Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 12:37)
Siandien kazkodel labai galvoju apie RositaK - kazin kaip ji laikosi....

ir man rupi tos mergaites, kurios paliko musu skyreli sad.gif
Atsakyti
As manau kad musu senbuves ramiai kaupiasi sekanciam ir paskutiniam sekmingam bandymui wub.gif O kad as galeciau taip ramiai be jusu ir sm kauptis lotuliukas.gif gal kartai ir gerai butu atsitraukti nuo tu paciu minciu ax.gif Bet negaliu, tai ne nebandau biggrin.gif

Nekantrioji smile.gif - dabar jau man nekantru - jau taip tikiuosi kad viskas bus gerai ir tavo skaiciukai papuos 2012-uju pradzia 4u.gif
Atsakyti
NEKANTRIOJI,kur tavo nekantrumas? ax.gif biggrin.gif Mums reikia gerų žinių lithuania.gif thumbup.gif Greičiau rašyk HCG atsakymus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 03, 14:22)
NEKANTRIOJI,kur tavo nekantrumas? ax.gif  biggrin.gif Mums reikia gerų žinių lithuania.gif thumbup.gif Greičiau rašyk HCG atsakymus drinks_cheers.gif

As irgi cia budziu.... del geru HCG
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 13:32)
As irgi cia budziu.... del geru HCG


Kaip mano vyras sako, aš jau turiu priklausomybė JUMS lotuliukas.gif Įdomu,ar nereikėtų pradėti jau gydymo, kad liga neįsibujotų doh.gif ax.gif

NEKANTRIOJI, NENERVINK, KUR NEZULTATAI? KUR DARAISI HCG? MATAI,KAD MES ČIA NEI VALGIUSIOS, NEI Š...LAUKIAM GERŲ TAVO ŽINIŲ nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Damos, kol visos nekantriai laukiam Nekantrosios rezultatu, iskilmingai pranesu, jog Atiloja ir vel musu mylimiiausia, garbingiausias ir graziausias vadas! user posted image

O aš nuo vakar pradejau saukti ta kaprizinga pauksciuka!!!! CYp-cyp-cyp!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 03, 14:46)
Kaip mano vyras sako, aš jau turiu priklausomybė JUMS  lotuliukas.gif Įdomu,ar nereikėtų pradėti jau gydymo, kad liga neįsibujotų doh.gif  ax.gif

NEKANTRIOJI, NENERVINK, KUR NEZULTATAI? KUR DARAISI HCG? MATAI,KAD MES ČIA NEI VALGIUSIOS, NEI Š...LAUKIAM GERŲ TAVO ŽINIŲ  nestuke.gif  wub.gif

As tik gerusi biggrin.gif nei valgiusi...nei s...
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2012 01 03, 14:55)
Damos, kol visos nekantriai laukiam Nekantrosios rezultatu, iskilmingai pranesu, jog Atiloja ir vel musu mylimiiausia, garbingiausias ir graziausias vadas!  user posted image

O aš nuo vakar pradejau saukti ta kaprizinga pauksciuka!!!! CYp-cyp-cyp!
user posted image


Garbe vadui wink.gif Linkiu, kad greit perleistu tas vadas savo pareigas ir eitu vadovauti kitiem skyreliams wink.gif
ooo Warwara - sveikinu. Jau supratau, nes ieskojai menopur... O jis Lt smarkiai brangesnis? As apie sausio vidury vaziuoju, tai tau jau nebent soskiu galesiu parvezti ;')
Atsakyti
[quote=Terze,2012 01 03, 07:37]
Nekantrioji - siandien kraujuka nuleisi?? As irgi esu daug skaicius, kad jei pilvo apacia skauda - geras zenklas... Labai laukiam ziniu is taves.... geru...
Papildyta:

Tikiuosi bent nekantrioji pakels gruodzio statistika...

4u.gif labuka,man ryt kraujukas saulele smile.gif ...mmm neatejo,bet siandien issimaudzius vos nenualpau,sirdis tik pradejo kalatotis..nezinau ar cia nuo streso ,ar cia .... g.gif
Atsakyti
nekantrioji:)
Aisku kad nuo streso! O NT nabegadinsi???? Saugok save!

Terze
QUOTE
Jau supratau, nes ieskojai menopur... O jis Lt smarkiai brangesnis?
Tai jo nera LT is viso. Soskes irgi gerai smile.gif smile.gif
Atsakyti
blink.gif lotuliukas.gif prajuokinot jus mane mano uogeles blush2.gif as tik ryt prisiduodu..o jus tikrai nekantrios lotuliukas.gif
labai bijau rytojaus,,vyras testa dar nupirko,bet taip siandien ir neisdrysau as jo panaudoti,nutrenkiau ant stalo ir tiek.....
Atsakyti
[quote=nekantrioji:),2012 01 03, 15:08]
[quote=Terze,2012 01 03, 07:37]
Nekantrioji - siandien kraujuka nuleisi?? As irgi esu daug skaicius, kad jei pilvo apacia skauda - geras zenklas... Labai laukiam ziniu is taves.... geru...
Papildyta:

Tikiuosi bent nekantrioji pakels gruodzio statistika...

4u.gif labuka,man ryt kraujukas saulele smile.gif ...mmm neatejo,bet siandien issimaudzius vos nenualpau,sirdis tik pradejo kalatotis..nezinau ar cia nuo streso ,ar cia .... g.gif
[/quote]
Kad nera mm, jau ir tai gerai! Aha, tai ryt diena irgi "sugadinta" su sedejimu ant adatu" Tai viskas kaip ir ok su tavim - galima eiti dirbti lotuliukas.gif
O del issimaudymo - kai as uzsibunu, arba per karsta dusa pasileidziu - visada sirdute kalatojasi...tai gal tu irgi uzsibuvai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 03, 13:35)
Bet negaliu, tai ne nebandau  biggrin.gif


Nebandyk. cool.gif 4u.gif

Sveikinimai Vadui. 4u.gif

Nekantrumas cia visu, Nekantrioji, turbut uzkretei visas. smile.gif Kaip sveikata, kaip pilvelis? 4u.gif
Atsakyti