmm praleisiu, o vasario mėnesio - į Graikiją 4u.gif
O antibiotikam tai reikia savo daktaro, ir pageidautina kuo savesnio  mirksiukas.gif
Kaip suprantu tą chaosą... Na bet gerai, kad vistik tos mintys paskui kažkaip susirikiuoja ir ateina sprendimas 4u.gif


O tai kiek savaiciu tau prirase antibijotiku? Pas tave gi tik viena rado, tai gal nedaug ir gert ju reikejo? Zinai as dar taip kartais paabejoju ar gerai kad tirsiuos su Sausio mmm, bet nu jau ziauriai nenoriu laukti iki Vasario vidurio, juolab nu pagalvojau kad gerem as 5 savaites gerem ir baigem su pereitu mmm 1CD, nu tai sakau su jom ir isejo tie mire bugai smile.gif Nu bylo niebylo - vasario vidury as jau busiu po hystero ir biesas zino kaip su tom mmm bus, tai nusprendziau tirtis sausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 03, 14:37)
:
nekantrioji, sėkmės rytoj 4u.gif


4u.gif aciu,jauciu jos reikes
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 03, 17:51)
*o is kur suzinojai, kokius vaistus vartoti?  blush2.gif
**aciu  4u.gif



QUOTE(Citas @ 2012 01 03, 17:52)
O tai kiek savaiciu tau prirase antibijotiku? Pas tave gi tik viena rado, tai gal nedaug ir gert ju reikejo? Zinai as dar taip kartais paabejoju ar gerai kad tirsiuos su Sausio mmm, bet nu jau ziauriai nenoriu laukti iki Vasario vidurio, juolab nu pagalvojau kad gerem as 5 savaites gerem ir baigem su pereitu mmm 1CD, nu tai sakau su jom ir isejo tie mire bugai smile.gif Nu bylo niebylo - vasario vidury as jau busiu po hystero ir biesas zino kaip su tom mmm bus, tai nusprendziau tirtis sausi  smile.gif


Nu mergaitės, jūs duodat su savo klausimais karsta.gif Taigi jūs ir prirašėt, tiksliau Keberiokst ax.gif Jai irgi buvo ta pati zaraza. Aš gi nebuvau pas Georgį, tad einu jūsų pramintais keliais. Na visiška savivalė pas mane swoon.gif Tik nesakykit, kad blogai, kitos išeities neturiu irnesakyk.gif

Citas, negrįžk be negativ 4u.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 03 sausio 2012 - 17:05
TERZE,
Darbui turiu daug ruoštis,kad jis būtų kokybiškas doh.gif Taip jau pas mane yra... Tai va ir negaliu mest darbo dabar,kol nepastojau unsure.gif Nors vyras sako, kad užtektų ir taip, tik žinoma, IVF jau reiktų daug ilgiau taupyt, kas mane labaaaaai gąsdina ir atbaido nuo tokio sprendimo verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(angelyte123 @ 2012 01 03, 15:48)
sveikos Merginos, jungiuosi prie Jusu nes kaip VK pasake - gali ir man prireikti IVF.
Tik vat kazkur uzmaciau kad IVf atliekamas tik sutuoktiniams, kai kur forume maciau kad kazkuri sake kad nebutinai...

Tai kur tiesa?

IVF - tik sutuoktiniams ?


Sveika atvykus 4u.gif Tik žiūrėk,neužsibūk cool.gif

QUOTE(malvina @ 2012 01 03, 16:36)
sveikos, mergaites 4u.gif
turiu klausimuka 4u.gif 
ar yra koks nors rysys tarp krutu fibroadenomu ir IVF? t.y. ar turint adenomu daro IVF, ar IVF naudojami vaistai gali skatinti adenomu didejima ir pan. ?g.gif


Tikrai nežinau g.gif

QUOTE(egk @ 2012 01 03, 17:03)
Nu mergaitės, jūs duodat su savo klausimais karsta.gif Taigi jūs ir prirašėt, tiksliau Keberiokst ax.gif Jai irgi buvo ta pati zaraza. Aš gi nebuvau pas Georgį, tad einu jūsų pramintais keliais. Na visiška savivalė pas mane swoon.gif Tik nesakykit, kad blogai, kitos išeities neturiu irnesakyk.gif

