Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

[quote=Warwara,2012 01 02, 11:19]
user posted image
Papildyta:
Ingvita, gero tau siandien derliuko! O kad nakti susidraugautu tavo ir vyro daleles! wub.gif I sraseli nori? Kelintas tavo IVF?

O taip, noriu. Tikiuosi nepabloginsiu statistikos blush2.gif
As suprantu kad dabar man yra 2 IVF. Tiksliai nezinau kaip skaiciuojasi.. 1 IVF dariausi LV (viena karta dejo sviezutelius embrionus, kitus du kartus snaigutes)... Bet kaip suprantu, cia uzsiskaito kaip vienas IVF.
Beje, siandien punkcijos metu man ispunktavo tik 5 kiausialastes (jau buvau minejusi, kad prastokai pas mane uzaugo..sad.gif )
Tad jei man ir mano brangiojo turtas sia nakti susidraugaus, tai isodinimui vaziuosiu ketvirtadieni.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingvita @ 2012 01 02, 19:50)
O taip, noriu. Tikiuosi nepabloginsiu statistikos  blush2.gif
As suprantu kad dabar man yra 2 IVF. Tiksliai nezinau kaip skaiciuojasi.. 1 IVF dariausi LV (viena karta dejo sviezutelius embrionus, kitus du kartus snaigutes)... Bet kaip suprantu, cia uzsiskaito kaip vienas IVF.
Beje, siandien punkcijos metu man ispunktavo tik 5 kiausialastes (jau buvau minejusi, kad prastokai pas mane uzaugo..sad.gif )
Tad jei man ir mano brangiojo turtas sia nakti susidraugaus, tai isodinimui vaziuosiu ketvirtadieni..  unsure.gif


Ingvita - jau mums cia reikia geru ziniu, taip kad ziurim i viska optimistiskai, ok? mirksiukas.gif Kokia schema tau taike? Ilga ar trumpa?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 01 02, 21:43)
Ingvita - jau mums cia reikia geru ziniu, taip kad ziurim i viska optimistiskai, ok?  mirksiukas.gif  Kokia schema tau taike? Ilga ar trumpa?

Man taike trumpa schemute nuo 2 c.d. po 112.5 gnalio, todel tiek nedaug ir uzderejo man.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingvita @ 2012 01 02, 19:27)
Man taike trumpa schemute nuo 2 c.d. po 112.5 gnalio, todel tiek nedaug ir uzderejo man..  unsure.gif



4u.gif man per ilga tik tiek uzaugo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Triunfante @ 2012 01 02, 16:42)
Nekantrioji, eik ilsetis, mes uz tave pasirgsime ir pastresuosime, o tu gulek ir glostyk pilvuka.  mirksiukas.gif

doh.gif tai kad as tik ta ir tedarau rolleyes.gif guliu ir glostau,jau vyras ir i lova valgyt atnesa doh.gif
Atsakyti
Damos, help!
Man reikia menopuro. Nedaug. Nors 5 ampuliu, aisku geriau 10, kad butu rezervas. Gal kas turi? Gal kas zino ar jis parduodamas LV? Gal kas atvez??? aaa... nenoriu vel varyti i Belastoka!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2012 01 02, 17:32)

Terze, Citukai, jau tikriausiai viską apie tas zarazas išsiaiškinot visos? Na neįsivažiuoju aš vis dar į kasdienybę blush2.gif Dar noriu "šventę įvęst" ax.gif Jei ko neatsakiau - perklauskit 4u.gif
Terze, o tu nevažiuosi pas Bykovą?

Sveika - tikiuosi jau greitai intensyviau pasijungsi i musu buri wink.gif bigsmile.gif
As tai dar tik pradzioj kelio su Graikija, o va Citukas jau ties finisu ... tikiuosi labai...
Visokiu miniu yra, ir del Bykovos ir del Gorgio.... Naktim pastoviai kosmarus sapnuoju: tai man krauja perpila, tai Treisas atveda man arkly doh.gif doh.gif ... Kazkaip kamuoja tie sapnai.
Pirma noriu su Treisu pakalbeti - paziuresim, ka jis patars. bet turiu 6 jausma, kad siulys donoro kiausineli...
Del Bykovos net nzn, nelabai turiu nuomones, is to, ka skaiciau forume tam 8psl..., gal net galvoju ta pacia diena daryti susitikima su ja ir su Tr... bet jei jau susitikineti su ja-tai ant durniaus nesinori... O gal is kart mesti visas jegas ant Gorgio.. Kol kas galvoj bardakas.
Kaip tu? Kokie tavo planai?
Papildyta:
QUOTE(Meilės vaisius @ 2012 01 02, 18:49)
Sveikute  4u.gif LV daro tik ISCI, pvz Treisas tiki, kad to pilnai pakanka ir Dieve padek jiems sekmingai darbuotis  smile.gif Linkiu tau kuo greiciau patapti  nestuke.gif

Man cia irgi naujiena..... idomiai....
Papildyta:
QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 02, 14:03)
Labukas,aukseliai,ai zinai,nei seip nei taip..pilvo skausmai vis stipreja,jauciu vakare tikrai turesiu mmm verysad.gif

Nekantrioji - siandien kraujuka nuleisi?? As irgi esu daug skaicius, kad jei pilvo apacia skauda - geras zenklas... Labai laukiam ziniu is taves.... geru...
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2012 01 02, 13:11)
TERZE,o kokie planeliai pas tave? Kaip sveikatėlė?

bardakas-ne planeliai wink.gif Aciu, kad teiraujiesi. Laukiam tavo raporto is gyd.
Papildyta:
QUOTE(senatve @ 2012 01 02, 13:45)
trinkit mane is lapkricio men.deja.......nesugebejau issaugoti.......nei vieno.....

