Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 03, 15:08)
4u.gif labuka,man ryt kraujukas saulele smile.gif ...mmm neatejo,bet siandien issimaudzius vos nenualpau,sirdis tik pradejo kalatotis..nezinau ar cia nuo streso ,ar cia .... g.gif


Ale ot suduranvojau - aisku sumaisiau sausio 3 su treciadieniu, bet kadangi cia ir daugiau tokiu protingu atsirado tai maniau kad siandien doh.gif Tai kad silpnumas tai gali buti ir nuo streso ir nuo nestuke.gif

ATILOJA - PAGARBA 4u.gif wub.gif

WARWARA - jau neuzpyk bet si karta stipriai spirsiu kad islektum is cia ir dar klyksiu labai kad noretum pabegti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 03 sausio 2012 - 14:34
QUOTE(Warwara @ 2012 01 03, 13:55)
Damos, kol visos nekantriai laukiam Nekantrosios rezultatu, iskilmingai pranesu, jog Atiloja ir vel musu mylimiiausia, garbingiausias ir graziausias vadas!  user posted image

O aš nuo vakar pradejau saukti ta kaprizinga pauksciuka!!!! CYp-cyp-cyp!
user posted image


Vajei koks gražus tavo ir mūsų laukiamas paukštelis wub.gif wub.gif wub.gif
Mirė senas vadas, tegyvuoja naujas lotuliukas.gif JUOKAUJU blush2.gif cool.gif
SVEIKINU VADĄ ATILOJĄ notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif drinks_cheers.gif
NE TIK WARVARĄ AŠ IŠSPIRSIU,BET IR TAVE CITUK IR AFRODITĘ ax.gif GARBĖ ŽODIS,KIEK GALIMA ČIA Į JUS ŽIŪRĖTI mad.gif LAUK Į NĖŠTUKIŲ SKYRIŲ nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 03 sausio 2012 - 14:39
QUOTE(Citas @ 2012 01 03, 15:33)

WARWARA - jau neuzpyk bet si karta stipriai spirsiu kad islektum is cia ir dar klyksiu labai kad noretum pabegti  biggrin.gif

Demesio! Demesio! pranesa supermamu RADIJAS:

Isijunkite mikrofonus, nes CITAS greitai klyks wink.gif Mazdaug uz 4 savaiciu.... Kas turite, isijunkite ir video kameras: WARWARA aukstai ir toli skris wink.gif
Atsakyti
Linksminates, puiku! Geras zenklas! biggrin.gif
Atsakyti
Citas, Beila, Terze biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
No-no-no, as jums ne furbolo kamuolys user posted image. O eurobasket jau pasibaige! user posted image
О, Cituk, cia tau! user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 03 sausio 2012 - 14:48
QUOTE(Beila @ 2012 01 03, 15:34)
NE TIK WARVARĄ AŠ IŠSPIRSIU,BET IR TAVE CITUK IR AFRODITĘ ax.gif GARBĖ ŽODIS,KIEK GALIMA ČIA Į JUS ŽIŪRĖTI mad.gif LAUK Į NĖŠTUKIŲ SKYRIŲ nestuke.gif  wub.gif


as mielu noru bet biski veliau uz Warwara ir Afrodite, siusiu jas ten apsizvalgyt ir tada jau man sutiktuves ruost biggrin.gif


QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 15:40)
Demesio! Demesio! pranesa supermamu RADIJAS:

Isijunkite mikrofonus, nes CITAS greitai klyks wink.gif Mazdaug uz 4 savaiciu.... Kas turite, isijunkite ir video kameras: WARWARA aukstai ir toli skris wink.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Triunfante @ 2012 01 03, 15:46)
Linksminates, puiku! Geras zenklas!  biggrin.gif


beje ir tave niekas nepamirso, kazkaip itariu kad sekantis tavo kartas bus labai slaptas blush2.gif Bet as tai zinau kur ieskoti taves neuzilgo, pas nestuke.gif


QUOTE(Warwara @ 2012 01 03, 15:47)
Citas, Beila, Terze biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
No-no-no, as jums ne furbolo kamuolys user posted image. O eurobasket jau pasibaige! user posted image
О, Cituk, cia tau! user posted image


Nu ir nereikia mums to eurobasket ir eurolygos uzteks biggrin.gif nori nenori spirsiu, o kadangi i minkstaja taikysiu tai tikrai nieko nenutiks mazuliukui, o pas nestukes tau jau pagalves paruostos minkstam nusileidimui biggrin.gif

Beje ta triuba pats tas, nesigirdes mano ne tone klykimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2012 01 03, 14:46)
Linksminates, puiku! Geras zenklas!  biggrin.gif


O kaipgi nesilinksminsi - ryt į darbą grįžtu tease.gif bash.gif Norėčiau jį keisk,bet atlyginimo tokio kitur jaučiu negaučiau. O pinigėlių labai reik...Būdama bilioteny supratau, kad aš blogiau jaučiuosi dirbdama nei laukdama HCG rezultatų. MANO DARBAS IKI NAKTIES IR NUOLATINĖ DIDŽIULĖ ĮTAMPA blink.gif Sau prisiekiau,jei pastosiu(kai pastosiu blush2.gif ), po dekretinių į darbą negrįšiu ax.gif

QUOTE(Warwara @ 2012 01 03, 14:47)
Citas, Beila, Terze biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
No-no-no, as jums ne furbolo kamuolys user posted image. O eurobasket jau pasibaige! user posted image
О, Cituk, cia tau! user posted image


Teisingai,tu ne futbulo kamuolys, o seniena,kurią reik mest lauk doh.gif liezuvis.gif Turėk sąžinės čia tiek ilgai būt bebe.gif SENOS TARKOS LAUK PAS NĖŠTUKIŲ triniti.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 03 sausio 2012 - 15:42
sveikos Merginos, jungiuosi prie Jusu nes kaip VK pasake - gali ir man prireikti IVF.
Tik vat kazkur uzmaciau kad IVf atliekamas tik sutuoktiniams, kai kur forume maciau kad kazkuri sake kad nebutinai...