Nesupratau, tu išsityrei, o po to savavališkai sau vaistus paskyrei? doh.gif blink.gifĮ galvą tau tada freik užmest protest.gif bash.gif
NEKANTRIOJI, GALIU LAŽINTIS,KAD TU RYTOJ VERKSI IŠ DŽIAUGSMO nestuke.gif
Beje, merginos, kaip jūs nusprendėt, pas Bykovą jums reikia kreiptis,ar pas Gorgi? Jei pas mane buvo kibimas, tai ...? Ryt susitinku su gydytoja,bet labai vėlai. Tai nebent prieš miegą jums raportą duosiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 03 sausio 2012 - 17:17
Cituk, as ramus stebetojas, kazkaip visai man tai patinka, siek tiek stresu turiu, bet palyginus su ankstesne busena, jauciuosi gerai, sedziu ir laukiu savo eiles, o kai ji ateis, tuomet ir paziuresime slapta tai bus ar ne. smile.gif O dabar laukiu kada keliausite is cia jus, senbuves. cool.gif 4u.gif

Beila, uz stresus darbe. 4u.gif

Nekantrioji, turi parnesti i tema gerus skaicius, nes ju labai reikia. cool.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Beila,2012 01 03, 15:14]
NEKANTRIOJI, GALIU LAŽINTIS,KAD TU RYTOJ VERKSI IŠ DŽIAUGSMO nestuke.gif

4u.gif oj brangi mano drauge,labai tikiuosi,kad taip bus,bet 10% dar pasilieku asarom is nevilties ax.gif

Triunfantejei tik priklausytu kas nors nuo manes uzridenciau didelius skaicius,bet gi viskas dabar kaip sakant Dievo valioje... blush2.gif

Primenu,kad labai anksti nepradekit nervuotis del manes rytoj,nes tik apie kokia 3 val.zinosiu atsakymus,taip kad ramybes
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 03, 18:14)
Nesupratau, tu išsityrei, o po to savavališkai sau vaistus paskyrei? doh.gif  blink.gifĮ galvą tau tada freik užmest protest.gif  bash.gif

Taip išsityriau, o vaistus pasiskyriau sau pati tokius kokius Georgis buvo skyręs Keberiokst. Gal ir reikia man į galvą, nežinau. Tik tada ir kitas mergaites, kurios ruošiasi tirtis šitas zarazas, reikia lupt. O jei kurios važiuoja pas Georgį, tai nieko nereikia tirtis pačiom, jis lieps (na nebent iš anksto, kad jau žinoti atsakymą per pirmą vizitą). Ne tik Lietuvoje, bet ir kitur šito tyrimo nedaro. Taip kad apsisprendus tirtis, teks savivaliaut. Dar kita problema, kur gaut receptus. Todėl ir sakiau, kad reikia labai gerai pažįstamo daktaro. Nes šiaip jų pozicija būna "nieko nežinau, mes netiriam, reiškia mes negydom". Iš kitos pusės, tai ne kažkas labai jau tokio ypatingo, tik antibiotikai, bet gana stiprūs. Todėl tos zarazos ir yra paslėptos, niekada ansčiau nerastos ir taip paprasati ir neišgydomos.

Pas ką kreiptis, lemia piniginės storis (čia bent iš mano varpinės). Ir dar... Bykova tai tokia natūralistė, jai nuo Georgio siūlomų antibų dozių plaukai atsistoja doh.gif Vienas gyd siūlo tą, o kitas visai priešingai. Taip kad užburtas ratas...

Turėjau 3 IVF, vieną natūraliam cikle, kibo visus kartus, yra kibę ir natūraliai.
TAI KĄ GI MAN DARYTI??? KO KLAUSYTI??? KUO PASITIKĖTI, KUO NE???
Atsakyti