4u.gif kas cia darosi.... Laikykis....
Paziurejau lapkricio statistika 20proc blink.gif
Tikiuosi bent nekantrioji pakels gruodzio statistika...
Warwara - cia ne tavo ranka kalta - gal cia koks menulis veikia...
Atsakyti
NEKANTRIOJI, laikau kumštukus už tavo aukštą HCG thumbup.gif Nepamiršk pranešt gerų naujienų ax.gif wub.gif
AFRODITE, kas kas, bet jau tu šįkart tikrai patapsi nestuke.gif Visa širdim būsim sausio 9 dieną su tavim ir tavo mažiukais group.gif Džiugu, kad taip greit tavo vaikeliai bus tavo pilvelyje.

TERZE,suprantu dėl to bardako tavo galvoje. Pas mane taip pat didžiulis chaosas. Noriu daryti,bet nežinau ką.

P.S. Ryt kalbėdama su gydytoja klausiu,kokių dar tyrimų galėčiau pasidaryt,kurie atskleistų,kodėl man nepavyko per IVF pastoti ir vasarį ar kovą (jeigu jau leis) sodinsim snaigiukus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 03 sausio 2012 - 10:43
Sveikos mergaites 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2012 01 03, 10:37)
Visokiu miniu yra, ir del Bykovos ir del Gorgio.... Naktim pastoviai kosmarus sapnuoju: tai man krauja perpila, tai Treisas atveda man arkly  doh.gif  doh.gif ... Kazkaip kamuoja tie sapnai.
Pirma noriu su Treisu pakalbeti - paziuresim, ka jis patars. bet turiu 6 jausma, kad siulys donoro kiausineli...
Del Bykovos net nzn, nelabai turiu nuomones, is to, ka skaiciau forume tam 8psl..., gal net galvoju ta pacia diena daryti susitikima su ja ir su Tr... bet jei jau susitikineti su ja-tai ant durniaus nesinori... O gal is kart mesti visas jegas ant Gorgio.. Kol kas galvoj bardakas.

tu zinok, as po to, kai perskaiciau ta knyga, kur tu turi, pradejau mastyti, ka man cia veikus ir ka nuveikus..., ir nusapnavau, kad sedziu klinikoj (vieta man labai gerai zinoma ir visai ne klinika ten, bet...), o ant jos uzrasyta "imunologine klinika" doh.gif ir nors tuo metu buvau kelyje i 2 IVF'a, vis tiekk jau zinojau, kad bedu reikia ieskoti pas Gorgi 4u.gif
tai gi tvarkyk savo bardaka, ir kuo greitesnio apsisprendimo 4u.gif

Warwara, cia tikrai ne tavo rankos kalte, cia tiesiog nesekmiu ruozas 4u.gif Bet as galiu atsiimti is taves parasiuka, juk galesi, jei ka, mane pavaduoti? ax.gif

Afrodite, mano kumstukai susukti uz tave, uz tavo norus ir tavo sekme 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atiloja: 03 sausio 2012 - 10:38
ATILOJA, kokią knygą skaitei? Kur būtų galima rast daugiau info apie Bykovą ir Gorgy?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 03 sausio 2012 - 10:45
QUOTE(Beila @ 2012 01 03, 11:37)
P.S. Ryt kalbėdama su gydytoja klausiu,kokių dar tyrimų galėčiau pasidaryt,kurie atskleistų,kodėl man nepavyko per IVF pastoti ir vasarį ar kovą (jeigu jau leis) sodinsim snaigiukus...

Man kvepia cia Kamelijos2 istorija. Ji per IVF nepastojo, o paskui dege noriu greitai pabandyti su snaigutem. Ir man rodos, kad po menesio ji jau snauguciu vaziavo. Ir ka - iskeliavo i mamyciu skyreli wub.gif Tai tikiuosi, kad tikrai uzkvips ir tau tuo paciu.
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2012 01 03, 11:45)
ATILOJA, kokią knygą skaitei? Kur būtų galima rast daugiau info apie Bykovą ir Gorgy?

ne man klausimas, bet as atsakysiu: Joseph Murphy "Jusu pasamones galia"
Atsakyti
TERZE,jei leis ir po mėnesio važiuosiu snaigučių wub.gif Tikiuosi,kad paseksiu Kamelijos pavyzdžiu wub.gif Kai tik turėsiu reikiamą sumą ir lėksiu. O jei vyras bus išvažiavęs ir be jo pasiimsiu snaigiukus doh.gif
Tačiau nemanau,kad man realu po mėnesio pasisnaigint biggrin.gif ,nes man dar mmm neprasidėjo, krūtinė veda iš proto ir neleidžia naktim miegoti verysad.gif

Ačiū už knygos pavadinimą, bandysiu nusipirkt ir paskaityt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 03 sausio 2012 - 11:28
Siandien kazkodel labai galvoju apie RositaK - kazin kaip ji laikosi....
Atsakyti