Tai kur tiesa? smile.gif

IVF - tik sutuoktiniams ?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 03, 14:55)
Damos, kol visos nekantriai laukiam Nekantrosios rezultatu, iskilmingai pranesu, jog Atiloja ir vel musu mylimiiausia, garbingiausias ir graziausias vadas!  user posted image

O aš nuo vakar pradejau saukti ta kaprizinga pauksciuka!!!! CYp-cyp-cyp!
user posted image

Aciu Warwaruska uz pristatyma smile.gif As - sugrizau smile.gif

QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 15:40)
Demesio! Demesio! pranesa supermamu RADIJAS:

Isijunkite mikrofonus, nes CITAS greitai klyks wink.gif Mazdaug uz 4 savaiciu.... Kas turite, isijunkite ir video kameras: WARWARA aukstai ir toli skris wink.gif

lotuliukas.gif

Merginos, prasom nepamirsti prisiduoti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(angelyte123 @ 2012 01 03, 16:48)
sveikos Merginos, jungiuosi prie Jusu nes kaip VK pasake - gali ir man prireikti IVF.
Tik vat kazkur uzmaciau kad IVf atliekamas tik sutuoktiniams, kai kur forume maciau kad kazkuri sake kad nebutinai...

Tai kur tiesa? smile.gif

IVF - tik sutuoktiniams ?

Daro ir su partneriais, nebutinai sutuoktiniai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 01 03, 17:57)
Aciu Warwaruska uz pristatyma smile.gif As - sugrizau smile.gif
lotuliukas.gif

Merginos, prasom nepamirsti prisiduoti  4u.gif
Papildyta:

Daro ir su partneriais, nebutinai sutuoktiniai smile.gif  4u.gif


Uhh, tada gerai , super tiesiog smile.gif))

Atsakyti
QUOTE(angelyte123 @ 2012 01 03, 16:48)
sveikos Merginos, jungiuosi prie Jusu nes kaip VK pasake - gali ir man prireikti IVF.
Tik vat kazkur uzmaciau kad IVf atliekamas tik sutuoktiniams, kai kur forume maciau kad kazkuri sake kad nebutinai...

Tai kur tiesa? smile.gif

IVF - tik sutuoktiniams ?

Dar tokio istatymo neprieme wink.gif Nors kelintais, 2009 vyriausybe pasismagino su vienos nakties mokesciu istatymais, bet tokio nera..
Tiesa, paziurejau, kad VK kainas nuleido, pries 5metus buvo brangiau.. Ir dar: paziurejau, kad jei mano atveju - embrionukai nesivysto, kaina tik 3.000lt
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2012 01 03, 16:41)
O kaipgi nesilinksminsi - ryt į darbą grįžtu tease.gif bash.gif  Norėčiau jį keisk,bet atlyginimo tokio kitur jaučiu negaučiau. O pinigėlių labai reik...Būdama bilioteny supratau, kad aš blogiau jaučiuosi dirbdama nei laukdama HCG rezultatų. MANO DARBAS IKI NAKTIES IR NUOLATINĖ DIDŽIULĖ ĮTAMPA blink.gif Sau prisiekiau,jei pastosiu(kai pastosiu blush2.gif ), po dekretinių į darbą negrįšiu ax.gif
Teisingai,tu ne futbulo kamuolys, o seniena,kurią reik mest lauk doh.gif  liezuvis.gif Turėk sąžinės čia tiek ilgai būt bebe.gif SENOS TARKOS LAUK PAS NĖŠTUKIŲ triniti.gif

Tai rytoj "welcome to the hell" box.gif Su algom-tai labai krite... mazai cia is vis tera pasirinkimo..... O tavo valandos ir turi buti iki nakties, ar tiesiog taip yra..?Matai, jei daug streso - duok die, kad tavo organizmas atsparus yra.
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 18:08)
Dar tokio istatymo neprieme wink.gif  Nors kelintais, 2009 vyriausybe pasismagino su vienos nakties mokesciu istatymais, bet tokio nera..
Tiesa, paziurejau, kad VK kainas nuleido, pries 5metus buvo brangiau.. Ir dar: paziurejau, kad jei mano atveju - embrionukai nesivysto, kaina tik 3.000lt
Papildyta:

Tai rytoj "welcome to the hell"  box.gif  Su algom-tai labai krite... mazai cia is vis tera pasirinkimo..... O tavo valandos ir turi buti iki nakties, ar tiesiog taip yra..?Matai, jei daug streso - duok die, kad tavo organizmas atsparus yra.


VK kainos tikrai labai normalios lyginant su kitom istaigomis , ir siaip ju statistika kiekvienais metais gerejanti ir gerejanti. smile.gif kas manau nuteikia optimistiskai visas mus kurioms gali prireikti ar reikia IVF...
Atsakyti